Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη)

Nanou!!

Νεοφερμένος

Η Nanou!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!! Μήπως πέρασε κανεις αρχιτεκτονικη Ξάνθης?? εγώ μετά βιας τα καταφερα!!!:) Τώρα ψάχνω πληροφορίες για το μέρος και τη σχολή! όσοι γνωρίζετε κάτι, σας παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου!!

ευχαριστώωω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tea

Νεοφερμένος

Η tea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω περασα αρχιτεκτονικη ξανθης!!!κ η πλακα ειναι πως το επιθετο μου ειναι ναννου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elgi

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
και η φιλη μ περασε! πως τα ειδατε τα πραγματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
κ μια φιλη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanou!!

Νεοφερμένος

Η Nanou!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ανεβηκα Ξάνθη πριν λίγες μέρες! όλα δείχνουν πολύ εντάξει, απ έξω τουλάχιστον! οι άνθρωποι πλ φιλικοί, οι τιμές σε όλα προσιτότατες κι ο τόπος σφύζει απο ζωή! ελπίζω να ισχύει το ίδιο και για την σχολή! ανυπομονώ ν αρχίσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trela-7

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γειά σας κορίτσια!
Κι εγώ Ξάνθη πέρασα,βέβαια όχι αρχιτεκτονική,πολιτικών μηχανικών!Νομιζώ πως η πόλη είναι πολύ πολύ καλή για φοιτητές!Είμαι στην Ξάνθη ήδη εδώ και μια εβδομάδα και περνάω πολύ ωραία (σπουδάζει εδώ και ο αδερφός μου)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Και μετα τα αγορια φοβοντουσαν οτι δεν εχει φοιτητριες η Ξανθη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pipis1990

Νεοφερμένος

Ο pipis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
και γω ξανθη αλλα πολιτικων μηχανικων μουαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanou!!

Νεοφερμένος

Η Nanou!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
προς τι το μουαχαχα?? δεν βλέπω κάτι κακό σε καμία απ τις δύο σχολές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Γεια σας, και εγω περασα ξανθη ομως ηλεκτρολογος μηχανικος!
Η σχολη σας,απο οτι εμαθα απο μια κοπελα που ειναι δευτεροετης,βρισκεται σε ενα νεο κτιριακο συγκροτημα μαζι με τις αλλες πολυτεχνικες σχολες εξω απο την πολη(στα κιμμερια).Ειναι σχετικα κοντα ομως και με δωρεαν αστικη συγκοινωνια,οποτε θα ελεγα οτι δεν αποτελει προβλημα η μετακινηση.
(επιτέλους βρικαμε και κοπελες που πενανε ξανθη γιατι κοντευα να παθω καταθλιψη απο
οσα λεγανε τα παιδια για την ξανθη :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Γεια σας, και εγω περασα ξανθη ομως ηλεκτρολογος μηχανικος!
Η σχολη σας,απο οτι εμαθα απο μια κοπελα που ειναι δευτεροετης,βρισκεται σε ενα νεο κτιριακο συγκροτημα μαζι με τις αλλες πολυτεχνικες σχολες εξω απο την πολη(στα κιμμερια).Ειναι σχετικα κοντα ομως και με δωρεαν αστικη συγκοινωνια,οποτε θα ελεγα οτι δεν αποτελει προβλημα η μετακινηση.
(επιτέλους βρικαμε και κοπελες που πενανε ξανθη γιατι κοντευα να παθω καταθλιψη απο
οσα λεγανε τα παιδια για την ξανθη :P )
Τα λεγα εγω που ειμαι απο ξανθη αλλα κανεις δε μ ακουγε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Mambo

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας, και εγω περασα ξανθη ομως ηλεκτρολογος μηχανικος!
Η σχολη σας,απο οτι εμαθα απο μια κοπελα που ειναι δευτεροετης,βρισκεται σε ενα νεο κτιριακο συγκροτημα μαζι με τις αλλες πολυτεχνικες σχολες εξω απο την πολη(στα κιμμερια).Ειναι σχετικα κοντα ομως και με δωρεαν αστικη συγκοινωνια,οποτε θα ελεγα οτι δεν αποτελει προβλημα η μετακινηση.
(επιτέλους βρικαμε και κοπελες που πενανε ξανθη γιατι κοντευα να παθω καταθλιψη απο
οσα λεγανε τα παιδια για την ξανθη :P )

Ναι, κ μάλιστα είναι πολύ ωραίες οι εγκαταστάσεις!! Καμία σχέση με ΑΠΘ :'(Οι πολιτικοί πάλι, είστε μέσα στην πόλη, κεντρικά κεντρικά αλλά σε λίγο ερείπια-κτήρια, αλλά εμένα μ' αρέσουν!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violet

Νεοφερμένος

Η violet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και εγω παιδια Ξανθη περασα πολιτικων μηχανικων, λοιπον υποθετω θα βρεθουμε πανω??
-----------------------------------------
τα κτηρια των πολιτικων μηχανικων που ακριβως ειναι στο κεντρο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Mambo

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
και εγω παιδια Ξανθη περασα πολιτικων μηχανικων, λοιπον υποθετω θα βρεθουμε πανω??
-----------------------------------------
τα κτηρια των πολιτικων μηχανικων που ακριβως ειναι στο κεντρο??

Δεν ξέρω αν έχεις καθόλου ιδέα από Ξάνθη... αλλά είναι ακριβώς μετά τις καφετέριες, αυτό που ονομάζουμε "παραλία"... :xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχεις καθόλου ιδέα από Ξάνθη... αλλά είναι ακριβώς μετά τις καφετέριες, αυτό που ονομάζουμε "παραλία"... :xixi::xixi:

Α ναι αυτο με την "παραλία" το εχω ακουσει και εγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violet

Νεοφερμένος

Η violet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχεις καθόλου ιδέα από Ξάνθη... αλλά είναι ακριβώς μετά τις καφετέριες, αυτό που ονομάζουμε "παραλία"... :xixi::xixi:
κοιτα ξανθη μια φορα πηγα για να βρω σπιτι οποτε δεν ξερω κ πολλα...ειναι διπλα στο κολυμβιτηριο? κοντα δλδ στη Βασ.Σοφιας?
Θα ανεβω αυριο να γραφτω γ αυτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
γεια σας παίδες! κ εγώ αρχιτεκτονική ξάνθη πέρασα!! :) να σας πω, εγγραφή κάνατε? οδηγό σπουδών πήρατε? θα έπρεπε να πάρουμε, έτσι δεν είναι?... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laemma

Νεοφερμένος

Η laemma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά κανένας για Αρχιτεκτονική Ξάνθης φέτος; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Θα μπορουσατε να μου δωσετε μερικες ('φρεσκες') αποψεις για την αρχιτεκτονικη της ξανθης και την ξανθη γενικοτερα? Ευχαριστω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
dhmh βλεπω το πηρες ζεστα... ετσι μπραβο... δεν θελω ηττοπαθειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top