Αστυνομία: φταίει για όλα;

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Μπραβο ρε καθε χρονο θα περνετε και εναν με τα χημικα σας περσυ ο οικοδομος τωρα ο 67χρονος ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΡΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
[FONT=&quot]:Dπροπαγανδίζω ανελέητα.. ειμαι ενας ανελέητος προπαγανδιστής:redface:[/FONT]
''Αστυνομικός με χτύπησε με γκλομπ και ασπίδα αναίτια!'' Μαρτυρία..
συγκλονιστικη μαρτυρια..


[FONT=&quot]ξεχάσατε να αναφέρετε και εκεινη την γιαγια που πέθανε την ωρα που έβλεπε τα επεισόδια στην Tv. και αυτη εμεις την σκοτώσαμε[/FONT];)
Από όλα τα ξινά μ’ αρέσει το λεμόνι, Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι. :clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
κριμα ο ανθρωπος,
όποιος εχει θέματα υγείας καλο θα ηταν να μην μπλέκει σε τέτοιες καταστάσεις.




και τον Γρήγορόπουλο άλλωστε, πρόβλημα υγείας τον σκότωσε, η εσωτερική αιμοραγγία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.

Φίλε μου κάποια από αυτά που λες είναι σωστά. Το θέμα είναι ότι σε αρκετούς αστυνομικούς τους αρέσει αυτό που κάνουν και παίρνουν λεφτά όπως λες όχι για να δέρνουν αλλά για να εξιχνιάζουν διάφορες υποθέσεις και να κυνηγήσουν το έγκλημα. Βάζουν τη ζωή τους σε κίνδυνο για να είσαι ήσυχος εσύ, όσο βέβαια μπορούμε. Απλώς έχετε επικεντρωθεί στα Μ.Α.Τ που κι αυτά υπάρχουν για συγκεκριμένο λόγο. Αν δεν υπήρχαν θα είχαμε μετατραπεί σε κοινωνία αφάνισης κάθε πολιτικού εν Ελλάδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
και τον Γρήγορόπουλο άλλωστε, πρόβλημα υγείας τον σκότωσε, η εσωτερική αιμοραγγία.
καμία σχέση.
ο 67χρονος πέθανε απο ανακοπή κατα την διάρκεια της πορείας και πριν καν ξεκινήσουν τα επεισόδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
καμία σχέση.
ο 67χρονος πέθανε απο ανακοπή κατα την διάρκεια της πορείας και πριν καν ξεκινήσουν τα επεισόδια.



και ο οικοδομος περσι, συμφωνα με το αστυνομικο δελτιο, πεθανε οταν τα επεισόδια είχαν σταματήσει, και μάλιστα πήγε ο ίδιος στους ματ ζητώντας βοήθεια.

...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ένταξη γασπαρ έχουμε καταλάβει αρκετα!!!! εχεις γινει εκτος απο ματατζης και ιατροδικαστης.!!!

λοιπον το θεμα ειναι αν καποιος εχει προβληματα υγειας να μην παει αυτο λες....
εισαι σοβαρος ?, διαδηλώνουν μόνο οι έχοντες καλήν υγειά?

και που ξερεις εσυ οτι ειχε θεμα υγειας εισαι γιατρος? ολοι λενε οτι επαθε ανακοπη απο τα χημικα που ριχνετε.. ενταξη λιγο τα κιλα λιγο η ενταση δεν θελει και πολυ... να παθει καποιος ανακοπη...

αλλα ελεως πια με τις ειρωνιες... σεβασου την μνημη αθωων..

οπως παραπανω... ''Αστυνομικός με χτύπησε με γκλομπ και ασπίδα αναίτια!'' Μαρτυρία..
συγκλονιστική μαρτυρία..ΝΑΙ!
το αν ειναι συγκλονιστική η οχι εσένα δε σε συμφέρει να μιλάς και ξέρεις πολύ καλά...αν χτυπάτε η οχι περαστικούς αθώους!!!!

ε λοιπόν σταματά να προπαγανδίζεις... και πες κάτι επι της ουσίας και επι του πρακτέου...

