Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
καλα τα πολυτεχνεια θα ανεβουν μην το ψάχνετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αλλα νταλον παπαγκκαλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
καλα τα πολυτεχνεια θα ανεβουν μην το ψάχνετε....

αυτο το ξεραμε ...
το θεμα ειναι ποσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
1000 συγγνώμη αλλά θα γίνω κακός : https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=45957
Μην αγχώνεστε από τωρα για τις βάσεις. Είναι και ανάλογα στην πολη. Στις Σέρρες υπάρχουν 25 άτομα με βαθμούς πάνω από 19100. Στην Καβάλα όμως που ειδα λίγο δε νομίζω ότι τα πήγαν και τόσο καλά (δε θέλω να θίξω την Καβάλα φυσικά ούτε να εξυψώσω τις Σέρρες- δε με συμφέρει κιόλας). Όλο το καλοκαίρι τώρα θα βγαίνουν και θα κάνουν εκτιμήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Αναλογα την πολη ναι. Αλλα καποια πραγματα ειναι γεγονος. Οπως τα 1300 ατομα με 19+:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αναλογα την πολη ναι. Αλλα καποια πραγματα ειναι γεγονος. Οπως τα 1300 ατομα με 19+:P

Δείτε και εδώ για να ηρεμήσετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald Fuck

Νεοφερμένος

Ο Donald Fuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Βασικά έχω κάποιες ανησυχίες.Έβγαλα 4ο 19236 μόρια(20-Μαθ.Κατ. και Γεν.,19.8 Φυσική,19 πληροφ.,19.1 Οικον.,15.2 εκθ.,19.7 διοκ.).Βασικά σκοπεύω να δηλώσω Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ πρώτα(όχι που δε θα δήλωνα) αλλά έχω πεθάνει από το άγχος για το που θα κινηθούν οι βάσεις.Υπάρχει περίπτωσει να ξεπεράσει το 19236 από το φετινό 19090??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Οι πολιτικοί μηχανικοί ΑΠΘ που λέτε να φτάσουν??? Πέρισυ είχαν 18666
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Κατ' αρχήν καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όλους τους υποψήφιους. Θα πω κι εγώ τη γνώμη μου μήπως και καθησυχάσω κανέναν όσο αφορά στο 1ο πεδίο που έχω ασχοληθεί.. Κατ' αρχήν όσοι διεκδικούν νομικες και παιδαγωγικά θα πρέπει να μείνουν ψύχραιμοι και να περιμένουν. Όπως προκύπτει απ την κλιμάκωση του Γ.Β.Π έχουμε φέτος περίπου 200 υποψήφιους περισσότερους απο το 2008 στους βαθμούς 18-20. Αυτό από μόνο του δημιουργεί προϋποθέσεις μικρής ανόδου. Οι βαθμοί όμως στα Αρχαία και στην Ιστορία στην κλίμακα του άριστα όπως προκύπτει απ τα λοιπά στοιχεία είναι κατά 1 ποσοστιαία μονάδα λιγότεροι από το 2008. Λόγω λοιπόν των συντελεστών των 2 μαθημάτων ενδεχομένως τα μόρια εισαγωγής να κινούνται καθοδικά σε σχέση με το βαθμό πρόσβασης, αν όχι για όλους τουλάχιστον για αρκετούς. Συνεπώς οι βάσεις πιστεύω θα κινηθούν στα περσινα επίπεδα και ελαφρώς πτωτικά.Αυτή βέβαια είναι η γνώμη μου. Καλή επιτυχία και πάλι σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestis17

Νεοφερμένος

Ο orestis17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
5o πεδίο ακούσατε τι θα γίνει στα ΤΕΙ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
χημικων μηχανικων θεσσαλονικης λετε να ανεβει?εχω ακουσει οτι δεν εχει πολυ ζητηση...με ενδιαφερει βιολογια περισσοτερο,αλλα περναω μονο κρητη λογικα με τα μορια μου,και δεν θα παω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ionlask

Νεοφερμένος

Η ionlask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
γεια σε ολους,εγω εβγαλα στο 5 πεδιο 17581 πιστευετε οτι πιανω την οργανωση και διοικηση επιχειρησεων στο Μακεδονιας,περιση ηταν στα 17382 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Παιδια θελω τη γνωμη σας. Εχω 19079 μορια και θελω αξιωματικων αστυνομιας. Λετε να ανεβοθν τοσο οι βασεις που να μη την πιανω? Υπαρχει τετοια περιπτωση?


