Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Ααα αυτά δεν μου αρέσουν καθολουυ.
Εμείς προς το παρόν δεν έχουμε νέα, έχουν πει "με το νέο έτος", γενικά και αόριστα, αλλά ελπίζω να μην έχουμε τέτοια.
Καλα δεν ειναι παντου ετσι, η συγκεκριμενη γραμματεια εχει μια σύγχυση χρονου, ελπιζω να το ξανεαξετασει.
Μια αλλη γραμματεια στο ιδιο ιδρυμα ΑΠΘ οταν το παιδι εστειλε τα χαρτια στις 14/12 του απαντησε αμεσως ,χαρτια οκ ,φερε το χαρτι διαγραφης να προχωρησουμε.
 

Edward

Νεοφερμένος

Ο Edward αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Επειδή κάποιοι ρωτάτε για τον Εύδοξο και τα βιβλία . Πριν λίγο μου απάντησαν σε σχετικό ερώτημα που έκανα και μου είπαν : "" Για εσάς επειδή είστε ειδική κατηγορία(μάλλον εννοεί όλους όσους κάναμε μετεγγραφή με κοινωνικο-οικονομικά κριτήρια και με τη κατηγορία των αδελφών) μπορείτε να κάνετε δήλωση μέχρι και 30/12.""

Εγώ έκανα τη δήλωση, αλλά τώρα πότε θα τα παραλάβουμε είναι άλλο θέμα. . . :whistle:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Επειδή κάποιοι ρωτάτε για τον Εύδοξο και τα βιβλία . Πριν λίγο μου απάντησαν σε σχετικό ερώτημα που έκανα και μου είπαν : "" Για εσάς επειδή είστε ειδική κατηγορία(μάλλον εννοεί όλους όσους κάναμε μετεγγραφή με κοινωνικο-οικονομικά κριτήρια και με τη κατηγορία των αδελφών) μπορείτε να κάνετε δήλωση μέχρι και 30/12.""

Εγώ έκανα τη δήλωση, αλλά τώρα πότε θα τα παραλάβουμε είναι άλλο θέμα. . . :whistle:
Δηλαδη τωρα λες οτι ο ευδοξος ειναι ανοικτος ( θα εκλεινε 22/11) και εσυ εχεις παρει κωδικους απο την μετεγγραφη?
Και τα δυο ειναι ευχαριστα. Για την παραλαβη και εσυ οπως και εμεις περιμενουμε ..... μεχρι τελους ιανουαριου!
Τα παιδια του delivery εχουν καταρρεύση απο την κουραση , εμενα κυριακες μου τα φερνουν.
 

Edward

Νεοφερμένος

Ο Edward αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δηλαδη τωρα λες οτι ο ευδοξος ειναι ανοικτος ( θα εκλεινε 22/11) και εσυ εχεις παρει κωδικους απο την μετεγγραφη?
Και τα δυο ειναι ευχαριστα. Για την παραλαβη και εσυ οπως και εμεις περιμενουμε ..... μεχρι τελους ιανουαριου!
Τα παιδια του delivery εχουν καταρρεύση απο την κουραση , εμενα κυριακες μου τα φερνουν.
Ναι έχω πάρει κωδικους απο 17/12 γιατι 'ετρεξα' με τα δικαιολογητικα , διαγραφη κλπ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

Edward

Νεοφερμένος

Ο Edward αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Νομιζω εισαι ΑΠΘ? Μπραβω fast track το ΑΠΘ!
Π.Θ
Παραθέτω και σχετικό email που μόλις τώρα είδα ότι μου είχαν στείλει:
Screenshot 2020-12-28 163734.png
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

Edward

Νεοφερμένος

Ο Edward αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ο Εύδοξος δεν ανοίγει μια φορά για όλους όσους πήραν μετεγγραφή; Αυτό είχα καταλάβει.
 

argiri p

Νεοφερμένος

Η argiri p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Επειδή κάποιοι ρωτάτε για τον Εύδοξο και τα βιβλία . Πριν λίγο μου απάντησαν σε σχετικό ερώτημα που έκανα και μου είπαν : "" Για εσάς επειδή είστε ειδική κατηγορία(μάλλον εννοεί όλους όσους κάναμε μετεγγραφή με κοινωνικο-οικονομικά κριτήρια και με τη κατηγορία των αδελφών) μπορείτε να κάνετε δήλωση μέχρι και 30/12.""

