Βάσεις 2008 για Πανεπιστήμιο Κύπρου

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pc_girl

Νεοφερμένος

Η pc_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ξέρεις κανένας κανένα λινκ με τις βάσεις του 2008 για το Πανεπιστήμιο της Κύπρου?Δεν το βρίσκω με τίποτα!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel81988

Νεοφερμένος

Η eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γιατι μπορει να περασει καποιος σε πανεπιτημιο της κυπρου απο εδω?δεν νομιζω να υπαρχει το μηχανογραφικο...:(
-----------------------------------------
https://www.ypepth.gr/efarmoges/baseis.php παντως εδω εχει κ καποιες σχολες της κυπρου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
@Pc_girl στειλτους ενα email και πιθανοτατα θα στο στειλουν.Ετσι εστειλαν και σε μενα αλλα δεν το εχω το e-mail να στις δωσω
@Angel_81988 Στο πανεπιστημιο της κυπρου εισαγεσαι με τις πανελλαδικες εξετασεις απλα νομιζω πως εκει ειναι πιο πεσμενες οι βασεις και μπορεις να εισαχθεις πιο ευκολα.Το μηχανογραφικο το παιρνεις απο το προξενειο και αν θα εισαχθεις το μαθαινεις τελη Ιουλιου με μεσα Αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel81988

Νεοφερμένος

Η eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
μπορω ομως να παρω μεταγραφη?εχει πολιτικες επιστημες στην κυπρο κ 8ελω παντειο..ειμαστε πολυτεκνη οικογενεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidaki_18

Νεοφερμένος

Η neraidaki_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δεν μπαινεις στο πανεπιστημιο της κυπρου μεσω των πανελλαδικων εξετασεων... αλλα με τον μεσο ορο προσβασης ο οποιος ειναι ανε3αρτητος με τισ ε3ετασεις και αναγραφεται στο απολυτηριο λυκειου... :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jpa24

Νεοφερμένος

Ο jpa24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γειά σας. Γνωρίζετε την διαδικασία εισαγωγής με το 10% στο Πανεπιστήμιο της Κύπρου;Είμαι απόφοιτος Λυκείου το 2002. Ευχαριστώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Γειά σας!!εχω καποιεσ αποριες σχετικα με το πανεπιστημιο Κυπρου κ αν μπορει καποιοσ ας με βοηθησει!φετος εγραψα πανελληνιες και εχω καλο γενικο βαθμο προσβασης αλλα ειμαι στο τσακ και μαλλον δεν θα πιασω τη νομικη.το τμημα νομικης του ΠΚ ειναι ισοτιμο με το ελληνικο?και που περιπου ειναι οι βασεις για τη νομικη στο ΠΚ?εψαξα παντου αλλα ματαια...
ευχαριστω πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top