Αστυφύλακας για αξιωματικός

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
οχι ρε συ, κ μ το0σ 2 εχω στενες σχεσεις κ τς 3ερω...................αλλα με αυτο τι γινεται;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
χαχα... δε γινεται.... πτυχιο απο σχολη το κανεις χρηση για τον επομενο βαθμο.... δηλαδη απο αστυφυλακας για αρχιφυλακας χωρις εξετασεις......οτι ειπα....

τωρα αν τελειωσεις ΑΕΙ πχ νομικη μπορεις να μπεις με εξετασεις Αξιωματικων αλλα με ποσοστο..δηλαδη οχι οπως οι υπολοιποι..... για το τελευταιο θα ρωτησω καποιους γνωστους και θα επανελθω.... :bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
δλδ αν μπω αστυφυ΄λακων μονο με πανελληνιες παω α3ιωματικων;;;;;;;;;;;;;;;;;
κ τι ειναι οι αστυνομικεσ [μονο γ αστυνομικους] σχολες;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
δλδ αν μπω αστυφυ΄λακων μονο με πανελληνιες παω α3ιωματικων;;;;;;;;;;;;;;;;;
κ τι ειναι οι αστυνομικεσ [μονο γ αστυνομικους] σχολες;;;;;;;;;;


δινεις παελληνιες με τα μαθηματα που δινουν ολοι αλλα σε ειδικη κατηγορια.... :bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

civiculas

Νεοφερμένος

Ο civiculas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εδωσε κανενας αστυφυλακας απο εδω πανελληνιες φετος? Να μας πει πως τα πηγε να δουμε που βρισκομαστε... Εγω εβγαλα 17305 μορια.... Η βαση στην ειδικη κατηγορια για αστυφυλακες θα πεσει σιγουρα φετος γιατι παιρνει τους 3πλασιους απο περυσι αλλα δεν ξερω ποσο θα πεσει.... Αγωνια μεχρι τον αυγουστο.... Ελπιζω να πανε ολα καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev@ggeli@

Νεοφερμένος

Η ev@ggeli@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γειά σας παιδιά. ενδιαφέρομαι για τη σχολή αστυφυλάκων αλλά δεν ξέρω και πολλά. μόλις χτές βγήκαν τα μόρια των πανελληνίων και σε μία βδομάδα δίνω και προκαταρκτικές. αν μπορεί καποιος να με κατατοπήσει΄σε οτι αφορα τις προκαταρτκτικές, τη σχολή και γενικότερα οτι εχει να κάνει με το ζήτημα θα το εκτιμούσα αφάνταστα γιατι εχω πάρα πάρα πολυ αγχος.. ευχαριστω

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
γειά σας παιδιά. ενδιαφέρομαι για τη σχολή αστυφυλάκων αλλά δεν ξέρω και πολλά. μόλις χτές βγήκαν τα μόρια των πανελληνίων και σε μία βδομάδα δίνω και προκαταρκτικές. αν μπορεί καποιος να με κατατοπήσει΄σε οτι αφορα τις προκαταρτκτικές, τη σχολή και γενικότερα οτι εχει να κάνει με το ζήτημα θα το εκτιμούσα αφάνταστα γιατι εχω πάρα πάρα πολυ αγχος.. ευχαριστω

:no1:

είσαι λίγο off-topic καλήτερα πάνε στο https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40169&page=65

άν έπιασες τα μόρια, τα δύσκολα πέρασαν.
τα αθλήματα τα βγάζεις?

αφού δώσουμε τα αθλήματα κάνουμε τα μηχανογραφικά, περιμένουμε να βγούν οι βάσεις και στις 7/9 πάμε στην αυλώνα-θήβα για την βασική εκπαίδευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
συγνωμη αλλα που ξερεις για οτι θα μπειτε 7 σεπτεμβρη?νωρις δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev@ggeli@

Νεοφερμένος

Η ev@ggeli@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και γιατί απαραίτητα θήβα-αυλώνα????ολοι εκεί πανε?δίνεις κ εσυ απο οτι έπιασα. τα αθλήματα τα βγάζω χαλαρά εκτός απο το ύψος στο οποίο εχω κανει γύρω στα 3-4 καρούμπαλα μεχρι στιγμης αλλα το παλεύω. στο μόνο που εχω κόλλημα είναι μια ούλη που έχω στο γονατό μου (εγχείρηση) απο μια βλακεία στο μπάσκετ..ελπίζω να μην βρώ κόλλημα γιατί στην εγκείκλυο λεει κατι ψηλά για ουλέσ και ιστοριές.έχω χαρτή βασικά και απο νοσοκομείο και απο τον γιατρο της ομάδας οτι το γονατο είναι οκ αλλα δεν ξέρεις καμια φορα. μπορει να πετύχω κανέναν ανάποδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

civiculas

Νεοφερμένος

Ο civiculas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εδωσε κανενας αστυφυλακας απο εδω πανελληνιες φετος? Να μας πει πως τα πηγε να δουμε που βρισκομαστε... Εγω εβγαλα 17305 μορια.... Η βαση στην ειδικη κατηγορια για αστυφυλακες θα πεσει σιγουρα φετος γιατι παιρνει τους 3πλασιους απο περυσι αλλα δεν ξερω ποσο θα πεσει.... Αγωνια μεχρι τον αυγουστο.... Ελπιζω να πανε ολα καλα....



