Ασχολείστε με το τραγούδι;

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Βαλια μπες τωρα στη χορωδια και χασε οσο μαθημα μπορεις γιατι στο λυκειο ξεχνα το :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από antara:
Άκου τον καθηγητή σου και δοκίμασε.
Αν δε σ'αρέσει, φεύγεις.:)
Δεν είναι από τους καθηγητές που στο λένε για το καλό σου.
Απλά κανείς δεν πάει και ψάχνει άτομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Εμενα με εχουν βαλει στη χορωδια στο δημοτικο. Ναι μ' αρεσει να τραγουδαω και δε θα ελεγα οτι εχω καλη φωνη αλλα σωστη... δηλαδη αφαλτσαριστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Είμαι γνωστό φάλτσο!:p. Δεν ασχολήθηκα ποτέ με το τραγούδι. Έκανα πιάνο λίγα χρόνια,αλλά ντάξει... Γενικά,δεν τραγουδάω ποτέ ούτε στο μπάνιο:p.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Εμένα πάντα μου άρεσε να τραγουδάω αλλά δε θα έλεγα ότι τραγουδάω ιδιαίτερα καλά. Από όταν άρχισα να νιώθω λίγο τις νότες στην κιθάρα και με αρκετό κούρδισμα για να βρούμε το σωστό τόνο η κατάσταση έχει βελτιωθεί κάπως, αλλά μη φανταστείτε και πολλά πράγματα.

Επίσης έχω να δηλώσω ότι το Αρνί δε με αφήνει να ζήσω το όνειρό μου και να κάνω έστω backing vocals.:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Είμαι γνωστό φάλτσο!:p. Δεν ασχολήθηκα ποτέ με το τραγούδι. Έκανα πιάνο λίγα χρόνια,αλλά ντάξει... Γενικά,δεν τραγουδάω ποτέ ούτε στο μπάνιο:p.


Εισαι και σύ της περίπτωσης που τραγούδησες στο μπάνιο και έσπασε ο σωλήνας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εμένα πάντα μου άρεσε να τραγουδάω αλλά δε θα έλεγα ότι τραγουδάω ιδιαίτερα καλά. Από όταν άρχισα να νιώθω λίγο τις νότες στην κιθάρα και με αρκετό κούρδισμα για να βρούμε το σωστό τόνο η κατάσταση έχει βελτιωθεί κάπως, αλλά μη φανταστείτε και πολλά πράγματα.

Επίσης έχω να δηλώσω ότι το Αρνί δε με αφήνει να ζήσω το όνειρό μου και να κάνω έστω backing vocals.:bravo:

Αυταρχικο Αρνι.
Ολα δικα του τα θελει.
Πρεπει να επιβληθεις ανκλ ερνι, δεν μπορει να εχει αυτος ολη τη δοξα.Πλησιαζει και Πασχα, υπαρχουν πολλοι τροποι να ξεφωρτωθεις ενα Αρνι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Εισαι και σύ της περίπτωσης που τραγούδησες στο μπάνιο και έσπασε ο σωλήνας; :P
Όχι,δεν το ρίσκαρα κι ούτε πρόκειται:p.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
φυσικα και τραγουδαω
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=OJS76JZbP1s&feature=PlayList&p=0E473BEA67213A74&playnext=1&index=2[/ame]

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_111

Νεοφερμένος

Ο giorgos_111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ασήμι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τραγουδαω,παιζω και κιθαρα καλλιτεχνης ολοκληρομενος και σε φοβερο επιπεδο...παρολα αυτα με αντεχουν μονο οι κολλητοι μου που ξερουν απο μουσικη:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nonika28037

