Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Γιάννη αυτό ισχύει; Δεν θα ξανά ανοίξει ο Εύδοξος;
Προφανώς τα βιβλία δεν θα έρθουν γι'αυτην την εξεταστική αλλά ήλπιζα ότι θα τα έχουμε έστω για την επαναληπτική εξεταστική του Σεπτεμβρίου. Εάν όμως δεν ανοίξει ξανά θα μπορέσουμε να δηλώσουμε τα συγγράμματα του χειμερινού εξαμήνου, του χρόνου, έτσι δεν είναι;
Χριστινα ψυχραιμια , Η ''μηχανικη'' απαντηση που εδωσε ο ευδοξος ανταλακλα αυτο που μπορει να πει.
Το ανοιγμα του ευδοξου ειναι πολιτικη αποφαση. Καθε χρονο ειτε ανοιγει ξανα ειτε παρατεινεται η λειτουργία του για να δηλωσουν οι μετεγγραφομενοι. Κατι αναλογο πιστευω θα γινει και φετος. Ηδη η κεραμεως εχει θεματα με την καθυστερηση των παραδοσεων για να διακινδυνεύσει και αλλη πατατα.
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Χριστινα ψυχραιμια , Η ''μηχανικη'' απαντηση που εδωσε ο ευδοξος ανταλακλα αυτο που μπορει να πει.
Το ανοιγμα του ευδοξου ειναι πολιτικη αποφαση. Καθε χρονο ειτε ανοιγει ξανα ειτε παρατεινεται η λειτουργία του για να δηλωσουν οι μετεγγραφομενοι. Κατι αναλογο πιστευω θα γινει και φετος. Ηδη η κεραμεως εχει θεματα με την καθυστερηση των παραδοσεων για να διακινδυνεύσει και αλλη πατατα.

Όλο έτσι λέμε κι όλο φέρνει κι άλλες πατάτες στο τραπέζι χαχα.
Μακάρι να μην αλλάξουν κάτι γιατί θα πάνε όλα πίσω.
Ευχαριστώ και πάλιι!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Όλο έτσι λέμε κι όλο φέρνει κι άλλες πατάτες στο τραπέζι χαχα.
Μακάρι να μην αλλάξουν κάτι γιατί θα πάνε όλα πίσω.
Ευχαριστώ και πάλιι!
Οριστε χριστινα ,μολις το ειπες εγινε.
Νεα πατατοτριετη τμηματα στα πανεπιστημια , αλλα μακρια , γρεβενα, καβαλα , αγιο νικολαο, καρπενήσι, μεσολογγι,
Για αυτους που θα κοψει με τις νεες βασεις.
Αυτο ειναι και το κυκνειο ασμα των πανελληνιων ,απλα θα δυσκολεψουμε καποιες γενιές ακομα.

 

Giorgosmnbb

Νεοφερμένος

Ο Giorgosmnbb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γιάννη σημερα ολοκληρωθηκε η διαγραφη μου απο το προηγουμενο τμημα, απο το eclass και τις υπολοιπες υπηρεσιες του πανεπιστημιου μπορω να διαγράφω μονος μου η θα με διαγραψουν αυτοι;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Γιάννη σημερα ολοκληρωθηκε η διαγραφη μου απο το προηγουμενο τμημα, απο το eclass και τις υπολοιπες υπηρεσιες του πανεπιστημιου μπορω να διαγράφω μονος μου η θα με διαγραψουν αυτοι;
Giorgo Δεν εχει νοημα να κανεις κατι. Εφοσον δουλευουν ακομα οι κωδικοι σου δεν μπορεις να διαγραφεις απο το φοιτητολογιο-ηλετρονικη γραμματεια, ουτε απο το email. Το μονο που μπορεις ειναι να κανεις untick τα μαθηματα σου στο eclass . Δεν εχει νοημα. Αστα οπως ειναι.
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Χρονια πολλα και καλη χρονια!! Πριν κανα 2ωρο μου στειλαν κωδικους!! Πρωτοχρονιατικο δωρο!!!...😁😁
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Χρονια πολλα και καλη χρονια!! Πριν κανα 2ωρο μου στειλαν κωδικους!! Πρωτοχρονιατικο δωρο!!!...😁😁
Εξαιρετικα, μπραβω σε σενα, ευγε και στην γρηγορη πατρα, (παραμονη 8 το βραδυ!!!)
Τζινα για πες αν θες, με μια λεξη , την αλλαγη συναισθηματων απο τον οκτωβρη που το συζητουσαμε μεχρι χτες που εγινε?
 

