Α.Τ.Ε.Ι Θεσσαλονίκης : Απορία

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Γεια σας,θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετίκα με το ΑΤΕΙ Θεσσαλονίκης.

Έψαξα και βρήκα πως βρίσκεται κοντά στη Σίνδο,τι τρόποι υπάρχουν για να μεταβείς στο ΑΤΕΙ;

Αν μένεις στο κέντρο της Θεσσαλονίκης πόση ώρα ειναι η απόσταση και με τι συγκοινωνία;

Οι φοιτήτες στο φόρουμ του ΑΤΕΙ που μένουν και πως πηγαίνουν εκεί;Θα πρέπει να μένω Σίνδο;

δεν έχω βρει θέμα με παρόμοια απορία.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Γεια σας,θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετίκα με το ΑΤΕΙ Θεσσαλονίκης.

Έψαξα και βρήκα πως βρίσκεται κοντά στη Σίνδο,τι τρόποι υπάρχουν για να μεταβείς στο ΑΤΕΙ;

Αν μένεις στο κέντρο της Θεσσαλονίκης πόση ώρα ειναι η απόσταση και με τι συγκοινωνία;

Οι φοιτήτες στο φόρουμ του ΑΤΕΙ που μένουν και πως πηγαίνουν εκεί;Θα πρέπει να μένω Σίνδο;

δεν έχω βρει θέμα με παρόμοια απορία.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:thanks:

Sorry, αλλά δεν έχω ιδέα. Δε νομίζω να περνάει τρένο από εκεί, οπότε αν κάποιος από Θεσσαλονίκη γνωρίζει καλύτερα τις αστικές συγκοινωνίες, ίσως μπορεί να σε κατατοπίσει ασφαλέστερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Sorry, αλλά δεν έχω ιδέα. Δε νομίζω να περνάει τρένο από εκεί, οπότε αν κάποιος από Θεσσαλονίκη γνωρίζει καλύτερα τις αστικές συγκοινωνίες, ίσως μπορεί να σε κατατοπίσει ασφαλέστερα...

χμμ λες?εμενα με ενδιαφερει το ποσο κανεις απο το κεντρο για να παει εκει,δεν τρελενομαι αμα εχει τρενο η οχι,ευχαριστω παντως


οποιος ειναι φοιτητης εκει η ξερει ας πει κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Μπορεις να πας σινδο μεσω οσε.. 1 ευρω το εισητηριο και διαδρομη 10 λεπτων.. τωρα πως θα φτασεις στον οσε... εχει ενα σωρο λεωφορεια που μπορεις να χρησιμοποιησεις.. ριξε καμια ματια στη σελιδα του οασθ.. εχει και λεωφορειο απ το σταθμο στα τει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Οι φοιτητές μετακινούνται με το λεωφορείο, 25cents το φοιτητικο εισιτήριο. Τα λεωφορεία ξεκινούν από το σταθμό του ΟΣΕ όπου ειναι πολύ εύκολο να πας και από το κεντρο αλλά και από πολλά σημεία της πόλης, και τερματίζουν στα ΤΕΙ της Σίνδου, γύρω στη μισή ώρα δρόμος από τον ΟΣΕ. Εννοείται ότι δε θα μένεις στη Σίνδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Χμμ,μαλιστα,ευχαριστω για τις απαντησεις.


οποιος ειναι φοιτητης στο ΤΕΙ,ας μου στειλει ενα προσωπικο μηνυμα,θελω να κανω καποιες ερωτησεις.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
αχ και εγω την ιδια απορια εχω..αμα βρηκες τιπτ πες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

plouti

Νεοφερμένος

Η plouti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΣ ΜΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ,ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΔΥΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΒΑΣΙΚΑ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μολις τσεκαρα την ιστοσελιδα του ΟΑΣΘ και ειδα πως το 51 ξεκιναει απο Ν.Σ.Σταθμο και παει Σινδο και το 52 ξεκιναει απο Ν.Σ.Σταθμο και παει στο ΤΕΙ κατευθειαν.Αρα αν μενεις κεντρο λογικο περνεις ενα αστικο για σταθμο και απο σταθμο αλλο αστικο για ΤΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το τει είναι έξω από τη σίνδο αν θυμάμαι καλά:) oπότε το 52.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια μενς διπλα στην σινδο......αν μενετε κεντρο θα περνεται αστικο που θα σας πηγαινει στον οσε κ απο κει το 52 που σας πηγαινει μεσα στο τει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μπορεις να νοικιασεις ευοσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Χμμ,μαλιστα,ευχαριστω για τις απαντησεις.


οποιος ειναι φοιτητης στο ΤΕΙ,ας μου στειλει ενα προσωπικο μηνυμα,θελω να κανω καποιες ερωτησεις.:thanks:

καλα ακομα και εδω αυτο το μαλιστα...???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top