Αστυφύλακας για αξιωματικός

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια η βασικη στρατιωτικη εκπαιδευτη γινετε κατα κυριο λογο 40 μερεσ αρχικα στις σχολεσ και για τους υπολοιπους χωριζονται σε στρατοπεδα κυριως ΘΗΒΑ η ΔΥΔΙΜΟΤΗΧΟ εκει που στελνουν και στου Ειδ. φρουρους ...
οσο για το καπνισμα πλεον απαγορευεται μεσα στο κτιριο.... εξω οσο θεσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
1 μετρο υψος ?Αυτο ειναι το πιο ευκολο αθλημα..


αμα εισαι 1.90 και 80 κιλα ναι αμα εισαι 100 κιλα αντε πηδα να σε δουμε!!! χαχαχα:bye::bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

civiculas

Νεοφερμένος

Ο civiculas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια για την σχολη αξιωματικων μονο για αστυνομικους καμια εκτιμηση;εχω 16614 οι υποψηφιοι ειναι 167 και παιρνει 78

Φιλαρακι μακαρι να μπουμε. εδωσα και εγω φετος και εβγαλα 17305. τωρα περιμενουμε μεχρι 20-25 αυγουστου που θα βγουν οι βασεις.... αγωνια μεχρι τοτε. μακαρι να μην παει χαμενος ο κοπος μας.. γενικα τι εχεισ ακουσει απο αλλουσ που εδωσαν? πως τα πηγαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpakos

Νεοφερμένος

Ο mpakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
το πτυχίο από αστυφυλάκων μπορεί να χρησιμοποιηθεί για "κατατακτήριες"???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dimitra8882

Νεοφερμένος

Η Dimitra8882 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας! Μπορεί κάποιος να μου πει, ποιος είναι ο μισθός του αστυφύλακα και ποιος του αξιωματικού; Επίσης, μπορώ να δώσω κατατακτήριες από τη σχολή μου(Κοινωνική εργασία) για να μπω στην αστυφυλάκων ή πρέπει να δώσω υποχρεωτικά πανελλήνιες; Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Γεια σας! Μπορεί κάποιος να μου πει, ποιος είναι ο μισθός του αστυφύλακα και ποιος του αξιωματικού; Επίσης, μπορώ να δώσω κατατακτήριες από τη σχολή μου(Κοινωνική εργασία) για να μπω στην αστυφυλάκων ή πρέπει να δώσω υποχρεωτικά πανελλήνιες; Ευχαριστώ!


Νομιζω οτι ( ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!) μονο με πανελληνιες πας για αστυφυλακων ή αξιωματικών ...Ωστοσο, αν πας αστυφυλακες μπορεις να πας αξιωματικους με κατατακτηριες απο εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra8882

Νεοφερμένος

Η Dimitra8882 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Νομιζω οτι ( ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!) μονο με πανελληνιες πας για αστυφυλακων ή αξιωματικών ...Ωστοσο, αν πας αστυφυλακες μπορεις να πας αξιωματικους με κατατακτηριες απο εκει...


Ευχαριστώ κ.Κούγια!!! Δυστυχώς.... Αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με τον μισθό του Αστυφύλακα και του Αξιωματικού αντίστοιχα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ευχαριστώ κ.Κούγια!!! Δυστυχώς.... Αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με τον μισθό του Αστυφύλακα και του Αξιωματικού αντίστοιχα;


Απαπαπα!:worry::worry:Παρτο πισω καλε:worry::worry::P:P:P Εντελως το αντι-προτυπο μου!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Νομιζω οτι ( ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!) μονο με πανελληνιες πας για αστυφυλακων ή αξιωματικών ...Ωστοσο, αν πας αστυφυλακες μπορεις να πας αξιωματικους με κατατακτηριες απο εκει...
κατατακτήριες υπάρχουν στην αξιωματικών. παίρνει περίπου 10 άτομα τον χρόνο με την προυπόθεση να είναι κάτοχοι πτυχίου.
https://epagelmatikos-kosmos.gr/ergasia-proslipseis/696-----------10---------------------2011-2012
ειχα έναν καθηγητή που είχε τελειώσει νομική, είχε τελειώσει φιλοσοφική, και μετα μπήκε αξιωματικών.