τι εγινε κανεις αλλος δεν εδωσε εξετασεις ? τοτε θα πεσει η βαση και θα μπω σιγουρα....! :P :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
συγνωμη αλλα που ξερεις για οτι θα μπειτε 7 σεπτεμβρη?νωρις δεν ειναι?


έτσι ακούστηκε, δέν παίρνω όρκο.. πράγματι νωρίς είναι.
-----------------------------------------
και γιατί απαραίτητα θήβα-αυλώνα????ολοι εκεί πανε?δίνεις κ εσυ απο οτι έπιασα. τα αθλήματα τα βγάζω χαλαρά εκτός απο το ύψος στο οποίο εχω κανει γύρω στα 3-4 καρούμπαλα μεχρι στιγμης αλλα το παλεύω. στο μόνο που εχω κόλλημα είναι μια ούλη που έχω στο γονατό μου (εγχείρηση) απο μια βλακεία στο μπάσκετ..ελπίζω να μην βρώ κόλλημα γιατί στην εγκείκλυο λεει κατι ψηλά για ουλέσ και ιστοριές.έχω χαρτή βασικά και απο νοσοκομείο και απο τον γιατρο της ομάδας οτι το γονατο είναι οκ αλλα δεν ξέρεις καμια φορα. μπορει να πετύχω κανέναν ανάποδο.

όλοι εκεί πάνε, αξιωματικοί, αστυφύλακες για 40 ημέρες, και μετά στις σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev@ggeli@

Νεοφερμένος

Η ev@ggeli@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
για τις προκαταρκτικές εγώ αγχόνομαι. ενταξει το 1000αρι και τα υπόλοιπα αλλα το ύψος δεν το βγάζω με καμία παναγία. εκατό φορές εχω προσπαθήσει.γέμισα μελανίεσ. τι ειναι αυτό ρε 1 μετρο και 5 εκατοστά????πολύ καπέλο η υπόθεση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μην φοβασαι το υψος.. ακριβως απο πισω υαρχει στρωμα στο ιδιο υψος.. το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να ξαπλωσεις στο στρωμα...με οποιο τροπο θελεις... Ειλικρινα ειναι απιστευτα ευκολο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev@ggeli@

Νεοφερμένος

Η ev@ggeli@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν κατάλαβα χριστό. τι εννοείς ακριβώς απο πίσω?δλδ στο ίδιο υψος με το εμπόδιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ναι ειναι στο ιδιο υψος...Ειναι σαν να προσπαθεις να ξαπλωσεις σε ενα κρεβατι με υψος ενα μετρο..Χαλαρωσε..Θα το βγαλεις με την πρωτη και χωρις μελανιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev@ggeli@

Νεοφερμένος

Η ev@ggeli@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μακάρι να είναι έτσι όπως τα λές.για τι σχολή ξέρεις τι παίζει με το κάπνισμα???επιτρέπεται μπα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
για τις προκαταρκτικές εγώ αγχόνομαι. ενταξει το 1000αρι και τα υπόλοιπα αλλα το ύψος δεν το βγάζω με καμία παναγία. εκατό φορές εχω προσπαθήσει.γέμισα μελανίεσ. τι ειναι αυτό ρε 1 μετρο και 5 εκατοστά????πολύ καπέλο η υπόθεση..

δέν είναι ανάγκη να το πηδήξεις με την πλάτη όπως οι αθλητές, πήδηξε το όπως νά ναι.

εγώ απλώς περνάω απο πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
1 μετρο υψος ?Αυτο ειναι το πιο ευκολο αθλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τωρα αν τελειωσεις ΑΕΙ πχ νομικη μπορεις να μπεις με εξετασεις Αξιωματικων αλλα με ποσοστο..δηλαδη οχι οπως οι υπολοιποι..... για το τελευταιο θα ρωτησω καποιους γνωστους και θα επανελθω....




φιλε μου αυτο δεν ισχυει νομιζω! απ'οσο ξερω δικαιωμα του 10% επι του ποσοστου των θεσεων εχει ενασ δοκιμοσ αστυφυλακας (τησ σχολησ) ή αστυφυλακας-υπαρχιφυλακας-αρχιφυλακας που θελει να παει στη αξιωματικων (αμυγλαλεζα - αθηνα) στο τμημα της αξιωματικων που ειναι μονο για αστυνομικους (αλλα και παλι δινει εξετασεις...

το 10% που αναφερεις ειναι για την γενικη σειρα και κρατας τα μορια σου!

φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
παιδια για την σχολη αξιωματικων μονο για αστυνομικους καμια εκτιμηση;εχω 16614 οι υποψηφιοι ειναι 167 και παιρνει 78
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top