Αύξηση κρουσμάτων = νέο lockdown;

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έχω μπερδευτεί θα κάνουμε όλοι την τρίτη δόση ή μόνο οι ηλικιωμένοι ;;; Εμένα δεν μου ήρθε κανένα μήνυμα
 

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Exω κάνει 2 δοσεις αλλα αποφασισα να μην την τριτη.Θα ειμαι συνυπευθυνος μαζι με τους ανεμβολιατους + τους αλλους εμβολιασμενους που δεν θα κανουν 3ηδοση για την εξαρση των κρουσματων ;
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Όχι μη κλείσουμε πάλι! Κάποιοι θέλουν να δώσουν πανελλήνιες εδώ μέσα!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Εννοείται ότι θα μας ξανακλείσουν - πριν τα Χριστούγεννα...
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
δε μας συμφέρει καθόλου αυτό...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ναι αλλά τα κρούσματα είναι 8κ, ο'τι να'ναι μ'αυτη τη χώρα, απ'το κακό στο χειρότερο.
Ισχύει πάντως δεν μας κλείνουν . Κ αν τολμήσουν να πουν κάτι τέτοιο θα γίνει χαμός . Ειδικά οι επιχειρηματίες (πχ της εστίασης) θα αντιδράσουν και καλά θα κάνουν .
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Τι σχέση έχουν οι εμβολιασμοί με τα κρούσματα; Αφού κολλάνε και οι εμβολιασμένοι.
Το ξέρω γενικά το είπα, τεσπα μη λέμε μεγάλα λόγια μ'αυτους που έχουμε μπλέξει, βλέποντας και κάνοντας.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Το ξέρω γενικά το είπα, τεσπα μη λέμε μεγάλα λόγια μ'αυτους που έχουμε μπλέξει, βλέποντας και κάνοντας.
Μα ειμαστε ηδη σε λοκ νταουν αγαπητε , οι μισοι ελληνες δεν μπορουν να πανε καπου μονο στα τροφιμα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μα ειμαστε ηδη σε λοκ νταουν αγαπητε , οι μισοι ελληνες δεν μπορουν να πανε καπου μονο στα τροφιμα.
Όχι μπορούν να πάνε και άλλου με ραπίντ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ για την τρίτη δόση ρωτησαααα. Θα την κάνουμε όλοι ή μόνο οι ηλικιωμένοι ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Όχι μπορούν να πάνε και άλλου με ραπίντ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ για την τρίτη δόση ρωτησαααα. Θα την κάνουμε όλοι ή μόνο οι ηλικιωμένοι ;
Ολοι. Αρκεί να είσαι πανω απο 18 και να εχουν περάσει 6 μηνες απο τη δεύτερη δόση ή δυο αμα εχεις κανει το μονοδοσικο
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

nicole1982

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα). Έχει γράψει 299 μηνύματα.
Exω κάνει 2 δοσεις αλλα αποφασισα να μην την τριτη.Θα ειμαι συνυπευθυνος μαζι με τους ανεμβολιατους + τους αλλους εμβολιασμενους που δεν θα κανουν 3ηδοση για την εξαρση των κρουσματων ;
Για κάποιους, σίγουρα θα μπεις κι εσύ στη λίστα των ψεκασμένων και των αρνητών. Βέβαια κα θα σε θεωρούν συνυπεύθυνο. Μόνο όταν κάνεις και τις 7 δόσεις που θα σου επιβάλλουν ο Κούλης, ο Άδωνης, ο Βασιλακόπουλος, ο Σύψας, η Παγώνη και τα υπόλοιπο συνάφι τους και σε ξεκάνουν, μόνο τότε κάποια φανατισμένα φασιστάκια δεν θα σε θεωρούν συνυπεύθυνο.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Exω κάνει 2 δοσεις αλλα αποφασισα να μην την τριτη.Θα ειμαι συνυπευθυνος μαζι με τους ανεμβολιατους + τους αλλους εμβολιασμενους που δεν θα κανουν 3ηδοση για την εξαρση των κρουσματων ;
Συνυπεύθυνος είναι όποιος δεν τηρεί τα βασικά μέτρα(δεν φοράει μάσκα κλπ) ούτε οι ανεμβολιαστοι φταίνε ούτε αυτοί που δεν θα κάνουν την τρίτη δόση . Μην νιώθεις ενοχές για αυτό .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top