Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Έτσι το ανέφερε ο γιος μου που το είχαν στείλει από κομοτηνη μετά την εγγραφή μαζί με τους κωδικους
Δεν την εχω ξανακουσει. Ισως εκει να ειναι νομικοι και θελουν να ξεχωρισουν.
Δυο ονοματα κανουν χρηση οι γραμματειες,
Βεβαιωση σπουδων
Βεβαιωση αναλυτικης βαθμολογιας .
Το ονομα δεν εχει και μεγαλη σημασια.
Η βεβαιωση που θα δωσει η παλια σχολη θα πρεπει να λεει εκτος των αλλων
Οτι ειναι γραμμενος στο ταδε εξαμηνο ( αρα δεν ειναι σε αναστολη σπουδων)
Οτι εχει εισαχθει-εγγραφει με πανελληνιες ( δεν ειναι απο μεταφορα θεσης , κατατακτηριες, αθλητης ,αλοδαπος κλπ)
Δεν εχει περασει τον προβλεπομενο χρονο σπουδων (ν+2)
Αυτα τα εχουν στανταρ οι βεβαιωσεις που δινουν οι γραμματειες και τις ονομαζουν ''βεβαιωση σπουδων''.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γιάννηη σχετικά με τα δικαιολογητικά είναι καλύτερα νσ στείλουμε ηλεκτρονικά ή με το ταχυδρομείο δεδομένου ότι γίνεται ένας χαμός τώρα?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Γιάννηη σχετικά με τα δικαιολογητικά είναι καλύτερα νσ στείλουμε ηλεκτρονικά ή με το ταχυδρομείο δεδομένου ότι γίνεται ένας χαμός τώρα?
Δεν θες να παιξεις με την τυχη σου πιστευω? μονο ηλεκτρονικα. Το δικο σου μαλλον θα βαλει upload ειναι προχω. Αλλα πολυ καθυστερει!
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Τότε νταξει Γιάννη σε ευχαριστώ πολύ 🤣🤣ναιιι μήπως αύριο βγάλει ανακοίνωση
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Έτσι το ανέφερε ο γιος μου που το είχαν στείλει από κομοτηνη μετά την εγγραφή μαζί με τους κωδικους
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Λοιπόν η νομική Κομοτηνής έτσι το γράφει ως τίτλο γιατί μόλις το είδα κι εγω
Ε δεν στο ειπα , ειμαστε νομικοι , μηπως στο εκαναν και επιδοση με κλητήρα!!!
 

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ε δεν στο ειπα , ειμαστε νομικοι , μηπως στο εκαναν και επιδοση με κλητήρα!!!
Χαχαχα όχι ευτυχώς γράφει πιστοποιητικό φοιτητικής ιδιότητας και από κάτω ότι είναι εγγεγραμμένος στο 1ο εξάμηνο και τα υπόλοιπα που ανεφερες
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Χαχαχα όχι ευτυχώς γράφει πιστοποιητικό φοιτητικής ιδιότητας και από κάτω ότι είναι εγγεγραμμένος στο 1ο εξάμηνο και τα υπόλοιπα που ανεφερες
Ετσι ακριβως οτι χρειαζεται. Που θα παει θα την μαθουμε την γλωσσα τους.
 