ειδάλλως ασχολήσου με το πλέξιμο θα φτιάξεις και πουλόβερ για τον χειμώνα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Φίλε μου κάποια από αυτά που λες είναι σωστά. Το θέμα είναι ότι σε αρκετούς αστυνομικούς τους αρέσει αυτό που κάνουν και παίρνουν λεφτά όπως λες όχι για να δέρνουν αλλά για να εξιχνιάζουν διάφορες υποθέσεις και να κυνηγήσουν το έγκλημα. Βάζουν τη ζωή τους σε κίνδυνο για να είσαι ήσυχος εσύ, όσο βέβαια μπορούμε. Απλώς έχετε επικεντρωθεί στα Μ.Α.Τ που κι αυτά υπάρχουν για συγκεκριμένο λόγο. Αν δεν υπήρχαν θα είχαμε μετατραπεί σε κοινωνία αφάνισης κάθε πολιτικού εν Ελλάδι.
Δεν ξέρω αν το κατάλαβες, φίλε μπατσομανώλη, αλλά:
1) Δεν είμαι εγώ στο βίντεο.
2) Το βίντεο είναι σατυρικό-troll, το βρήκα στο comedylab.gr. Βασικά σας κράζει λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εγω ηθελα να ξερω πως γυρνατε σπιτι οταν ολοι στις πορειες σας βριζουν δεν ντρεπεστε ρε ειλικρινα για 800 γαμω ευρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εγω ηθελα να ξερω πως γυρνατε σπιτι οταν ολοι στις πορειες σας βριζουν δεν ντρεπεστε ρε ειλικρινα για 800 γαμω ευρα




φιλε κώστας,κάποιοι άνθρωποι στην κοινωνία ειναι ικανοί να πέσουν π ο λ υ χαμηλα για τα λεφτά...
:(



υγ. loltroll
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
αλλοίμονο αν δίναμε εστω και την ελάχιστη σημασία στα οσα ακούμε απο
αναρχικούς, χουλιγκανους,γυφτους,αριστερουλιδες, χρυσαυγητες, μπαχαλακιδες απλυτους κτλ
και γενικα με οποιους ερχόμαστε σε σύγκρουση
πραγματικα μονο γελιο μας προκαλουν, στα ματ καταλαβα ποση βλακεια κουβαλαει ο κοσμος..

και ενας παπας στο χυτηριο μου συνέστησε αμεση εξομολόγηση γιατι ειμαι δαιμονισμένος:P
το βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω απο τις τυψεις...τα λογια του μου ραγισαν την καρδια..σκεφτηκα και την παραιτηση:(:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Κανεις και πνευμα απο πανω εχεις κανει και ματ και σας βριζουν μονο αυτοι?οχι ολοι οι εργαζομενοι?οχι γιαγιαδες-παπουδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
αλλοίμονο αν δίναμε εστω και την ελάχιστη σημασία στα οσα ακούμε απο
αναρχικούς, χουλιγκανους,γυφτους,αριστερουλιδες, χρυσαυγητες, μπαχαλακιδες απλυτους κτλ
και γενικα με οποιους ερχόμαστε σε σύγκρουση
πραγματικα μονο γελιο μας προκαλουν, στα ματ καταλαβα ποση βλακεια κουβαλαει ο κοσμος..

και ενας παπας στο χυτηριο μου συνέστησε αμεση εξομολόγηση γιατι ειμαι δαιμονισμένος:P
το βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω απο τις τυψεις...τα λογια του μου ραγισαν την καρδια..σκεφτηκα και την παραιτηση:(:D

Κι εσύ μας δείχνεις ΣΕ ΚΑΘΕ ποστ σου πόση μαλακία κουβαλάτε.Είστε δούλοι μέχρι το μεδούλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αλλοίμονο αν δίναμε εστω και την ελάχιστη σημασία στα οσα ακούμε απο
αναρχικούς, χουλιγκανους,γυφτους,αριστερουλιδες, χρυσαυγητες, μπαχαλακιδες απλυτους κτλ
και γενικα με οποιους ερχόμαστε σε σύγκρουση
πραγματικα μονο γελιο μας προκαλουν, στα ματ καταλαβα ποση βλακεια κουβαλαει ο κοσμος..

και ενας παπας στο χυτηριο μου συνέστησε αμεση εξομολόγηση γιατι ειμαι δαιμονισμένος:P
το βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω απο τις τυψεις...τα λογια του μου ραγισαν την καρδια..σκεφτηκα και την παραιτηση:(:D

να εύχεσαι να συναντάς κάθε φορά μόνο "αναρχικούς γύφτους και αριστερούληδες". Γιατί έτσι και κατεβούν και οι υπόλοιποι δε θα σας χωρά εσάς το ελικόπτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psilos1975

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο psilos1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
αλλοίμονο αν δίναμε εστω και την ελάχιστη σημασία στα οσα ακούμε απο
αναρχικούς, χουλιγκανους,γυφτους,αριστερουλιδες, χρυσαυγητες, μπαχαλακιδες απλυτους κτλ
και γενικα με οποιους ερχόμαστε σε σύγκρουση
πραγματικα μονο γελιο μας προκαλουν, στα ματ καταλαβα ποση βλακεια κουβαλαει ο κοσμος..

