Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Γιάννη να σε ρωτήσω στην αίτηση μετεγγραφής που πρέπει να στείλουμε θέλει και υπογραφή? Γιατί εγώ την έστειλα χωρίς υπογραφή. Στην ανακοίνωση στο πάδα δεν έλεγε υπογεγγραμενη
καλα εκανες δεν θελει υπογραφη
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γιάννη επειδή κάποια κορίτσια από το τμήμα που είναι κ εκείνες από μετεγγραφή είπαν ότι θέλει υπογραφή αν κ η ανακοίνωση δεν το έλεγε. Τελικά αν γίνει με υπογραφή εγώ το έκανα ηλεκτρονικά.Ειναι σωστά ετσι? Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα. Έκανα δηλαδή την υπογραφή αντιγραφή
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20201218_011042.jpg
    Screenshot_20201218_011042.jpg
    423.4 KB · Εμφανίσεις: 129

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Γιάννη επειδή κάποια κορίτσια από το τμήμα που είναι κ εκείνες από μετεγγραφή είπαν ότι θέλει υπογραφή αν κ η ανακοίνωση δεν το έλεγε. Τελικά αν γίνει με υπογραφή εγώ το έκανα ηλεκτρονικά.Ειναι σωστά ετσι? Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα. Έκανα δηλαδή την υπογραφή αντιγραφή
Αχ Ζωη μου ,σου ειπαν τα κοριτσια οτι θελει υπογραφη και εσυ δεν τα ρωτησες που το ειδαν αυτο?
Εδω ειναι η ανακοινωση της σχολης σου . Γραφει πουθενα να υπογραψεις κατι? αντιθετα λεει να μην υπογραψεις.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Μετεγγραφές Φοιτητών Ακαδημαϊκού Έτους 2020-2021

Καλούνται οι φοιτητές, των οποίων κυρώθηκε στους Πίνακες η Aίτηση Μετεγγραφής, από το Υπουργείο Παιδείας & Θρησκευμάτων, να αποστείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Γραμματείας του Τμήματος (E-mail: ecec@uniwa.gr) έως και την 20η Δεκεμβρίου 2020, τα παρακάτω:

α) Την Αίτηση Μετεγγραφής, όπως αυτή εξάγεται από την ηλεκτρονική εφαρμογή του Υπουργείου Παιδείας & Θρησκευμάτων,

β) Τα δικαιολογητικά που αναγράφονται στην παραπάνω Αίτηση, σύμφωνα με τη δέσμευσή τους σε αυτή.

Το θέμα του μηνύματος ηλεκτρονικής αλληλογραφίας θα πρέπει να είναι ως εξής:

ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗΣ_ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ

(π.χ.: ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗΣ_ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ).

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η Αίτηση και τα δικαιολογητικά θα πρέπει να επισυναφθούν μόνο ως αρχεία μορφής pdf.

Άλλου τύπου αρχεία (φωτογραφίας, κ.λπ.) δεν είναι αποδεκτά.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Υπαρχουν και αλλοι λογοι που λενε οτι δεν μπορεις να υπογραψεις αλλα δεν ειναι του παροντος.

 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γιάννη και εγώ αυτό λέω αλλά έστειλε κοπέλα email στην γραμματεία λέει και της έστειλαν αυτό
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20201218_013732_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_20201218_013732_com.facebook.orca.jpg
    444.6 KB · Εμφανίσεις: 122

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Γιάννη και εγώ αυτό λέω αλλά έστειλε κοπέλα email στην γραμματεία λέει και της έστειλαν αυτό
Η κα μαρια ειχε μεινει στο περσινο setup οπου τα πηγαιναν χερι χερι .
Μια σκαναρισμενη υπογραφη ( ωραιο το φιογκακι) δεν εχει καμια αξια για το δημοσιο αν δεν συνοδευεται με γνησιο υπογραφης ή ΥΔ απο το gov.gr.
Παρολα αυτα αν δεν νιωθεις ανετα κανε μια ΥΔ στο gov.gr οπου να λες οτι τα ταδε εγραφα ειναι αληθη και τα υπογραφεις. Και στειλε την.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χαχαχα Γιάννη 😂εγώ έστειλα email να μαι σίγουρη 🤣αλλά εσύ τι λες να κάνω?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Χαχαχα Γιάννη 😂εγώ έστειλα email να μαι σίγουρη 🤣αλλά εσύ τι λες να κάνω?
Ωχ..δηλαδη δεν εχεις στειλει ακομα??? κατι πηρε το αυτη μου οτι αυτοι που θα στειλουν μετα τις 16 θα καθυστερησουν , θα παρουν κωδικους μετα την εξεταστικη.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Όχι όχι Γιάννη τα έχω στείλει από τις 14.αλλα αυτό τώρα με την υπογραφή πρέπει να τα στείλω δηλαδή πάλι? 🙄Έστειλα ένα email σήμερα και ρώτησα για την υπογραφή
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Όχι όχι Γιάννη τα έχω στείλει από τις 14.αλλα αυτό τώρα με την υπογραφή πρέπει να τα στείλω δηλαδή πάλι? 🙄Έστειλα ένα email σήμερα και ρώτησα για την υπογραφή
Α..ενταξει ησυχασα τωρα. Εγω λεω να πας να κοιμηθεις διοτι ειναι 2 και αυριο με καθαρο μυαλο θα αποφασισεις.
1 Αν θα ακολουθησεις την γενικη ανακοινωση ( ειναι ισχυροτερη της μαριας)
2 Αν θα ακολουθησεις την μαρια οποτε θα το κανεις συμφωνα με τους τυπους και οχι με φιογκακια.
Θα φτιαξεις μια ΥΔ και θα την στειλεις.