Νεοφερμένος

Η αντιγονη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Είμαι στη χορωδία του σχολείου από την Α' Δημοτικού. Έχω καλή φωνή και στις σχολικές γιορτές, αχ, τι τραβάω, με βάζουν να τραγουδάω μόνη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

konstanss

Νεοφερμένος

Η Konstantina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ημουνα σε συγκροτημα παιζω πιανω,τραγουδαω κυριως και οχι μονο στο μπανιο..:)
εχω φτιαξει και τραγουδια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Μου λενε πως(δεν ειμαι ψωνιο) πως εχω "φοβερη" φωνη.Θελω πολυ να παω φωνητικη αλλα δν εχω χρονο....:(.Και στο σχολειο δν ετοιμαουν ΤΙΠΟΤΑ απολυτως σχετικο...Τι να πω...?λεω με τις σπουδες μου να γραφω σε ωδειο...Ειμαι πολυ μεγαλη για κατι τετοιο τοτε θεωρειτε???
Ίσα-ίσα, είναι κατάλληλη ηλικία για να αρχίσεις κλασσικό τραγούδι σε ωδείο. Είχα ρωτήσει και για μένα και μου έιπαν ότι είμαι πολύ μικρή ακόμα, και ότι γίνεται από τα 16-17 να ξεκινήσει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Έγω ξέρω Βυζαντινή μουσική και ψάλλω, για τραγούδι, μάλλον δεν το θέλω. Όχι από ντροπή ή τίποτα τέτοιο, αυτό το έχω ξεπεράσει. Απλά δεν έχω καλή σκηνική παρουσία :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
εγώ τραγουδάω σχεδόν παντου:angel:(έχω και καλή φωνή).ήμουν στην χοροδία του γυμνασίου αλλά τα παράτησα:giveup: γιατί μας φερόταν πολύ άσχημα":mad2:καθηγιτης σνέιπ" και στην τρίτη χρονιά μου έβαλε 12"μουσικός"να σου τύχει!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Από μικρή με έβαζαν οι δασκάλες της μουσικής στη χορωδία...Ποτέ δεν είπα ότι έχω καλή φωνή. Γενικά ποτέ δε λέω τέτοια. Ανασφάλεια! Όταν ήμουν δευτέρα γυμνασίου μπήκα στη θεατρική ομάδα και χρειάστηκε να τραγουδήσω (από σπόντα! αρχικά θα τραγουδούσε άλλος)! Από τότε ,όσες φορές υπάρχει τραγούδι και προσφέρομαι και είμαι από τις πρώτες επιλογές. Δεν έχω κάνει ποτέ μάθημα φωνητικής σε ωδείο αλλά θα ήταν σίγουρα κάτι που θα ήθελα. Πιστεύω ότι δεν έχω την ουάου χροιά (εμένα προσωπικά μου φαίνεται άθλια όταν την ακούω) αλλά ακούγοντας το κομμάτι πατάω αρκετά καλά και δε φαλτσάρω(πολύ!:P). Με λίγα λόγια, έχω μια υποφερτή φωνούλα που δε σπάει τζάμια! Μια καθηγήτρια μου έλεγε ότι είμαι "άλτο". Δεν έχω την παραμικρή γνώση από μουσική οπότε δεν ξέρω ακριβώς περί τίνος πρόκειται ,απλά ότι είναι όπως λέμε σοπράνο σε άλλες νότες...Τώρα τι ακριβώς...θα σας γελάσω. Θα ήθελα πάντως να μάθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
1η φωνη στο σχολειο
2η στην παρεα
3η φωνη στην χορωδια της πολης
4η φωνη στην Καλομοιρα
5η στον Σφακιανακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefos

Νεοφερμένος

Ο stefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ολοι λενε οτι εχω καλη φωνη θα ηθελα και εω να παω σε ωδειο προς το παρων τραγουδαω στην χοροωδεια του σχολειου..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εμενα ολοι μοθ λενε οτι ειμαι καλος σρο τραγουδι!μπορω να μιμιθω αρκετους τραγουδιστες και εχω γραψει αρκετα τραγουδακια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Βλέπω εδώ χωροδίες ιστορίες. Να φτιάξουμε κάνα groupaki. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top