Αστυνομία από ΕΠΑ.Λ. είναι εφικτό;

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Θα ήθελα κάποιος να μου πει εμπεριστατωμένα την άποψη του.. αξίζει να προσπαθήσω; Γιατί οι θέσεις από επαλ είναι λίγες..
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Μια χαρα εφικτό είναι! Έδωσα φέτος μετά από 7 χρόνια και πέρασα. Αν προετοιμαστείς σωστά οι θέσεις δεν έχουν καμία σημασία.
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Γιατί άργησες τόσο;Σπούδαζες άλλου;
Ηθελα απο το 2017 να δωσω αλλα χρειαζομουν λεφτα για ιδιαιτερα διοτι ημουν μακρια απο το σχολειο 7 χρονια. Δεν υπηρχε περιπτωση να μπορεσω να ανταγωνιστω μαθητες 3ης λυκειου απο ΕΠΑΛ γιατι πηραν χαμπαρι την ευκολη προσβαση. Εκανα τοτε μια προσπαθεια αλλα δεν τα καταφερα. Αποφασισα τοτε να βγω για δουλεια ετσι ωστε να μπορεσω να μαζεψω τα χρηματα που χρειαζομουν. Δεν ηθελα να ζητησω ουτε 1 ευρω απο το σπιτι γιατι ζουμε σε πολυ δυσκολες εποχες... Ε το καλοκαιρι του 2019 παρατησα την δουλεια και ξεκινησα διαβασμα. Φετος, λοιπον, εδωσα και τωρα ειμαι εδω που ειμαι.
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ηθελα απο το 2017 να δωσω αλλα χρειαζομουν λεφτα για ιδιαιτερα διοτι ημουν μακρια απο το σχολειο 7 χρονια. Δεν υπηρχε περιπτωση να μπορεσω να ανταγωνιστω μαθητες 3ης λυκειου απο ΕΠΑΛ γιατι πηραν χαμπαρι την ευκολη προσβαση. Εκανα τοτε μια προσπαθεια αλλα δεν τα καταφερα. Αποφασισα τοτε να βγω για δουλεια ετσι ωστε να μπορεσω να μαζεψω τα χρηματα που χρειαζομουν. Δεν ηθελα να ζητησω ουτε 1 ευρω απο το σπιτι γιατι ζουμε σε πολυ δυσκολες εποχες... Ε το καλοκαιρι του 2019 παρατησα την δουλεια και ξεκινησα διαβασμα. Φετος, λοιπον, εδωσα και τωρα ειμαι εδω που ειμαι.
Πολλά συγχαρητήρια φιλε
 

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Μια χαρα εφικτό είναι! Έδωσα φέτος μετά από 7 χρόνια και πέρασα. Αν προετοιμαστείς σωστά οι θέσεις δεν έχουν καμία σημασία.
Πολλα πολλά συγχαρητήρια!!! Καλή επιτυχία να έχεις και καλή δύναμη..
Εμένα τα μαθηματικα με φοβίζουν λίγο αν και έχω ξεκινήσει απτό καλοκαίρι δεν έχω κενά αλλά και πάλι τα φοβάμαι🙄
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Πολλα πολλά συγχαρητήρια!!! Καλή επιτυχία να έχεις και καλή δύναμη..
Εμένα τα μαθηματικα με φοβίζουν λίγο αν και έχω ξεκινήσει απτό καλοκαίρι δεν έχω κενά αλλά και πάλι τα φοβάμαι🙄
Ευχαριστω παρα πολυ! Δεν εχεις να φοβασαι τιποτα αν δεν εχεις κενα!!! Εγω οταν πηγα στην μαθηματικο μου της ειπα οτι δεν ξερω τιποτα απο μαθηματικα και πως ημουν μαθητης του 12 στα μαθηματικα οταν πηγαινα σχολειο. Και ομως φετος καταφερα και εγραψα 18.2. Εγω περιμενα 19.4 για την ακριβεια αλλα μαλλον δεν αρεσε καποια διατυπωση μου στους βαθμολογητες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top