οι μισθοί για τον αστυφ ξεκινάνε περίπου απο τα 1000 και για τον υπαστυνόμο β, απο 1200.
βέβαια ο μισθός εξαρτάται απο πολλά. απο τα πόσα νυχτερινά θα κάνεις, απο το άν η υπηρεσία έχει κάποιο επίδομα κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
κατατακτήριες υπάρχουν στην αξιωματικών. παίρνει περίπου 10 άτομα τον χρόνο με την προυπόθεση να είναι κάτοχοι πτυχίου.
https://epagelmatikos-kosmos.gr/ergasia-proslipseis/696-----------10---------------------2011-2012
ειχα έναν καθηγητή που είχε τελειώσει νομική, είχε τελειώσει φιλοσοφική, και μετα μπήκε αξιωματικών.
Ξέρεις αν μετά κάνεις και τα τέσσερα χρόνια της σχολής ή είναι λιγότερα; Επίσης αυτό είναι καθιερωμένο εδώ και πολλά χρόνια ή παίζει να ακυρωθεί στο μέλλον; Τέλος αυτές οι κατατακτήριες ρε παιδιά πώς είναι; σαν τις πανελλήνιες είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
κατατακτήριες υπάρχουν στην αξιωματικών. παίρνει περίπου 10 άτομα τον χρόνο με την προυπόθεση να είναι κάτοχοι πτυχίου.
https://epagelmatikos-kosmos.gr/ergasia-proslipseis/696-----------10---------------------2011-2012
ειχα έναν καθηγητή που είχε τελειώσει νομική, είχε τελειώσει φιλοσοφική, και μετα μπήκε αξιωματικών.

οι μισθοί για τον αστυφ ξεκινάνε περίπου απο τα 1000 και για τον υπαστυνόμο β, απο 1200.
βέβαια ο μισθός εξαρτάται απο πολλά. απο τα πόσα νυχτερινά θα κάνεις, απο το άν η υπηρεσία έχει κάποιο επίδομα κτλ


Και εγω ετσι νομιζα! Αλλα το εχω ψαξει πολυ καλα!!! Αυτες οι κατατακτηριες προβλεπονται μονο για πτυχιουχους αστυφυλακων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra8882

Νεοφερμένος

Η Dimitra8882 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Και εγω ετσι νομιζα! Αλλα το εχω ψαξει πολυ καλα!!! Αυτες οι κατατακτηριες προβλεπονται μονο για πτυχιουχους αστυφυλακων!!!

Δεν έχει κάποιο όριο ηλικίας ώστε να γίνεις δεκτός στην αστυφυλάκων- αξ/κων; Πότε πρόλαβε και σπούδασε όλα αυτά ο καθηγητής σου; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Δικαίωμα συμμετοχής στις κατατακτήριες εξετάσεις έχουν ανθυπαστυνόμοι, αρχιφύλακες, υπαρχιφύλακες και αστυφύλακες οι οποίοι είναι κάτοχοι πτυχίων Ανωτάτων Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων (Α.Ε.Ι.) και Τεχνολογικών Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων (Τ.Ε.Ι.), με προϋποθέσεις που αναφέρονται στην προκήρυξη αναλυτικά

Άρα πρέπει να έχεις τελειώσει και σχολή και να είσαι στο σώμα. Κρίμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra8882

Νεοφερμένος

Η Dimitra8882 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δικαίωμα συμμετοχής στις κατατακτήριες εξετάσεις έχουν ανθυπαστυνόμοι, αρχιφύλακες, υπαρχιφύλακες και αστυφύλακες οι οποίοι είναι κάτοχοι πτυχίων Ανωτάτων Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων (Α.Ε.Ι.) και Τεχνολογικών Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων (Τ.Ε.Ι.), με προϋποθέσεις που αναφέρονται στην προκήρυξη αναλυτικά

Άρα πρέπει να έχεις τελειώσει και σχολή και να είσαι στο σώμα. Κρίμα

Ξέρεις τι πτυχία ΑΕΙ χρειάζονται μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.

pasxalakos100

Νεοφερμένος

Ο pasxalakos100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
φιλε μου να σε ρωτησω κατι!απο επαλ τι ειδικοτητα πρεπει να παρω για να περασω αστυνομια! κ γενικα μηπως εχεις καμια εγγυρη πηγη να μου στειλεις να δω τα παντα?αν οχι πεστα μου παρακαλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.E.A.

Νεοφερμένος

Ο D.E.A. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
PAIDIA MPORITE NA ME BOITHISETE? POU EINAI KALITERA NA PERASO ASTINOMIKOS (AKSIOMATIKOS,ASTIFILAKAS) APO EPAL I APO GEL?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top