Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Οκ !! Αρα στελνω μονο αυτα,περιμενω το οκ απ αυτους και μετα κανω αιτηση διαγραφης απο την προηγουμενη σχολη
Ετσι ακριβως , ισως χρειαστει επειδη η διαγραφη αργει να τους δωσεις μια ΥΔ οτι την εχεις ζητησει και θα την καταθεσεις οταν στην δωσουνε. Η πατρα ειναι βολικη δεν θα σε παιδεψει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οκ !! Αρα στελνω μονο αυτα,περιμενω το οκ απ αυτους και μετα κανω αιτηση διαγραφης απο την προηγουμενη σχολη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και κατι ακομα..αν μπορεσω και κανω το γνησιο της υπογραφης , δεν χρειαζεται να μπω στο gov.gr για την υπευθυνη δηλωση.Σωστα?
Που θελει γνησιο υπογραφης?
 
Τελευταία επεξεργασία:

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ετσι ακριβως , ισως χρειαστει επειδη η διαγραφη αργει να τους δωσεις μια ΥΔ οτι την εχεις ζητησει και θα την καταθεσεις οταν στην δωσουνε. Η πατρα ειναι βολικη δεν θα σε παιδεψει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Που θελει γνησιο υπογραφης?
Λοιπον μ λεει να αποστειλω τα δικαιολογητικα βασει των μοριοδοτουμενων κριτηριων,την αιτηση με υπογραφη και 1 υπευθυνη δηλωση οτι θα προσκομισω τα πρωτοτυπα οταν ζητηθει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Λοιπον μ λεει να αποστειλω τα δικαιολογητικα βασει των μοριοδοτουμενων κριτηριων,την αιτηση με υπογραφη και 1 υπευθυνη δηλωση οτι θα προσκομισω τα πρωτοτυπα οταν ζητηθει
Kαταλαβα.
Τζινα δεν ξερω που ζεις και τις σχεσεις των ανθρωπων εκει. Εδω στον πειραια αν επαιρνα τηλεφωνο το κεπ να κλεισω ραντεβουν για γνησιο θα μ'στελναν.
Εκει μπορει να στο κανουν ,να το κανει η αστυνομια κλπ. και μετα να σκαναρεις ( μην μου πεις και εσυ για φωτο απο τηλεφωνο)
Εγω λεω αν εχεις κωδικους τραπεζης καντο μονη σου, το εχεις αμεσως pdf και τελος.
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Kαταλαβα.
Τζινα δεν ξερω που ζεις και τις σχεσεις των ανθρωπων εκει. Εδω στον πειραια αν επαιρνα τηλεφωνο το κεπ να κλεισω ραντεβουν για γνησιο θα μ'στελναν.
Εκει μπορει να στο κανουν ,να το κανει η αστυνομια κλπ. και μετα να σκαναρεις ( μην μου πεις και εσυ για φωτο απο τηλεφωνο)
Εγω λεω αν εχεις κωδικους τραπεζης καντο μονη σου, το εχεις αμεσως pdf και τελος.
Μου ειναι ευκολο,θα παω στον Δημο, δουλευει μια ξαδερφη μου..καποιος θα μ κανει γνησιο..Ευχαριστω Γιαννη!!
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ο Εύδοξος για όσους πήραν μετεγγραφή ποτέ ξανά ανοίγει περίπου; Να έχουμε ελπίδα ότι μπορεί να φτάσει κανένα βιβλίο δεδομένο του ότι θα έχουν φύγει τα Χριστούγεννα (ψώνια, δώρα, μεταφορικές);
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Ο Εύδοξος για όσους πήραν μετεγγραφή ποτέ ξανά ανοίγει περίπου; Να έχουμε ελπίδα ότι μπορεί να φτάσει κανένα βιβλίο δεδομένο του ότι θα έχουν φύγει τα Χριστούγεννα (ψώνια, δώρα, μεταφορικές);
O ευδοξος Χριστινα θα ξανανοιξει την 2η εβδομαδα του ιανουαριου , βιβλια ομως δεν βλεπω να παιρνουμε.
Περυσι την πρωτη εβδομαδα αποστολων πηρα ενα βιβλιο, φετος παμε 3η εβδομαδα και τιποτα.
Μια η black friday , μια εσυ με τα δωρα, μια η αδελφη μου ολο παραγγελνει (που τα βρισκει τα λεφτα
), σιγα μην φερουν βιβλια, ειναι και βαριά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
O ευδοξος Χριστινα θα ξανανοιξει την 2η εβδομαδα του ιανουαριου , βιβλια ομως δεν βλεπω να παιρνουμε.
Περυσι την πρωτη εβδομαδα αποστολων πηρα ενα βιβλιο, φετος παμε 3η εβδομαδα και τιποτα.
Μια η black friday , μια εσυ με τα δωρα, μια η αδελφη μου ολο παραγγελνει (που τα βρισκει τα λεφτα
), σιγα μην φερουν βιβλια, ειναι και βαριά.
Κατάλαβα, άπατη θα πάει η εξεταστική.
(Σε πληροφορώ ότι κανένα δώρο δεν πήρα, διατηρώ χαμηλά τα επίπεδα καταναλωτισμού:angel:)
 

