Βάσεις Κύπρου 2011-2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,094 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στα παιδιά που πέρασαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina09

Νεοφερμένος

Η katerina09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ανακοινώθηκαν οι βάσεις της Α' κατανομής: https://www.ucy.ac.cy/data/acafsw/Announcements/Panellinies A kat.2011.pdf

Ρε παιδιά μαζί με τα μόρια των αγγλικών έβγαζα 18.209 κ μου λέει οτι πέρασα ιστορία και αρχαιολογία κ όχι αγγλικών σπουδών που ήταν η πρώτη μου επιλογή:( λέτε να έγινε κάτι λάθος???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Ρε παιδιά μαζί με τα μόρια των αγγλικών έβγαζα 18.209 κ μου λέει οτι πέρασα ιστορία και αρχαιολογία κ όχι αγγλικών σπουδών που ήταν η πρώτη μου επιλογή:( λέτε να έγινε κάτι λάθος???:(

Εξαρτάται πόσο βαθμό πρόσβασης είχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina09

Νεοφερμένος

Η katerina09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
15.880 ο βαθμός των αγγλικών δεν μετράει καθόλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
15.880 ο βαθμός των αγγλικών δεν μετράει καθόλου?

Το αν θα εξασφαλίσεις ή όχι θέση έχει να κάνει αποκλειστικά με το Γενικό Βαθμό Πρόσβασης.

Υ.Γ.1: Τα αγγλικά ως τι τα έδωσες; Η εξέταση του μαθήματος μετράει στον υπολογισμό του ΓΒΠ σε περίπτωση που διδάσκεσαι τα κατεύθυνσης.
Υ.Γ.2: Δεν σου λέει με τι βαθμό πέρασες στο τμήμα; Δες από εκεί, για να σου λυθεί η απορία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotiria91

Νεοφερμένος

Η sotiria91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Υπάρχει και δεύτερη κατανομή ίσως να σταθείς πιο τυχερή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreaas1945

Νεοφερμένος

Ο αντρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδιά ποιοί θα έρθετεε στη Κύπρο τελικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oneiropagida

Νεοφερμένος

Η Oneiropagida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά πραγματικά έχω ψηλό μπερδευτει ειναι η αληθεια... Μπορει καποιος να μου εξηγησει πως μπορω να κανω μηχανογραφικο και στην Ελλαδα και στη Κύπρο? Φέτος θα δώσω Πανελλήνιες και σκέφτομαι να πάω Κύπρο αλλά με τοοοσες πληροφορίες που έχω ακούσει - που μπορεί και κάποιες να μν ισχύουν- έχω μπερδευτεί:confused:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brave_star

Νεοφερμένος

Η brave_star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδιά πραγματικά έχω ψηλό μπερδευτει ειναι η αληθεια... Μπορει καποιος να μου εξηγησει πως μπορω να κανω μηχανογραφικο και στην Ελλαδα και στη Κύπρο? Φέτος θα δώσω Πανελλήνιες και σκέφτομαι να πάω Κύπρο αλλά με τοοοσες πληροφορίες που έχω ακούσει - που μπορεί και κάποιες να μν ισχύουν- έχω μπερδευτεί:confused:...
Καπου στον Ιουνιο θα βγει ανακοινωση στην ιστοσεληδα του πανεπιστημιου της Κυπρου για το ποτε θα μπορεις να στειλεις την αιτηση (ταχυδρομικως) και τα σχετικα χαρτια που θα αναφερει εκει. Και το κριτηριο εισαγωγης ειναι ο γενικος βαθμος προσβασης... Αυτο μονο κατι χαρτια θα στειλεις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oneiropagida

Νεοφερμένος

Η Oneiropagida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καπου στον Ιουνιο θα βγει ανακοινωση στην ιστοσεληδα του πανεπιστημιου της Κυπρου για το ποτε θα μπορεις να στειλεις την αιτηση (ταχυδρομικως) και τα σχετικα χαρτια που θα αναφερει εκει. Και το κριτηριο εισαγωγης ειναι ο γενικος βαθμος προσβασης... Αυτο μονο κατι χαρτια θα στειλεις ...

Σε ευχαριστω πολυ γιατι το ειχα απορια... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Δύο πράγματα θέλω να ρωτήσω.Για το τμήμα των αγγλικών σπουδών, τα αγγλικά έχουν συντελεστή 2, έτσι;Κι ακόμα, επειδή κι εγώ δίνω φέτος, πρώτα κάνω αίτηση για το πανεπιστήμιο Κύπρου κι μετά μηχανογραφικό για Ελλάδα;Κι αν περνάω και στα δύο τί γίνεται;Κάνω εγγραφή στο ένα απ' τα δύο;Ας μου πει κάποιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Filia

Νεοφερμένος

Η Filia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καπου στον Ιουνιο θα βγει ανακοινωση στην ιστοσεληδα του πανεπιστημιου της Κυπρου για το ποτε θα μπορεις να στειλεις την αιτηση (ταχυδρομικως) και τα σχετικα χαρτια που θα αναφερει εκει. Και το κριτηριο εισαγωγης ειναι ο γενικος βαθμος προσβασης... Αυτο μονο κατι χαρτια θα στειλεις ...

:confused:καλημερα. ειμαι καινουρια στο site. προσπαθω να μαθω καποιες πληροφοριες σχετικα με το μηχανογραφικο δελτιο για αιτησεις στην Κυπρο. τι προυποθεσεις χρειαζονται, αν ειναι ιδιωτικα παν/στημια αυτα που δηλωνεις και αν υπαρχει φαρμακευτικη εκει αναγνωρισμενη απο το ΔΟΑΤΑΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top