Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μητσο, dan.. ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ
ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ
ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
τωρα απλη αναμονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ποτε να περιμενουμε τα αποτελεσματα λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μετα τισ 25
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδια διάβασα στη εφημερίδα ''Τα νέα'' ότι οι βάσεις στα νέα τμήματα (με μερικές εξερέσεις) θα είναι απο 9.000 εώς 11.000 μόρια. Υπάρχει περίπτωση να είναι έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
δεν ξερω φιλε μου ισωσ
παιδια υπαρχει καμια τελευταια εκτιμηση απο τουσ ειδικουσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

Minnie

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγώ στις 24 άκουσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
sory που αργησα αννα
το εχω ακουσει καπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goofys

Νεοφερμένος

Ο Goofys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους και όλες ...

Για όσους ασχολούνται και γνωρίζουν ... θέλω μια σωστή γνώμη :)
Είμαι μόλις 17 μόρια πάνω απο την 1η μου επιλογή ( Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης ) , και 683 πάνω απο την 2η ( Τοπογράφων μηχανικών Θεσσαλονίκης )

Πιστεύεται ότι παίζει να την πιάσω την κτηνιατρική ?? Αν όχι , την τοπογράφων την έχω σίγουρη λέτε ?

Ευχαριστώ πολύ, Γιώργος από Καρδίτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια, ξερετε που μπορω να βρω τη βαθμολογια του πρωτου και του τελευταιου επιτυχοντα σε καποια σχολη για το 2008??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μηπως ξερετε ποσες μερες πριν βγουν οι βασεις θα ανακοινωθει οτι θα βγουν οι βασεις?? αν καταλαβατε αυτο που ειπα και ξερετε απαντηστε παρακαλω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
μηπως ξερετε ποσες μερες πριν βγουν οι βασεις θα ανακοινωθει οτι θα βγουν οι βασεις?? αν καταλαβατε αυτο που ειπα και ξερετε απαντηστε παρακαλω!!
Μωρε καταλαβα τι ρωτησες, αλλα δεν εχω ιδεα!! Εδω για την ανακοινωση των βαθμολογιων και το μαθαμε 3 μερες πριν...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Μωρε καταλαβα τι ρωτησες, αλλα δεν εχω ιδεα!! Εδω για την ανακοινωση των βαθμολογιων και το μαθαμε 3 μερες πριν...:(

μηπως ξερεις περσι ποσες μερες πριν ανακοινωθηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athispace

Νεοφερμένος

Η athispace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τι να πςς κι εγς για τι φιλολογια θεσσαλονικης απορω...αλλα ψαχνω και δεν βλεπω κατι σιγκεκριμενο να λενε για τις φιλολογιες.εσθ ποσο εχεισ βγαλει?
-----------------------------------------
Πόσο υπολογίζεται περίπου η βαση της Φιλολογία της Θεσσαλονικης; Σίγουρα θα ανέβει, αλλά πόσο;
αστα κι εγω προσπαθω να βρω σχετικα με τη φιλολογια θεσσ αλλα τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους και όλες ...

Για όσους ασχολούνται και γνωρίζουν ... θέλω μια σωστή γνώμη :)
Είμαι μόλις 17 μόρια πάνω απο την 1η μου επιλογή ( Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης ) , και 683 πάνω απο την 2η ( Τοπογράφων μηχανικών Θεσσαλονίκης )

Πιστεύεται ότι παίζει να την πιάσω την κτηνιατρική ?? Αν όχι , την τοπογράφων την έχω σίγουρη λέτε ?

Ευχαριστώ πολύ, Γιώργος από Καρδίτσα

την κτηνιατρικη 99% δεν την πιανεις. την τοπογραφων σχεδον σιγουρα

Παιδια, ξερετε που μπορω να βρω τη βαθμολογια του πρωτου και του τελευταιου επιτυχοντα σε καποια σχολη για το 2008??

www.in.gr
αναζητησε τις βασεις του 2008

μηπως ξερετε ποσες μερες πριν βγουν οι βασεις θα ανακοινωθει οτι θα βγουν οι βασεις?? αν καταλαβατε αυτο που ειπα και ξερετε απαντηστε παρακαλω!!

περσι ανακοινωθηκε τη δευτερα 25/8 το απογευμα πως την τριτη 26/8 στις 9,30 θα βγουν οι βασεις........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
την κτηνιατρικη 99% δεν την πιανεις. την τοπογραφων σχεδον σιγουρα



www.in.gr
αναζητησε τις βασεις του 2008



περσι ανακοινωθηκε τη δευτερα 25/8 το απογευμα πως την τριτη 26/8 στις 9,30 θα βγουν οι βασεις........

α ωραια....ουτε μια μερα πριν...αντε να δω ποτε θα παω για σπιτι.ευχαριστω παντως για την πληροφορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goofys

Νεοφερμένος

Ο Goofys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ ! :) :) ( την καρδιά περιβόλι μας έκανες )

Περιμένω και ελπίζω .........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ ! :) :) ( την καρδιά περιβόλι μας έκανες )

Περιμένω και ελπίζω .........................


την κτηνιατρικη καρδιτσας πως και δεν τη δηλωσες; εκεινη μαλλον θα την επιανες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goofys

Νεοφερμένος

Ο Goofys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σε χωριό Καρδίτσας μεγάλωσα....και διάβαζα για να φύγω απο εδώ ..... γι αυτό :) χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top