Kostakis26

Νεοφερμένος

Ο Kostakis26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σε περίπτωση που η σχολή μας ζητάει τα δικαιολογητικά να αποσταλούν ταχυδρομικώς και ξεχάσουμε να στείλουμε κάποια από τα έγγραφα ή αν αυτό έχει κάποιο λάθος , η γραμματεία θα μας ενημερώσει η θα μας απορρίψουν κατευθείαν ;
 

zachos57

Νεοφερμένος

Ο zachos57 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια η σχολη υποδοχης δεν εχει βγαλει καποια ανακοινωση πρεπει να περιμενω ανακοινωση ή μηπως πρεπει να στειλω τα δικαιολογητικα?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Παιδια η σχολη υποδοχης δεν εχει βγαλει καποια ανακοινωση πρεπει να περιμενω ανακοινωση ή μηπως πρεπει να στειλω τα δικαιολογητικα?
Δεν ξερεις τι χαρτια θελει οποτε περιμενεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε περίπτωση που η σχολή μας ζητάει τα δικαιολογητικά να αποσταλούν ταχυδρομικώς και ξεχάσουμε να στείλουμε κάποια από τα έγγραφα ή αν αυτό έχει κάποιο λάθος , η γραμματεία θα μας ενημερώσει η θα μας απορρίψουν κατευθείαν ;

Αν ξεχασες καποιο χαρτι να το βαλεις στο φακελο, σκαναρισε το και στειλτο με ενα επεξηγηματικό email .
Αν καποιο χαρτι εχει λαθος πιθανων να υπαρχει θεμα.
Αν το λαθος ειναι κυριο πχ εισαι σε αναστολη σπουδων ,κατατακτηριες κοβεσαι.
Αν το λαθος επηρεάζει τα μορια, τοτε η γραμματεια αφαιρει το λαθος μοριο και το στελνει Υπαιθ για επαναυπολογισμο της μετεγγραφης.
Αν ησουν στο οριο την χανεις, αν ειχες περιθωριο μοριων κανενα προβλημα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Δεν ξερεις τι χαρτια θελει οποτε περιμενεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Αν ξεχασες καποιο χαρτι να το βαλεις στο φακελο, σκαναρισε το και στειλτο με ενα επεξηγηματικό email .
Αν καποιο χαρτι εχει λαθος πιθανων να υπαρχει θεμα.
Αν το λαθος ειναι κυριο πχ εισαι σε αναστολη σπουδων ,κατατακτηριες κοβεσαι.
Αν το λαθος επηρεάζει τα μορια, τοτε η γραμματεια αφαιρει το λαθος μοριο και το στελνει Υπαιθ για επαναυπολογισμο της μετεγγραφης.
Αν ησουν στο οριο την χανεις, αν ειχες περιθωριο μοριων κανενα προβλημα.
Γιάννη σχετικά με τα αδέλφια κάτω των 25 ετών το υπουργείο εννοεί εκείνους από 1994 και πανω έτσι?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χαχα Γιάννη εσυ θα έπρεπε να ήσουν μέσα στο υπουργείο με τόσα που ξέρεις🤣
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χαχαχαχα το λέω γιατί γνωρίζεις τόσα πράγματα 🤣🤣
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άσχετο, γενικά επιτρέπονται μετεγγραφές σε μεγαλύτερα έτη;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Χαχαχαχα το λέω γιατί γνωρίζεις τόσα πράγματα 🤣🤣
Το ξερω, απλα σε τσιγκλιζω να μου βαζεις καρδουλες και να μαζεβω likes.
Αλλα οχι δεν θελω να ειμαι το υπαιθ και να ψαχνω τροπους να κοψω παιδια απο τα πανεπιστημια και να το παρουσιαζω μετα για το καλο τους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να ρωτήσω κάτι άσχετο, γενικά επιτρέπονται μετεγγραφές σε μεγαλύτερα έτη;
Επιτρεπονται μεχρι και ν+2 ετη
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Το ξερω, απλα σε τσιγκλιζω να μου βαζεις καρδουλες και να μαζεβω likes.
Αλλα οχι δεν θελω να ειμαι το υπαιθ και να ψαχνω τροπους να κοψω παιδια απο τα πανεπιστημια και να το παρουσιαζω μετα για το καλο τους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Επιτρεπονται μεχρι και ν+2 ετη
Δηλαδή μεσα στα αποτελεσματα των μετεγγραφών που βγηκαν τώρα θεωρητικά περιλαμβάνονται και ατομα που δεν είναι πρώτο έτος ή υπάρχει άλλο ποσοστό για αυτούς;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top