και ενας παπας στο χυτηριο μου συνέστησε αμεση εξομολόγηση γιατι ειμαι δαιμονισμένος:P
το βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω απο τις τυψεις...τα λογια του μου ραγισαν την καρδια..σκεφτηκα και την παραιτηση:(:D

εχει ο καιρος γυρισματα αυτο λεει ο λαος μας.... θα ερθει η ωρα που θα ωριμασεις αποτομα και θα σκεφτεις αν θα χλευασεις ξανα τον οποιονδηποτε !

https://www.zougla.gr/webtv/greece/783801/view

Άνδρες των ΜΑΤ με σκυμμένο κεφάλι «τα άκουσαν» από διαδηλωτές!!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Γιατί έτσι και κατεβούν και οι υπόλοιποι δε θα σας χωρά εσάς το ελικόπτερο...
ευτυχώς λοιπών η πλειοψηφία του κόσμου (αριστεροι δεξιοι) εχει ακόμα την στοιχειώδη λογικη και ξερει οτι με την βια δεν καταφέρνεις τπτ..

για ποιους ομως μιλας? για τον κοσμο που στις εκλογες ψήφισε νδ πασοκ δημαρ?

η μηπως για αυτους που ψηφισαν χα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ευτυχώς λοιπών η πλειοψηφία του κόσμου (αριστεροι δεξιοι) εχει ακόμα την στοιχειώδη λογικη και ξερει οτι με την βια δεν καταφέρνεις τπτ..

για ποιους ομως μιλας? για τον κοσμο που στις εκλογες ψήφισε νδ πασοκ δημαρ?

η μηπως για αυτους που ψηφισαν χα?

Δεν έχει καμία σχέση τι ψηφίζει ο κόσμος έχει σχέση κατά πόσο είναι πολιτικοποιημένος και πρόθυμος να συμμετάσχει στα κοινά. Δε θα κάτσω να αποκαλέσω φασίστα κάποιο που απλά τα γράφει στα @@ του όλα και πάει να ρίξει ΧΑ μετά από 4 χρόνια επειδή νομίζει ότι έτσι γίνεται αντισυστημικός. Άλλωστε να μαστε ειλικρινείς κανείς δεν ελπίζει σε μια αλλαγή μέσω των εκλογών.

Για πες μου λοιπόν, η απεργία είναι βία; μια διαδήλωση μπροστά στο κοινοβούλιο είναι βία; εκεί είσαι μπορείς να καταλάβεις ποιος πετάει πέτρες και ποιος όχι. Δεν αποκυρήττω τη βία αλλά να τα ξεχωρίζουμε λίγο. Ο κόσμος δεν απέχει από τις διαδηλώσεις επειδή είναι κατά της βίας είναι γιατί δεν έχει τη διάθεση να κάνει κάτι για να αλλάξει τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ο κόσμος δεν απέχει από τις διαδηλώσεις επειδή είναι κατά της βίας είναι γιατί δεν έχει τη διάθεση να κάνει κάτι για να αλλάξει τα πράγματα.

Εγώ προσωπικά έχω σταματήσει να ασχολούμαι πολύ πολύ γιατί κάθε φορά βρίσκονται 2-3 ηλίθιοι που τους αρέσει να κάνουν μαλακίες και καταστρέφουν την όλη διαδήλωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά έχω σταματήσει να ασχολούμαι πολύ πολύ γιατί κάθε φορά βρίσκονται 2-3 ηλίθιοι που τους αρέσει να κάνουν μαλακίες και καταστρέφουν την όλη διαδήλωση

άρα καλύτερα να καθόμαστε σπίτια μας. Κοίτα ο καθένας ενεργεί όπως προτιμά προσωπικά δε θεωρώ ότι μια διαδήλωση θα χαλάσει επειδή θα πέσουν λίγες μολοτοφ. Και αυτό δεν έχει να κάνει με την όποια επέμβαση της αστυνομίας αν εννοείς αυτό. Στο κάτω κάτω αν μιλάμε όντως για μειονότητα δε χρειάζεται να κάνεις κάτι εσύ περιθωριοπιούνται αυτόματα από τους υπόλοιπους. Αλλά κάτι μου λέει ότι αυτό δεν ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εχω σταματήσει να πηγαίνω σε διαδηλώσεις οπού μυρίζομαι πως θα γίνει βλακεία στο τέλος

Ναι περιθωριοποιούνται, αλλά αυτό που βγαίνει προς τα έξω είναι το ότι οι κακοί αναρχικοί(σχεδόν πάντα αυτοί βρίσκονται να φταίνε :P) καταστρέφουν περιουσία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top