Kleanth

Νεοφερμένος

Ο Kleanth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα και Καλή χρονιά σε όλους!!
βεβαιωση διαγραφής απο το τμήμα προέλευσης θα μας ζητηθεί απο την γραμματεία ?
Γιατι το μονο που μου ειπαν ειναι οτι αρχες Ιανουριου θα γινει ο ελεγχος των δικαιολογητικών για να ολοκληρωθει η εγγραφη στην σχολη...για βεβαιωση διαγραφης δεν μου ειπαν κατι ...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Καλησπέρα και Καλή χρονιά σε όλους!!
βεβαιωση διαγραφής απο το τμήμα προέλευσης θα μας ζητηθεί απο την γραμματεία ?
Γιατι το μονο που μου ειπαν ειναι οτι αρχες Ιανουριου θα γινει ο ελεγχος των δικαιολογητικών για να ολοκληρωθει η εγγραφη στην σχολη...για βεβαιωση διαγραφης δεν μου ειπαν κατι ...
Καλη χρονια με καλους βαθμους.
Δεν ξερω το ιδρυμα σου αλλα οι γραμματειες εχουν καθε μια τον τροπο τους και την ταχυτητα τους.
Οταν τελειωσουν τον ελεγχο των χαρτιων ,ειτε με προσωπικο email ειτε με ανακοινωση στο site τους ειτε και με τα δυο, θα σε καλεσουν να φερεις την διαγραφη. Αμα βιαζεσαι μην το κανεις πριν στο ζητησουν.
 

Kleanth

Νεοφερμένος

Ο Kleanth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλη χρονια με καλους βαθμους.
Δεν ξερω το ιδρυμα σου αλλα οι γραμματειες εχουν καθε μια τον τροπο τους και την ταχυτητα τους.
Οταν τελειωσουν τον ελεγχο των χαρτιων ,ειτε με προσωπικο email ειτε με ανακοινωση στο site τους ειτε και με τα δυο, θα σε καλεσουν να φερεις την διαγραφη. Αμα βιαζεσαι μην το κανεις πριν στο ζητησουν.
Τέλεια!...Σε ευχαριστω πολυ Γιάννη!!
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εξαιρετικα, μπραβω σε σενα, ευγε και στην γρηγορη πατρα, (παραμονη 8 το βραδυ!!!)
Τζινα για πες αν θες, με μια λεξη , την αλλαγη συναισθηματων απο τον οκτωβρη που το συζητουσαμε μεχρι χτες που εγινε?
Ενθουσιασμενη Γιαννη!!
 

Nikol123

Νεοφερμένος

Η Nikol123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Καλή Χρονιά με υγεία !!Εμενα αύριο θα μου στείλουν λογικά ότι με διέγραψαν !Ελπιζω σύντομα να μπυ έρθουν και πι κωδικοί ,γιατί ανυπομονώ σε τρελο βαθμό
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Καλή Χρονιά με υγεία !!Εμενα αύριο θα μου στείλουν λογικά ότι με διέγραψαν !Ελπιζω σύντομα να μπυ έρθουν και πι κωδικοί ,γιατί ανυπομονώ σε τρελο βαθμό
Νικολ θα εργαστουν αυριο για να σε φροντισουν? Το εκπα ειπε μεν 4/1 αλλα ξερει καλα οτι αυτο δεν εξαρταται απο εσενα.
 

Nikol123

Νεοφερμένος

Η Nikol123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 57 μηνύματα.

KONNΟΣ

Νεοφερμένος

Ο KONNΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια εμενα η σχολη ακομη να βγαλει κατι ή να στειλει ιμειλ, να ανησυχησω?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

KONNΟΣ

Νεοφερμένος

Ο KONNΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πολυτεκνίας και εισοδηματικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τους έχω στείλει τα χαρτιά αλλά δεν μου έχουν πει αν είναι ολα καλα,
Συγγνώμη αν σε μπέρδεψα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Πολυτεκνίας και εισοδηματικά
Οχι δεν με μπερδεψες.
Ωραια, τα εισοδηματικα ειναι fixed, εχεις και το χαρτι πολυτεκνων , απατη δεν εκανες, ολα καλα και σιγουρα.
Αναμενουμε, οπως και η συντριπτικη πλειονοτητα των παιδιων.
 

KONNΟΣ

Νεοφερμένος

Ο KONNΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ παρά πολύ αλήθεια
Απλά φοβάμαι μήπως πειράζει πχ που η οικογενειακή κατάσταση είναι από το gov.gr
Ξέρω χαζό αλλά θέλω να είμαι σίγουρος
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ παρά πολύ αλήθεια
Απλά φοβάμαι μήπως πειράζει πχ που η οικογενειακή κατάσταση είναι από το gov.gr
Ξέρω χαζό αλλά θέλω να είμαι σίγουρος
Τα περισσοτερα οικογενειακης ειναι απο το gov.gr ( τα κεπ σου λενε καντο μονο σου) και ισχυροτερα λογω ψηφιακης υπογραφης.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top