Γιαννης Εύβοια

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης Εύβοια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αυτά είναι...!!!
Λες να είμαστε τυχεροί και να μας πάρουν και τηλέφωνο??
Ε αυτο πια με ξεπερνα, τα συγχαρητηρια μου στη σχολη σου. Μπραβο της!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προς την Νικολ.
Νικολ χρονια πολλα εστω και καθυστερημενα.
Το πολιτικων ΕΚΠΑ δεν εχει ανακοινωσει ακομα οπως και τα περισσοτερα αλλα.
Για το χαρτι διαγραφης μην βιαζεσαι , εχει δρομο ακομα. Οταν θα ανακοινωσει το εκπα φερτετο τοτε θα επικοινωνησεις με την παλια γραμματεια να δεις τι θελει και πως τα θελει.
Το πολιτικό του ΕΚΠΑ λέει πρώτα εγγραφή και μετά διαγραφή....
Δεν την εχω ξανακουσει. Ισως εκει να ειναι νομικοι και θελουν να ξεχωρισουν.
Δυο ονοματα κανουν χρηση οι γραμματειες,
Βεβαιωση σπουδων
Βεβαιωση αναλυτικης βαθμολογιας .
Το ονομα δεν εχει και μεγαλη σημασια.
Η βεβαιωση που θα δωσει η παλια σχολη θα πρεπει να λεει εκτος των αλλων
Οτι ειναι γραμμενος στο ταδε εξαμηνο ( αρα δεν ειναι σε αναστολη σπουδων)
Οτι εχει εισαχθει-εγγραφει με πανελληνιες ( δεν ειναι απο μεταφορα θεσης , κατατακτηριες, αθλητης ,αλοδαπος κλπ)
Δεν εχει περασει τον προβλεπομενο χρονο σπουδων (ν+2)
Αυτα τα εχουν στανταρ οι βεβαιωσεις που δινουν οι γραμματειες και τις ονομαζουν ''βεβαιωση σπουδων''.
Και εγώ που είμαι από το πολιτικό της Κομοτηνής έχω το ιδιο
ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ....
αυτό τους έστειλα στο ΕΚΠΑ
 

argiri p

Νεοφερμένος

Η argiri p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δεν θες να παιξεις με την τυχη σου πιστευω? μονο ηλεκτρονικα. Το δικο σου μαλλον θα βαλει upload ειναι προχω. Αλλα πολυ καθυκι
Δεν θες να παιξεις με την τυχη σου πιστευω? μονο ηλεκτρονικα. Το δικο σου μαλλον θα βαλει upload ειναι προχω. Αλλα πολυ καθυστερει!
γιαννη,κι εγω θα ηθελα τη βοηθεια σου.τα δικαιολογητικα με ποιο τροπο θα τα περασουμε στο mail ωστε ν αποσταλλουν ?φωτογραφιζοντας τα ισως?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Τι να πω, εγω δεν θα εστελνα φωτο εγγραφα, μονο σκαναρισμενα.Αλλα τα περισσοτερα ειναι ηδη pdf.
μια ταυτοτητα μενει.

Για τα παιδια που περιμενουν ανακοινωση απο ΠαΔΑ για τις μετεγγραφες.
Το ΠαΔΑ θα ανακοινωσει αρχες της εβδομαδος και η αποστολη των δικαιολογητικων θα γινεται ηλεκτρονικα μεσω email.
 

Anwnumh

Νεοφερμένος

Η Anwnumh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Καλημέρα! Ξέρει κανείς αν σε αυτές και στις επόμενες πανελλαδικές (2022) θα μετράει ο βαθμός του απολυτηρίου; Και αν ναι πως και πόσο επηρεάζει το αποτέλεσμα; Μπορεί κάποιος να χάσει μόρια λόγω κακού βαθμού απολυτηρίου;
 

Giorgosmnbb

Νεοφερμένος

Ο Giorgosmnbb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπερα σας
Απο την στιγμη που η μεττεγραφη εχει εγκριθει απο το υπουργειο και εχω συγκεντρωσει τα δικαιολογητικα που επρεπε, υπαρχει καμια περιπτωση να ακυρωθει απο την σχολη; Σε ποιες περιπτωσεις οι σχολες αρνούνται την μετεγγραφη;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Καλησπερα σας
Απο την στιγμη που η μεττεγραφη εχει εγκριθει απο το υπουργειο και εχω συγκεντρωσει τα δικαιολογητικα που επρεπε, υπαρχει καμια περιπτωση να ακυρωθει απο την σχολη; Σε ποιες περιπτωσεις οι σχολες αρνούνται την μετεγγραφη;
Καλησπερα γιωργο
Αντι να γραφουμε σεντονια εδω δεν μας λες κατι ευκολοτερο.
Τα μορια σου απο τι πηγες ειναι?
Τι δικαιολογητικα αναφερονται στην αιτηση μετεγγραφης?
 

