Βάσεις 10%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Λογικά για πλάκα θα το δηλώνουν .. δεν έχω κάτι με την σχολή ... αλλά ξέρω εγώ
Παιδια πολλοι δηλωνουν τις χαμηλοβαθμες σχολες για να εχουν φοιτητικα προνομια οπως αναφερατε αλλα και για να τσακωνουν ΤΣΑΜΠΑ ΛΑΠΤΟΠ:mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Παιδια πολλοι δηλωνουν τις χαμηλοβαθμες σχολες για να εχουν φοιτητικα προνομια οπως αναφερατε αλλα και για να τσακωνουν ΤΣΑΜΠΑ ΛΑΠΤΟΠ:mad:.



είναι κι αυτό!!!!!
πότε καταργείται το 10%? η τελευταία χρονιά που ισχύει είναι φέτος??????????????????????????????????
θα θελα κι εγώ να κάνω, απόφοιτη του 2009, για 1 τει βασικά, αλλά μέχρι να τελειώσω νομίζω καταργείται το 10% ε???????:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
το 10% καταργειται απο του χρονου για οσους εδωσαν πανελληνιες απο 2000-2007 δηλαδη για τα παλια ετη.
δικαιωμα για 10% απο του χρονου θα εχουν μονο οσοι εδωσαν πανελληνιες μεχρι 2 χρονια πριν. δηλαδη απο 2008 και μετα.
αρα εσυ δε θα δικαιουσαι να κανεις 10% του χρονου. η τελευταια σου ευκαιρια ηταν φετος οπως και για μενα που εδωσα πανελληνιες το 2005.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
το 10% καταργειται απο του χρονου για οσους εδωσαν πανελληνιες απο 2000-2007 δηλαδη για τα παλια ετη.
δικαιωμα για 10% απο του χρονου θα εχουν μονο οσοι εδωσαν πανελληνιες μεχρι 2 χρονια πριν. δηλαδη απο 2008 και μετα.
αρα εσυ δε θα δικαιουσαι να κανεις 10% του χρονου. η τελευταια σου ευκαιρια ηταν φετος οπως και για μενα που εδωσα πανελληνιες το 2005.
εκανες 10% και ποια σχολη εβαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εκανες 10% και ποια σχολη εβαλες?

εκανα 10% επειδη ειχα ενημερωθει οτι ηταν η τελευταια χρονια για οσους ειχαν δωσει εδω και χρονια πανελληνιες.
οι βασεις ειναι παντως πανυψηλες και ειναι να τρελενεσαι αμα βλεπεις τις βασεις των αντιστοιχων σχολων στο 90%...

ειμαι φοιτητης νομικης και το 1ο πεδιο δεν εχει και πολλες επιλογες (+οτι οι βασεις ειναι πολυ ψηλες σε ολα τα πεδια)
εβαλα δημοσια διοικηση παντειου, πολιτικο νομικης, πολιτικο παντειου και αλλες 9 σχολες αλλα τις πρωτες αυτες δεν τις πιανω με τις περσινες βασεις του 10% εκτος αν πεσουν.
πολυ φοβαμαι οτι πολλοι φετος θα εδρασαν οπως εγω και οι βασεις θα γινουν ακομα πιο υψηλές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
εκανα 10% επειδη ειχα ενημερωθει οτι ηταν η τελευταια χρονια για οσους ειχαν δωσει εδω και χρονια πανελληνιες.
οι βασεις ειναι παντως πανυψηλες και ειναι να τρελενεσαι αμα βλεπεις τις βασεις των αντιστοιχων σχολων στο 90%...

ειμαι φοιτητης νομικης και το 1ο πεδιο δεν εχει και πολλες επιλογες (+οτι οι βασεις ειναι πολυ ψηλες σε ολα τα πεδια)
εβαλα δημοσια διοικηση παντειου, πολιτικο νομικης, πολιτικο παντειου και αλλες 9 σχολες αλλα τις πρωτες αυτες δεν τις πιανω με τις περσινες βασεις του 10% εκτος αν πεσουν.
πολυ φοβαμαι οτι πολλοι φετος θα εδρασαν οπως εγω και οι βασεις θα γινουν ακομα πιο υψηλές...
ακομα και στις υψηλοβαθμιες?μα της πρηγουμενης χρονιας δε δηλωνουν συνηθως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ακομα και στις υψηλοβαθμιες?μα της πρηγουμενης χρονιας δε δηλωνουν συνηθως?

