Αστυνομία ή Λιμενικό;

Anastasia1997

Νεοφερμένος

Η Anastasia1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αστυφυλακων εισαι σιγουρα πιστευω και λιμενικο επισης μιας και δεν εχει την ιδια προτιμηση με την αστυνομια :)
Οι εκτιμήσεις που βλέπω για την αστυφυλάκων, για κάποιο λόγο είναι κοντά στο 14... πάντως λιμενικό και εγώ πιστεύω πως είσαι μέσα!
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.

Anastasia1997

Νεοφερμένος

Η Anastasia1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τόσο λίγο όλοι λένε 16500 και πάνω
Που το στηρίζεις ;
Από τα άρθρα που διαβάζω και τις εκτιμήσεις...ίσως έχει βάση να μην ανέβουν τόσο, λόγω του ότι αυξήθηκαν οι θέσεις εισαγωγής στον στρατό! Τώρα τι να πω δεν ξέρω..
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Από τα άρθρα που διαβάζω και τις εκτιμήσεις...ίσως έχει βάση να μην ανέβουν τόσο, λόγω του ότι αυξήθηκαν οι θέσεις εισαγωγής στον στρατό! Τώρα τι να πω δεν ξέρω..
δεν εχει σημασια αυτο... το μεγαλυτερο ποσοστο θεσεων καλυπτονται απο το 2ο πεδιο αρα δεν εχει μεγαλες
απωλειες διοτι την αστυνομια την στελεχωνουν κατα μεγαλο ποσοστο τα παιδια του 1ου πεδιου και 4ου.. Επισης καποιος που εχει τα μορια για αστυνομια θα παει αστυνομια μιας και τα πραγματα ειναι πολυ πιο χαλαρα σε σχεση με τον στρατο. Νομιζω δεν εχει νοημα να αγχωνεσται και να κοιτατε εκτιμησεις σε λιγες μερες θα βγουν οι βασεις και θα τελειωσει η αγωνια σας :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα φανεί 🤔 εσυ ποσα μόρια έχεις ;
Ειμαι περσινος υποψηφιος :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top