οχι ρε φιλε δεν υπαρχει τετοια περιπτωση....το 8εμα ειναι ενα: να πας εκει γιατι το γουσταρεις-γιατι το αντεχεις-γιατι πιστευεις στην εκπληρωση ενος χρεους στην κοινωνια...
εαν δεν τ εχεις αυτα συγγνωμη αλλα καλο 8 ειναι να μην συνεχισεις. στο λεω απο πειρα κ απο ενδιαφερον για το σωμα στο οποιο 8ελω να υπηρετησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Κατ' αρχήν καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όλους τους υποψήφιους. Θα πω κι εγώ τη γνώμη μου μήπως και καθησυχάσω κανέναν όσο αφορά στο 1ο πεδίο που έχω ασχοληθεί.. Κατ' αρχήν όσοι διεκδικούν νομικες και παιδαγωγικά θα πρέπει να μείνουν ψύχραιμοι και να περιμένουν. Όπως προκύπτει απ την κλιμάκωση του Γ.Β.Π έχουμε φέτος περίπου 200 υποψήφιους περισσότερους απο το 2008 στους βαθμούς 18-20. Αυτό από μόνο του δημιουργεί προϋποθέσεις μικρής ανόδου. Οι βαθμοί όμως στα Αρχαία και στην Ιστορία στην κλίμακα του άριστα όπως προκύπτει απ τα λοιπά στοιχεία είναι κατά 1 ποσοστιαία μονάδα λιγότεροι από το 2008. Λόγω λοιπόν των συντελεστών των 2 μαθημάτων ενδεχομένως τα μόρια εισαγωγής να κινούνται καθοδικά σε σχέση με το βαθμό πρόσβασης, αν όχι για όλους τουλάχιστον για αρκετούς. Συνεπώς οι βάσεις πιστεύω θα κινηθούν στα περσινα επίπεδα και ελαφρώς πτωτικά.Αυτή βέβαια είναι η γνώμη μου. Καλή επιτυχία και πάλι σε όλους!!
Μακαρι να μεινουν στα ιδια επιπεδα οι βασεις κ συγκεκριμενα του Παιδαγωγικου Θεσ/νικης 'η Βολου.Δε μπορω να περιμενω μεχρι τελη Αυγουστου.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestis17

Νεοφερμένος

Ο orestis17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ εβγαλα στο 5ο πεδιο 11070 και θέλω επειχηριματικού σχεδιασμού πάτρα που πέρυσι είχε 10500 , λέτε να την πιάσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ionlask

Νεοφερμένος

Η ionlask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πιστευω οτι την πιανεις,βεβαια αυτο η σχολη περιση αν θυμαμαι καλα ειχε μεγαλη πτωση οποτε μπορει φετος να αναιβει αρκετα,οποτε δηλωσε την και περιμενε μεχρι τον Αυγουστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Λογικά στα ίδια θα μείνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Χαιρω πολυ, το ξερω. :P Για Αθηνα καιγομαι εγω ομως...


παντως πιστευω πως εισαι χαλαρα για βιολογια αθηνας....18620 ρε συ??? δε θα ανεβει κ τοσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εγώ εβγαλα στο 5ο πεδιο 11070 και θέλω επειχηριματικού σχεδιασμού πάτρα που πέρυσι είχε 10500 , λέτε να την πιάσω?
μπορει!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
:hmm::hmm:Συγνωμη εχω μια απορια... τι ειναι το ΒΠ που αναφερεται παραπανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top