Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Μετά την ανακοίνωση της κλιμάκωσης του ΓΒΠ, δεν παίζει να ισχύει σχεδόν τίποτα από αυτά:P.

οντως....εκτος της θεωρητικης που τα ποσοστα ηταν ιδια με περισυ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyg4

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μεγαλο ρολο παιζει η προτιμηση των υποψηφιων και οχι τοσο ο ΓΒΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Θα την πω κι εγω τη δικια μου γιατι μ' επιασε μια τρελη ανασφαλεια σημερα: με 18.621 εχω πιθανοτητες να μην πιασω Βιολογικο ΕΚΠΑ;

Ξερω οτι κανεις δεν μπορει να κανει προβλεψεις, απλα ηθελα να πω καπου το ερωτημα που με βασανιζει. :P
Και γω για τον ιδιο λογο ρωταω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ναι αλλα οι προτιμησεις δε διαφοροποιουνται πολυ απο ετος σε ετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και γω για τον ιδιο λογο ρωταω.:P
Επαθες κι εσυ ενα ψιλοσοκ με την κλιμακωση του ΒΠ, ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Βασικα το μεγαλο σοκ το επαθα οταν ειδα τα αποτελεσματα συμμαθητων μου.Επειτα,οταν ειδα τα ποσοστα σε καθε κλιμακα(18-20 κτλ) για καθε μαθημα.
Ε τωρα με τον ΒΠ ηταν το τελειωτικο χτυπημα...

Μπορει να φανει ανωριμο, αλλα και τι δε θα 'δινα μια αλλη χρονια πανελληνιες.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ναι αλλα οι προτιμησεις δε διαφοροποιουνται πολυ απο ετος σε ετος

Πραγμα που δινει βαρυτητα στον ΓΒΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εδω εγω υπαρχουν στιγμες που σκεφτομαι και για 3η φορα, και μιλας εσυ για ανωριμωτητα; :P

Παντως μεχρι τον Αυγουστο στην τσιτα θα 'μαι, και ειχα την ψευδαισθηση στην αρχη οτι μ' αυτα τα μορια το εχω χαλαρα το Βιολογικο. Τελικα στο τσακ θα μπω, αν θα μπω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyg4

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
τα παιδαγωγικα π.χ. δεν χαιρουν της ιδιας εκτιμησης απο τους αριστουχους σε σχεση με περισυ επειδη λεγεται οτι καθε χρονο θα μειωνεται η αποροφηση δασκαλων και θα αυξανεται των φιλολογων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Αλλες πολεις δεν σε ενδιαφερουν;Μονο Αθηνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αλλες πολεις δεν σε ενδιαφερουν;Μονο Αθηνα;
Δεν ξερω... θα με χαλαγε να ξενιτευτω για Βιολογια με τοσα μορια παντως. :P Μετα σαν 2η επιλογη εχω τους Χημικους Μηχανικους στο Μετσοβιο (αυτους τους πιανω, τι στο διαολο πια; :P) αλλα δεν μου αρεσει τοσο αυτη η σχολη οσο το Βιολογικο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
με πολυ αργουςςςςςςςςς ρυθμους
Προλαβαινουν ανετα οσοι μπουν τωρα στο παιδαγωγικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Βιολογιας κρητης περνας χαλαρα παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Βιολογιας κρητης περνας χαλαρα παντως.
Χαιρω πολυ, το ξερω. :P Για Αθηνα καιγομαι εγω ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Δεν ξερω... θα με χαλαγε να ξενιτευτω για Βιολογια με τοσα μορια παντως. :P Μετα σαν 2η επιλογη εχω τους Χημικους Μηχανικους στο Μετσοβιο (αυτους τους πιανω, τι στο διαολο πια; :P) αλλα δεν μου αρεσει τοσο αυτη η σχολη οσο το Βιολογικο. :(

Καλυτερα παντως να πας βιολογια η φαρμακευτικη στην επαρχια imo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Με 16547 πιάνω μαθηματικό Αθήνας ή πληροφορική Πειραιά? Περσινές βάσεις:16358 και 16243 αντίστοιχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλυτερα παντως να πας βιολογια η φαρμακευτικη στην επαρχια imo
Και για μενα αυτο ειναι το (πολυ) καλυτερο. :P

Φαρμακευτικη την ξεγραψα πια, ειμαι ελαχιστα παραπανω απο Πατρα μονο και δεν παιζει να μην ανεβει. Αλλα τωρα πια ετσι κι αλλιως προτιμω περισσοτερο το Βιολογικο. Και Κρητη να περασω (μετα την Αθηνα θα τη βαλω) δε με χαλαει καθολου, απλα οσο να 'ναι η Αθηνα θα με βολεψει περισσοτερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Και για μενα αυτο ειναι το (πολυ) καλυτερο. :P

Φαρμακευτικη την ξεγραψα πια, ειμαι ελαχιστα παραπανω απο Πατρα μονο και δεν παιζει να μην ανεβει. Αλλα τωρα πια ετσι κι αλλιως προτιμω περισσοτερο το Βιολογικο. Και Κρητη να περασω (μετα την Αθηνα θα τη βαλω) δε με χαλαει καθολου, απλα οσο να 'ναι η Αθηνα θα με βολεψει περισσοτερο. :P

Xμ οι χημικοι μηχανικοι δε νομιζω να σαρεσουν εχουν μαθηματικα τα οποια αν θυμαμαι καλα δε τα θες ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Και για μενα αυτο ειναι το (πολυ) καλυτερο. :P

Φαρμακευτικη την ξεγραψα πια, ειμαι ελαχιστα παραπανω απο Πατρα μονο και δεν παιζει να μην ανεβει. Αλλα τωρα πια ετσι κι αλλιως προτιμω περισσοτερο το Βιολογικο. Και Κρητη να περασω (μετα την Αθηνα θα τη βαλω) δε με χαλαει καθολου, απλα οσο να 'ναι η Αθηνα θα με βολεψει περισσοτερο. :P

Κριμα δεν ειναι ομως να προσπαθεις να μπεις σε μια σχολη τοσο πολυ και τελικα να καταληξεις σε κατι που ειναι αμφιβολο αν θα σου αρεσει;

(Ψαξε αν εχεις και δικαιωμα μετεγγραφης;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κριμα δεν ειναι ομως να προσπαθεις να μπεις σε μια σχολη τοσο πολυ και τελικα να καταληξεις σε κατι που ειναι αμφιβολο αν θα σου αρεσει;

(Ψαξε αν εχεις και δικαιωμα μετεγγραφης;))
Δεν εχω με τιποτα. :P

Ναι Krou, εξακολουθω να μην εχω καλη σχεση με τα μαθηματικα. Το 19,4 που εγραψα εικονικο ειναι, τα σιχαθηκε η ψυχη μου φετος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top