Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μια χαρα..περνας και στην πολη σου...:)

Ναι,τέλεια :) :)
Θα έχω και αυτοκινητάκι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KONNOS

Νεοφερμένος

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αλλα δεν θα ζησεις φοιτιτικη ζωη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μια χαρα..περνας και στην πολη σου...:)

Αλλα δεν θα ζησεις φοιτιτικη ζωη..:P

Είσαι πολύ κακός!!!:P
Μια χαρά περνάω εδώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KONNOS

Νεοφερμένος

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
χαχα..πλακα κανω..και εγω προτιμω να περασω αθηνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ρε παιδια καποιο τμημα που η βαση θα σημειωση πτωση υπαρχει??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Undead

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πότε θα ανακοινωθούν οι βάσεις για το έτος 2009 ?

Με 18,300 πιάνει κανείς παιδαγωγικό ..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πότε θα ανακοινωθούν οι βάσεις για το έτος 2009 ?

Με 18,300 πιάνει κανείς παιδαγωγικό ..?

Tην ιδια απορια εχω κι εγω...

Μην τα πετας ετσι αυτα και τρομαζεις τον κοσμο!! Εγω εχω 18228 και ειμαι σχεδον σιγουρος πως ολο και καπου θα μπω... Και συ για παιδαγωγικο πας?? Σε ποιες πολεις το εβαλες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Καμία ανακοίνωση. Λογικά μέχρι τις 27 Αυγούστου, ως είθησθαι.
-----------------------------------------
Πότε θα ανακοινωθούν οι βάσεις για το έτος 2009 ?

Με 18,300 πιάνει κανείς παιδαγωγικό ..?


Κοίτα, για Αθηνα-Θεσσαλονικη χλωμό, σε καποιο επαρχιακό ομως νομιζω ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Undead

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ενας γνωστός μου ενδιαφέρεται που εχει 18.283 ...

και εγώ χλωμό το βλέπω για τις μεγαλούπολεις , αλλά πάλι για Φλώρινα , Ρόδο , Χανιά που δήλωσε μετά απο Θεσσ/νικη , Βόλο κτ.λ του δίνω λίγες πιθανότητες ,γιατι φέτος στα παιδαγωγικά θα γίνει χαμός !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ποσο θα φτασει πια, μην υπερβάλλουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ενας γνωστός μου ενδιαφέρεται που εχει 18.283 ...

και εγώ χλωμό το βλέπω για τις μεγαλούπολεις , αλλά πάλι για Φλώρινα , Ρόδο , Χανιά που δήλωσε μετά απο Θεσσ/νικη , Βόλο κτ.λ του δίνω λίγες πιθανότητες ,γιατι φέτος στα παιδαγωγικά θα γίνει χαμός !
Eγω παλι τη Φλωρινα δεν την εβαλα... Μετα τα Γιαννενα εβαλα την Αλεξανδρουπολη, την Κρητη (στο Ρεθυμνο ειναι η σχολη και οχι στα Χανια) και τη Ροδο!!

Ποσο θα φτασει πια, μην υπερβάλλουμε...
Αυτο ακριβως λεω και γω, αν ειναι ποτε δυνατον... Αλλωστε η θεωρητικη δεν εγραψε και πολυ καλα φετος!! Αυτη η τεχνολογικη μας κατεστρεψε...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Undead

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αυτά τα λέω(κρατώ τις επιφυλάξεις βέβαια)γιατί πέρσι όλα είχαν ανέβει πάνω από 400 μόρια και οι αριστοι δεν ηταν τόσοι πολλοί σαν φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ra1kk0n3n

Νεοφερμένος

Ο ra1kk0n3n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ε καμια 200αρια μορια θα ανεβει..
ρε παιδια μην λετε οτι να ναι...πεταει ο αλλος καμια 200αρια μορια..ειστε σοβαροι??εγω διαβασα οτι τοσο θα ανεβει στην αθηνα...αμα πραγματικα δεν ξερετε,μην απαντατε οχι να τρομοκρατειτε τα παιδια ελεος δηλαδη(μιλαω για μηχανολογων μηχανικων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Ρε μητσο321 καινουργια σχολη ειναι αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
οπα συγνωμη λεγατε γα σχολες.τωρα το ειδα.ξανα συγνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Χαλαρωσε ΜΗΤΣΑΡΑ!!!Πλακα κανω για να ξεφυγουμε λιγο απο το αγχοs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
γιατι φιλε μου η αστυφυλακων τι ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Χαλαρωσε ΜΗΤΣΑΡΑ!!!Πλακα κανω για να ξεφυγουμε λιγο απο το αγχοs.
:no1:
-----------------------------------------
οι προβλεψεις σας για την αστυφυλακων ποιες ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Γυρω στα περσινα λεω εγω.Λιγο πανω λιγο κατω..Ο καιροs γαρ εγγυs οπωs λεει και ο Λιακοπουλοs!!!
-----------------------------------------
Θα μαs βγει η ψυχη μεχρι να ανακοινωθουν οι βασειs Μητσο..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top