Α Λυκειου στο ΕΠΑΛ

georgezaf

Νεοφερμένος

Ο georgezaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...Επιδη ξερω πολλα πραγματα απο πληροφορικη αποφασισα να παω ΕΠΑΛ...Διαλεξα κατευθινση πληροφορικη...Στην Α λυκειου εχω καποια μαθηματα επιπλεον???
Οποιος ξερει ας μου πει....(Τωρα μαθαινω για τα ΕΠΑΛ και εγω :p )


Y.Γ. Τα παιδια στην Α λυκειου χωριζονται αναλογα με τις καυευθηνσεις???(τεχνολογικη/πληροφορικη) η πανε αλφαβιτικα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mr. Dimy

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ερυθραία (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Την πρώτη χρονια χωριζοντα αναλογα με τοω κλάδο (τεχνολογικο και υπηρεσιων (στο δικο μου αυτοι οι δυο υπαρχουν))
Εσυ που εισαι πληροφορικη θα πασ υπηρεσιων νομιζω.
Στην δευτερα παλι το ιδιο τμήμα είναι(για τα μαθηματα Γ.Π) για τα μαθηματα ιδικότητας γίνονται σε ξεχωριστες ωρεσ και αίθουσες.
Δεν θυμάμαι τι μαθηματα επιπλεων εχει ο κλαδο υπηρεσιων . :hmm:
Σε ποιο Επαλ θα πας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgezaf

Νεοφερμένος

Ο georgezaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
1o επαλ Ιωαννινων θα παω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Dimy

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ερυθραία (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sotiris10

Νεοφερμένος

Ο sotiris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Eπειδη παω και εγω επαλ..στην 2 δευτερα 8α παρεις τα επιπλεον μαθηματα.....και να ξερεις πως δεν εχει αρχαια το Επαλ..¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
georgezaf, θα είσαι στον κύκλο Υπηρεσιών. Τα μαθήματα που θα έχεις είναι αυτά που σου λέει ο Δημήτρης πιο πάνω!
Περισσότερα μαθήματα ειδικότητας θα έχεις στην Β' και στην Γ'.
Καλή αρχή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgini

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Στο γενικό ή επαλ ποτε παίρνουμε βιβλία? Την πρώτη μέρα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εχμ εξαρτάται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgini

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Άλλο πρόγραμμα ακολουθεί το κάθε σχολείο. Κάποια τα δίνουν εκείνη την ημέρα, κάποια όχι.
Παίζει και το θέμα της προμήθειας των βιβλίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top