Παρε και το εξης καθυσυχαστικο , εγω εστειλα σε αλλο τμημα της σχολης σου το τμημα ΔΕ ανυπογραφο και μου απαντησαν ολα ενταξει. Περιμενετε αν θελουμε κατι θα σας ειδοποιησουμε. Αμα θες στο δειχνω.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Πω μπέρδεμαα. Γιάννη κάτι τελευταίο γιατί σε ζάλισα 😂αν τελικά πχ ότι θέλει μια απλή υπογραφή όπως έβαλα πάνω στην φώτο που σου έστειλα θα τα στείλω όλα ξανά μαζί και την υπογεγραμμένη αίτηση μετεγγραφής μαζί και την υπεύθυνη δήλωση? Στην υπεύθυνη δήλωση τι δηλαδή θα έπρεπε να γράφει εκεί που λέει με ατομική μου ευθύνη και έχει να γράψεις ένα κειμενο?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Πω μπέρδεμαα. Γιάννη κάτι τελευταίο γιατί σε ζάλισα 😂αν τελικά πχ ότι θέλει μια απλή υπογραφή όπως έβαλα πάνω στην φώτο που σου έστειλα θα τα στείλω όλα ξανά μαζί και την υπογεγραμμένη αίτηση μετεγγραφής μαζί και την υπεύθυνη δήλωση? Στην υπεύθυνη δήλωση τι δηλαδή θα έπρεπε να γράφει εκεί που λέει με ατομική μου ευθύνη και έχει να γράψεις ένα κειμενο?

Αν τελικα κανεις την δουλεια με την ΥΔ ,θα γραψεις.
Οτι: Τα επισυναπτομενα εγραφα ,
1-Αιτηση μετεγγραφης με αρ πρωτοκολου 17/5-11-2020
2-Βεβαιωση σπουδων της σχολης ταδε............
3-Πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης μου
4-Αντιγραφο ταυτοτητας μου.
ειναι αληθή ,ακριβει και υπογραφονται απο εμένα οπου απαιτειται.

Θα τα κανεις ενα pdf file και θα τα στειλεις.
Μιας και καναμε την δουλεια απο την αρχη ας βαλουμε και ταυτοτητα χρησιμη ειναι.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Γιάννη. Ούτε αυτοί ξέρουν τι θέλουν τι να πω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χαχαχ 😂😂κάτσε να δω αύριο τι θα απαντήσει, 🤣
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χαχαχαχα 😂κοίτα εγώ πιστεύω θα ναι όλα εντάξει αλλά θα σου δώσω απάντηση αύριο 🤣
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γιάννη καλημέραα. Απάντησε λέει μπορείτε να μας στείλετε μόνο την αίτηση υπογεγραμμένη από εσάς χωρίς τίποτα άλλο. Άρα στέλνω αυτό πάνω που σου 3στειλα στην αρχή?
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Εγώ μια υπογραφή έβαλα να έχει να χαίρεται. Εφόσον δεν έχει το γνήσιο της υπογραφής και δεν το αναφέρει η ανακοίνωση είναι αχρείαστη, αλλά το έστειλα ξανά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Γιάννη καλημέραα. Απάντησε λέει μπορείτε να μας στείλετε μόνο την αίτηση υπογεγραμμένη από εσάς χωρίς τίποτα άλλο. Άρα στέλνω αυτό πάνω που σου 3στειλα στην αρχή?
Oκ στειλε αυτο χωρις μουτζουρες.
Υπαρχουν θεματα βιοποικιλοτητας
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top