Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
μπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
les na min anevei toso poli eee?????:(
-----------------------------------------
οι αλλοι τι λετε για διοιηκηση επιχειρησεων στις σερρες??? 8988 η περσυνη βαση....λετε να ανεβει πανω απο 1000 μορια?????:(:(:'(απαντηστε μοθ σας παρακαλω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLina17

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδια,,,εβγαλα 15589 στο 2ο πεδιο...λετε να το πιασω το χημικο Ηρακλειου ? 15160 ηταν η περσυνη βαση... :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση; Μια φιλη μου επιασε 15451 μορια ... κ θελει να περασει ιστοριας αρχαιολογιας και κοινωνικης ανθρωπολογιας στον Βολο.Η περσινη βαση ειναι 14969. Υπαρχουν πιθανοτητες να την πιασει;Γιατι λεγεται οτι θα ανεβουν αρκετα οι σχολες μεταξυ 10-16.000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archidemetres

Νεοφερμένος

Ο archidemetres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πως προβλεπετε να κινηθουν οι σχολες του ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkenea moses

Νεοφερμένος

Η arkenea moses αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση; Μια φιλη μου επιασε 15451 μορια ... κ θελει να περασει ιστοριας αρχαιολογιας και κοινωνικης ανθρωπολογιας στον Βολο.Η περσινη βαση ειναι 14969. Υπαρχουν πιθανοτητες να την πιασει;Γιατι λεγεται οτι θα ανεβουν αρκετα οι σχολες μεταξυ 10-16.000.
Συγχαρητηρια στη φιλη σου αρχικα , και δευτερον αντε να ανεβει 400 μορια και κατι..δεν εχει κ πολλη ζητηση η συγκεκριμενη σχολη αρα θα κυμανθει σε πιο σταθερα επιπεδα πιστευω!Ανοδο λενε 8α εχουν οι σχολες απο 10και - 15 παντως. Μακαρι να περασει το κοριτσι εκει που επιθυμει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Συγχαρητηρια στη φιλη σου αρχικα , και δευτερον αντε να ανεβει 400 μορια και κατι..δεν εχει κ πολλη ζητηση η συγκεκριμενη σχολη αρα θα κυμανθει σε πιο σταθερα επιπεδα πιστευω!Ανοδο λενε 8α εχουν οι σχολες απο 10και - 15 παντως. Μακαρι να περασει το κοριτσι εκει που επιθυμει.:)
Σ'ευχαριστω παρα πολυ!!:no1: Μακαρι...Γιατι γενικοτερα αξιζε για παραπανω αλλα ειχε ατυχια σε καποια μαθηματα...κ εγω ελπιζω να μην ανεβει πιο πολυ γιατι θα ειναι κριμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.

tourinio

Νεοφερμένος

Ο tourinio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Απ'ότι καταλαβαίνω, άκρη δεν βγάζω με τους ειδικούς βασεολόγους..Υπομονή παιδιά μέχρι τον Αύγουστο..
Πάμε τώρα να δούμε αν θα πάει ο Λέτο στο βάζελο:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπερα να ρωτησω κατι? ξετεται ποσο μπορει να ανεβουν οι βασεις στο 2ο πεδιο για το οικονομικο πανεπιστιμιο στη σαμο? για το τμημα της στατιστικης? εγω εχω περιθοριο να ανεβουν 800 μορια.θα την πιασω τη σχολη?ειναι σχολη του 12-13... εχω πολυ αγχος....πες τε μου σας παρακαλω...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ωχ! εχω αγχωθει παρα πολυ! με 18452 πιανω νομική κομοτηνής???? διαβαζω σε εφημερίδες οτι θα πεσουν οι βασεις για νομική αλλα τωρα τελευταια διαβαζω οτι θα κινηθούν ανοδικά...περισυ ειχε γυρω στα 18200...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Νομίζω ότι την πιάνεις!Λένε ότι θα κινηθούν ανοδικά αλλά όχι πάνω από 100 μόρια.Ποτέ δε ξέρεις βέβαια.Δήλωσέ την, όμως, δε χάνεις κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
μακαριιιι!! εσυ εισαι κομοτηνη?μηπως μπορεισ να μου δωσεισ καμια πληροφορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Όχι,εγώ θα μείνω Αθήνα,απλά επειδή παρακολουθώ τις βάσεις του πρώτου πεδίου(και δη της νομικής),αυτή είναι η εκτίμησή μου.Καλή τύχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwmik

Νεοφερμένος

Ο antwmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά στο 5ο πεδίο τα τει πως το βλέπετε θα έχουν άνοδο οι βάσεις?Γιατί χθες άκουσα στην τηλεόραση πως δεν θα έχουν ζήτηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Παιδιά στο 5ο πεδίο τα τει πως το βλέπετε θα έχουν άνοδο οι βάσεις?Γιατί χθες άκουσα στην τηλεόραση πως δεν θα έχουν ζήτηση!

Απο οσο εχω καταλαβει...και εχω ακουσει δεν νομιζω να ανεβουν πολυ!!!
Φετος οι υποψηφιοι ... απο 28000 που ηταν περυσι..ειναι 24000!!!
Αυτο πιστευω θα κρατησει την ανοδο...σε λογικα πλαισια..!!!
Μακαρι δλδ....!!!!
Ποσα εβγαλες εσυ...?Τι θες να περασεισ..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosnifo

Νεοφερμένος

Ο panosnifo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εχει κανεις ιδεα ποιος ειναι ο αριθμος των αριστουχων φετος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
τι λέτε οτι θα γίνει φέτος με τις παιδαγωγικές σχολές γενικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια πως βλεπετε το 5ο πεδιο διοικηση επιχειρισεων στις σερρες??????? θα ανεβει 1000 μορια??????? παρακαλω μια απαντηση!!!!!!!!!!!!!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top