Εγώ έκανα τη δήλωση, αλλά τώρα πότε θα τα παραλάβουμε είναι άλλο θέμα. . . :whistle:
καλημερα σας.Με ποιο τροπο ανοιξε ο ευδοξος?εχετε παρει κωδικους απ τη σχολη μετεγγραφης σας?
Το προβλημα των περισσοτερων ειναι οτι δεν εχει ολοκληρωθει η διαδικασια μετεγγραφης και δεν εχουμε ακομη κωδικους και προσβαση πουθενα.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
καλημερα σας.Με ποιο τροπο ανοιξε ο ευδοξος?εχετε παρει κωδικους απ τη σχολη μετεγγραφης σας?
Το προβλημα των περισσοτερων ειναι οτι δεν εχει ολοκληρωθει η διαδικασια μετεγγραφης και δεν εχουμε ακομη κωδικους και προσβαση πουθενα.
Καλημέρα εγώ δεν έχω πάρει ακόμα για παράδειγμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης Γιάννη να ρωτήσω εμάς μας είπαν με το νέο έτος θα γίνει η διαδικασία πιστεύω να μην πάει μετά τις 25 Γενάρη που είναι η εξεταστική 😂
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Καλημέρα εγώ δεν έχω πάρει ακόμα για παράδειγμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης Γιάννη να ρωτήσω εμάς μας είπαν με το νέο έτος θα γίνει η διαδικασία πιστεύω να μην πάει μετά τις 25 Γενάρη που είναι η εξεταστική 😂
Καλημερα Ζωη . Οχι δεν θα παει μετα τις 25/1. Περιπου 11/1 θα σου πουν φερε διαγραφη και 15/1 +- θα παρεις κωδικους με ΥΔ οτι εχεις ζητησει διαγραφη. Το παδα δεν θελει να δημιουργήσει θεματα στην υπουργο.Εσυ που εχεις κονε με την Μαρια θα τα μαθεις και θα παρεις πρωτη.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χαχαχα ευχαριστώ Γιάννη άρα την διαγραφή την ζητανε όταν μας πουν από τα Γιαννενα? Χαχα😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Χαχαχα ευχαριστώ Γιάννη άρα την διαγραφή την ζητανε όταν μας πουν από τα Γιαννενα? Χαχα😂
Τα γιαννενα τα εχεις θυμωσει και δεν θα σου πουν τιποτα. Η μαρια του παδα θα σου πει φερε διαγραφη.
Τα γιαννενα επειδη ειναι καλοι αθρωποι το πολυ να στειλουν την διαγραφη με email στην μαρια για να μην καθυστερείς.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χαχα ευχαριστώ πολύ γιαννηη 😊
 

Kostakis26

Νεοφερμένος

Ο Kostakis26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γνωρίζει μήπως κανείς ποτέ περίπου θα μας ενημερώσουν από το ΓΠΑ για την ολοκλήρωση της μετεγγραφής ;
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γιάννη θέλω να ρωτήσω κάτι σε ζάλισα το ξέρω αλλά έχω απορίες 😂εγώ τώρα που έχασα δύο εργαστήρια άμα πχ όταν τα αναπλήρωσω στο γ εξάμηνο άμα αυτά τα δύο οι ώρες τους όπως κ να φτιάξεις το πρόγραμμα συμπίπτουν τι γίνεται? 😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Γιάννη θέλω να ρωτήσω κάτι σε ζάλισα το ξέρω αλλά έχω απορίες 😂εγώ τώρα που έχασα δύο εργαστήρια άμα πχ όταν τα αναπλήρωσω στο γ εξάμηνο άμα αυτά τα δύο οι ώρες τους όπως κ να φτιάξεις το πρόγραμμα συμπίπτουν τι γίνεται? 😂
ποσα κοριτσια παιρνει η σχολη?
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Η σχολή γιαννη πήρε 19 κορίτσια νομίζω ειναι κ επιπλέον από την κατηγορία με τα αδέλφια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Η σχολή γιαννη πήρε 19 κορίτσια νομίζω ειναι κ επιπλέον από την κατηγορία με τα αδέλφια
Καλα, το συνολικο αριθμο ηθελα αλλα δεν πειραζει.
19:15/100 +19=127+19=146+ κοριτσια στο ετος .
Ενταξει τα εργαστηρια σας δεν εχουν οργανα μετρησεων και μηχανες για να ειναι πολυ μικρα αλλα οπωσδηποτε σπανε στα 3-4 groups και φυσικα οι ωρες ειναι διαφορετικες. Οποτε θα βρεις group να μην ταυτιζεται χρονικα με το εργαστηριο του 3ου εξαμηνου.
Παντως σε ολες αυτες τις περιπτωσεις κατι χανεις , καποια θεωρια του 3ου ισως. Τα πανεπιστημια μας πασχουν απο χρονοκαταμερισμο, κανουν οτι τους βολευει. Πχ μπορει η σχολη σου να εχει εστιατοριo αλλα για να πας να φας σαν ανθρωπος θα πρεπει να χασεις καποια θεωρια.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top