Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Ε, τα περιμέναμε. Πάντως 19450.. Ακόμα και ο roling έκανε πιο συντηρητική πρόβλεψη νομίζω!!

19500 στο αλλό λεει.. καλα παμε..
συμφωνω απολυτα για μεγαλη ανοδο των βασεων στις υψηλοβαθμες αλλα το ακριβες νουμερο δεν ειμαι και ο μαντης καλχας να το βρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christ

Νεοφερμένος

Ο Christ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδια,ειμαι 247 μορια πανω απο τη σχολη που θελω(διοκηση μοναδων υγειας και προνοιας) με τις περσινες βασεις..λετε να ανεβει παραπανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπερα! Να ρωτησω κατι...
Με τα καινουρια δεδομενα που ανακοινωθηκαν μπορει μια σχολη του 12-13(2ο πεδιο) να ανεβει πανω απο 800 μορια??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Καλησπερα! Να ρωτησω κατι...
Με τα καινουρια δεδομενα που ανακοινωθηκαν μπορει μια σχολη του 12-13(2ο πεδιο) να ανεβει πανω απο 800 μορια??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

το δεύτερο πεδιο θα εχει θεαματική άνοδο τουλαχιστον πεντακοσίων μορίων σε όλες τις σχολές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εχω 17022 στο πεμπτο πεδιο.περσυ το οικονομικο τησ νομικησ ειχε 16481.πιστευετε μπορει να ανεβει τοσο πολυ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δηλαδη υπαρχει πιθανοτητα η στατιστικη σαμου να ανεβει πανω και απο 800-850 μορια???????????????????????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δηλωσε τις σχολες που θες κατα σειρα προτιμησης και τελει αυγουστου θα ξερουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
το δεύτερο πεδιο θα εχει θεαματική άνοδο τουλαχιστον πεντακοσίων μορίων σε όλες τις σχολές...

Δηλαδη υπαρχει πιθανοτητα η στατιστικη σαμου να ανεβει πανω και απο 800-850 μορια???????????????????????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εχω 17022 στο πεμπτο πεδιο.περσυ το οικονομικο τησ νομικησ ειχε 16481.πιστευετε μπορει να ανεβει τοσο πολυ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδια το γεωγραφιας Χαροκοποειου πως λετε να παει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εχω 17022 στο πεμπτο πεδιο.περσυ το οικονομικο τησ νομικησ ειχε 16481.πιστευετε μπορει να ανεβει τοσο πολυ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
γεια σας παιδια πιστευετε οτι μπορει να ανεβει διοικηση επιχειρησεων στις σερρες πανω απο 1000 μορια?????????? περσυνη βαση 8988?????? πειτε μου την γνωμη σας!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εχω 17022 στο πεμπτο πεδιο.περσυ το οικονομικο τησ νομικησ ειχε 16481.πιστευετε μπορει να ανεβει τοσο πολυ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εχω 17022 στο πεμπτο πεδιο.περσυ το οικονομικο τησ νομικησ ειχε 16481.πιστευετε μπορει να ανεβει τοσο πολυ?????

xaxaxa...εχεις τρελαθει εσυ!!!!:D:D:Dπαντου θα ποσταρεις???:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εχω 17022 στο πεμπτο πεδιο.περσυ το οικονομικο τησ νομικησ ειχε 16481.πιστευετε μπορει να ανεβει τοσο πολυ?????
Ελα ρε kouli αυτο το θεμα παντου το εχεις βαλει? το εχω διαβασει καπου 10 φορες σημερα:jumpy:
Οχι ρε δεν θα ανεβουν κ τοσο πολυ, αλλα κ να ανεβουν εγω πιστευω πως τσιμα τσιμα θα εισαι παλι μεσα κ θα την πιασεις την σχολη. Αντε καλη επιτυχια:no1: μην ανησυχεις...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Γεια σας!!!!! Οι πολιτικοί μηχανικοί ΑΠΘ πόσο λέτε να φτάσουν????? Πέρισυ είχαν 18666 λέτε να ξεπεράσουν τα 19000?

Κ θα ειναι όπως περισυ πιο πάνω απο του τους ΗΜΜΥ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Γεια σας!!!!! Οι πολιτικοί μηχανικοί ΑΠΘ πόσο λέτε να φτάσουν????? Πέρισυ είχαν 18666 λέτε να ξεπεράσουν τα 19000?

Κ θα ειναι όπως περισυ πιο πάνω απο του τους ΗΜΜΥ??

Όλα δείχνουν ότι θα ανέβουν, αλλά όχι τόσο πια. Αν θα περάσουν ή όχι τους ΗΜΜΥ δύσκολο να ειπωθεί. Ίσως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ακουσα οτι στα δευτερο πεδιο οι σχολες θα ανεβουν απο 300-1000 μορια... λετε να ισχυει κατι τετοιο και για αυτες που ειναι εκτος αθηνας????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelolia

Νεοφερμένος

Η trelolia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
οντως πολυ δυσκολα...εγω εγραψα 18,5 αλλα μεχρι να δω βαθμο νομιζα οτι ειχα κανει ολο το ττεταρτο λαθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLina17

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ακουσα οτι στα δευτερο πεδιο οι σχολες θα ανεβουν απο 300-1000 μορια... λετε να ισχυει κατι τετοιο και για αυτες που ειναι εκτος αθηνας????????


Πλακα κανεις ?!!!! Ελεος.... :'(:'( τοσο ευκολα ηταν πια....????? !!!! Ποσο να ανεβει αυτο το χημικο ηρακλειου ρε παιδια ??? Πανω απο 400 μορια ???!!!! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top