Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Ξερω οτι δεν μπορουν να γινουν και πολλες προβλεψεις για τις βασεις αλλα μηπως μπορει να μου πει κανεις αν το οικονομικο της κρητης υπαρχει περιπτωση να ανεβει πανω απο 80 μορια;
Και βέβαια υπάρχει περίπτωση.. :) Όπως υπάρχει περίπτωση να πέσει 80 ή και να μείνει σταθερό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bano

Νεοφερμένος

Ο bano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και βέβαια υπάρχει περίπτωση.. :) Όπως υπάρχει περίπτωση να πέσει 80 ή και να μείνει σταθερό...

Περιοσσοτερες πιθανοτητες εχει να ανεβει πανω απο 80 δηλαδη παρα να μεινει σταθερο ή να πεσει;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Περιοσσοτερες πιθανοτητες εχει να ανεβει πανω απο 80 δηλαδη παρα να μεινει σταθερο ή να πεσει;:'(

Ετσι οπως ειναι τωρα τα πραγματα...!!!πιο πιθανο ειναι να ανεβει πανω απο 80 μορια..!!!!γιατι ποσο εχεις γραψει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εχεις δίκιο φίλε τα μαθηματικά φαίνονταν εύκολα και εγώ την πάτησα έτσι:'(
Δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gunnergr

Νεοφερμένος

Ο gunnergr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδια το Οικονομικο του Αριστοτελείου πως το βλέπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bano

Νεοφερμένος

Ο bano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ετσι οπως ειναι τωρα τα πραγματα...!!!πιο πιθανο ειναι να ανεβει πανω απο 80 μορια..!!!!γιατι ποσο εχεις γραψει?

Συμφωνα με τον υπολογιστη μοριων του ischool εχω βγαλει 15324 μορια.Δηλαδη δεν υπαρχει περιπτωση να πιασω το οικονομικο κρητης;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ρε παιδια στις πολεις σας τι γινεται? Ολο ακουω οτι οι βασεις θα ανεβουν αλλα στην πολη μου υπαρχει μια γενικη αποτυχια πλην ελαχιστων εξαιρεσεων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ρε παιδια στις πολεις σας τι γινεται? Ολο ακουω οτι οι βασεις θα ανεβουν αλλα στην πολη μου υπαρχει μια γενικη αποτυχια πλην ελαχιστων εξαιρεσεων....

Μπορώ να πω ότι τουλάχιστον για το δικό μου σχολείο, είδα και εγώ αυτή την "αποτυχία" από τα περισσότερα παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εχω αγχωθει τρομερα με ολα αυτα που ακουω... Δηλαδη λετε να ανεβουν φυσικο-χημικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδια 8ελω βοη8εια.....τ ΤΕΙ χαλκιδας(ηλεκτρολογιας,μηχανολογιας,αυτοματισμου) α3ιζουν??δλδ μετα εχουν επαγελματικη αποκατασταση???να τ δηλωσω η να 3αναδωσω τ χρονου??(αν κ τ 2ο ειναι πολυ δυσκολη αποφαση....:(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel81988

Νεοφερμένος

Η eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αυτοματιμου νομιζς οτι ειναι λιγο δυκολο...προτεινω ηλεκτρολογιας..εχει καλη επαγγελματικη αποκαταταση...για λογοθραπειας καλαματα...τι βαση νομιζετε οτι 8α εχει?ειναι καινουρια σχολη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
τα τμηματα νοσηλευτικης ιεκ πως τα βλεπετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwmik

Νεοφερμένος

Ο antwmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά το τει λογιστικής Σερρών λέτε να ανεβεί πάνω απο 500 μόρια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yota1990

Νεοφερμένος

Η yota1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Και βεβαια παιζουν ρολο οι προτιμησεις....αλλα κατα 50% παιζουν ρολο και οι βαθμοι...!!!!!Και θα τα δεις που θα πεσουμε μεσα...!!!Αμα δεις τα περσυνα θα καταλαβεις οτι ανετα μπορουσες να βγαλεις το συμπερασμα οτι οι βασεις θα πεσουν!!!!

Επισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι λενε οι και καλα '''ειδικοι βασιολογοι''' οτι στο 4ο θα ανεβουν λιγο(η ακομα και οτι θα πεσουν)...!!!ετσι οπως ειναι τα στατιστικα...πιο πολυ θα ανεβουν 4ο..παρα 5ο!!!!!!

Μ' αυτό το πλευρό να κοιμάστε... Οι βαθμοί δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση με τις βάσεις... Η ζήτηση της εκάστοτε σχολής διαμορφώνει τις βάσεις και μόνο αυτή.
Μ' όλες αυτές τις προβλέψεις κι εκτιμήσεις πολλά παιδιά φοβούνται να δηλώσουν σχολές που θέλουν κι όταν βλέπουν ότι πέφτει η βάση 1000 μόρια τραβούν τα μαλλιά τους!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αφού μπορύμε να δηλώσουμε ΄όσες σχολές θέλουμε γτ απλά να μην δηλώσουμε ακόμα κ αυτές που μας φαίνονται άπιαστες και μετά τις υπόλοιπες?ποιος ξέρει μπορεί να είμαστε τυχεροί!
η νομική αθηνών λέτε να ανέβει πολυ?ένας φιλος περνάει κατα 50 μόρια την περσινή βάση...λέτε να τη χάσει?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ΓΕΙΑ ΣΑΣ........ξερεται μηπως αν θα ανεβουν ή θα κατεβουν οι βασεις στα τει του τριτου? για λογοθεραπεια κ φυσικοθεραπεια θελω. Εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bruninio

Νεοφερμένος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
βγαζω στο 4 πεδιο 12.780 μορια.η σχολη που θελω (μηχανικων οικονομιας και διοικησης Αιγιου) ειχε το 2008 12.194 και το 2007 14.410.τι λετε για φετος εχω ελπιδες; ευχαριστω...:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Γεια σας παιδια... ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και επιασα 18787 μορια...μολις 7 μορια πανω απο την περσινη βαση του παιδαγωγικου Θεσ/νικης..ειναι λιγο δυσκολο να περασω θεσ/νικη αλλα ελπιζω να περασω στο Βολο οπου η περσινη βαση ηταν 18447...τι λετε??θα τα καταφερω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Γεια σας παιδια... ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και επιασα 18787 μορια...μολις 7 μορια πανω απο την περσινη βαση του παιδαγωγικου Θεσ/νικης..ειναι λιγο δυσκολο να περασω θεσ/νικη αλλα ελπιζω να περασω στο Βολο οπου η περσινη βαση ηταν 18447...τι λετε??θα τα καταφερω??
Πολύ πιθανό. Από ότι διαβάζω στις εκτιμήσεις μου φαίνεται δύσκολο να ανέβει τόσο πολύ ο Βόλος. Σου εύχομαι να περάσεις Θεσσαλονίκη, παρ'όλα αυτά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
βγαζω στο 4 πεδιο 12.780 μορια.η σχολη που θελω (μηχανικων οικονομιας και διοικησης Αιγιου) ειχε το 2008 12.194 και το 2007 14.410.τι λετε για φετος εχω ελπιδες; ευχαριστω...:thanks:
Δήλωσε την και μη το σκέφτεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top