με το ισχυον συστημα που καταργειται απ' του χρονου πολλοι κανουν 10% οταν έχουν τελειώσει μια σχολη για δευτερο πτυχιο ή για λογους αναβολης στρατευσης κ.λ.π.
υπαρχουν βεβαια και οσοι το κανουν για να αλλαξουν σχολη επειδη καταλαβαν οτι αυτη που μπηκαν ηδη δεν τους αρεσει

οι βασεις εχουν γινει τοσο ψηλες πιστευω επειδη γινεται καταχρηση του 10% απο ατομα που δεν το εχουν πραγματικα αναγκη, δηλαδη απο ατομα της πρωτης κατηγοριας που ανεφερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ξεθαβω αυτο το θεμα για να ρωτησω αν εχει κανεις καμια προβλεψη η εχει ακουσει κατι για το τι θα κανουν οι υψηλοβαθμες?θα εχουν αναλογη πορεια με το 90%? η αποψη μου ειναι οτι κανεις δε ξερει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Δε νομίζω πάντως, γιατί το 10% δε διαμορφώνεται με βάση τις δικιές μας βαθμολογίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ξεθαβω αυτο το θεμα για να ρωτησω αν εχει κανεις καμια προβλεψη η εχει ακουσει κατι για το τι θα κανουν οι υψηλοβαθμες?θα εχουν αναλογη πορεια με το 90%? η αποψη μου ειναι οτι κανεις δε ξερει:)
Eκανες τελικα και συ μηχανογραφικο με το 10% roling?? Ποιες σχολες εβαλες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xara9000

Νεοφερμένος

Η xara9000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
hi παιδια!να σας πω..έχετε πετύχει μήπως καμιά στατιστική για το 10% το φετινο??ή κάποια σελίδα με εκτιμήσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδιά τι γίνεται τελικά? Έχω ακούσει οτι θα καταργηθεί το δικαίωμα της άσκησης του 10% απο τους μαθητές? Υπάρχει καμια επίσημη ανακοίνωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Για 2 χρόνια θα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις αφότου αποφοιτήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Educationman

Νεοφερμένος

Ο Educationman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς κάτι για τις Βάσεις του 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
αν επιτρεπεται ποσα μορια εχετε περιπου οσοι κανετε 10%; γτ αρχιζω να πιστευω οτι μονο εγω παω με 16906 ( 19906 με αγγλικα, 18906 με γαλλικα, και με συντελεστη 1 18406 με αγγλικα κ 17906 με γαλλικα)....απαντηστε Please
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εγω εχω 18.446 αλλα χωρις να δωσω ειδικο μαθημα. γενικα καλα εισαι αφου εχεις και μπονους απο ειδικα μαθηματα.

οι βασεις για πανεπιστημια ειναι σχεδον ολες πανω απο 18.000. οποτε αν καποιος δεν εχει ειδικα μαθηματα για μπονους καλο ειναι να εχει απο 18.000 και πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ναι αλλα η αγγλικη φιλολογια πχ ειναι 1500 μορια πανω. θα με παρουνε??? εχω δηλωσει αθηνες....τι σχολες εχεις βαλει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxxxgr

Νεοφερμένος

Ο maxxxgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ έχω 18516 στο 2ο και 4ο και 18567 στο 3ο. και εγώ χωρίς ειδικά μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ναι αλλα η αγγλικη φιλολογια πχ ειναι 1500 μορια πανω. θα με παρουνε??? εχω δηλωσει αθηνες....τι σχολες εχεις βαλει;;;

μακαρι να σε παρουνε αλλα αν συνεχιστει η αυξητικη ταση που εχουν οι βασεις του 10% καθε χρονο πιστευω πως θα ειναι δυσκολο να πεσει τοσο πολυ.
εγω εχω βαλει κυριως πολιτικες επιστημες αν και για τα πιο πολλα εχω λιγοτερα μορια. πρωτη επιλογη εχω δημοσια διοικηση παντειου αλλα και αυτη δεν την πιανω με τις περσινες βασεις (ειναι καπου 18.900).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top