Giorgosmnbb

Νεοφερμένος

Ο Giorgosmnbb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Οικονομικα κριτηρια, συγκεντρωσα 4 μορια, ως δικαιολογητικα χρειαζοταν η αιτηση, πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης και βεβαιωση σπουδων
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης ειμαι 2ο ετος και δεν εχω περασει καποιο μαθημα διοτι δεν ασχοληθηκα με την παλια σχολη μου, λες να υπαρξει προβλημα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Οικονομικα κριτηρια, συγκεντρωσα 4 μορια, ως δικαιολογητικα χρειαζοταν η αιτηση, πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης και βεβαιωση σπουδων
Εισαι λοιπον πρωτοετης που μπηκες φετος με πανελληνιες γενικης σειρας, εκανες αιτηση μετεγγραφης με οικονομικα μορια, δηλωσες το αφμ του πραγματικου σου πατερα και της πραγματικης σου μητερας , φυσικα και το δικο σου και σου εγκριθηκε αρχικα η μετεγγραφη για ΟΠΑ.
Οχι δεν εχεις κατι αμφιβολο ωστε να αρνηθουν την μετεγγραφη, ειναι σιγουρη.
 

Giorgosmnbb

Νεοφερμένος

Ο Giorgosmnbb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εισαι λοιπον πρωτοετης που μπηκες φετος με πανελληνιες γενικης σειρας, εκανες αιτηση μετεγγραφης με οικονομικα μορια, δηλωσες το αφμ του πραγματικου σου πατερα και της πραγματικης σου μητερας , φυσικα και το δικο σου και σου εγκριθηκε αρχικα η μετεγγραφη για ΟΠΑ.
Οχι δεν εχεις κατι αμφιβολο ωστε να αρνηθουν την μετεγγραφη, ειναι σιγουρη.
Ειμαι δευτεροετης, αλλα ναι εχω μπει με πανελληνιες γενικης σειρας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η μεταγραφη μου εγκριθηκε για το πολιτικο εκπα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Ειμαι δευτεροετης, αλλα ναι εχω μπει με πανελληνιες γενικης σειρας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η μεταγραφη μου εγκριθηκε για το πολιτικο εκπα
Οκ διορθωνουμε απο ΟΠΑ σε Πολιτικο ΕΚΠΑ και απο 1ο ετος σε 2ο. Παλι τα ιδια, κανενα προβλημα.
Γνωριζεις οτι απο την σχολη σου απεφοιτησε ο Ελευθεριος Βελιζελος και ο Κωνσταντικος Καραμανλης
ο 1ος?
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Προς τα παιδια του παδα
Σημερα μια σχολη του εστειλε personal emails στα παιδια που μετεγγραφονται. Μηπως σας εστειλε και εσας και δεν το ειδατε? Eυγε στην σχολη και ηταν πολλα τα παιδια (~80)

Από: ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ <ba@uniwa.gr>
Ημερομηνία: 11 Δεκεμβρίου 2020 - 12:19:16 μμ EET
Προς: Γραμματεία Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων <ba_2@uniwa.gr>
Θέμα: ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021
ANAKOINΩΣΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ
ΓΙΑ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ
ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021
Αιγάλεω, 11/12/2020​
Εξ’ αιτίας των ιδιαίτερων συνθηκών λόγω της πανδημίας covid-19,
οι αιτούντες μετεγγραφή φοιτητές μπορούν να υποβάλλουν όλα τα δικαιολογητικά, μέσω e-mail, με θέμα "ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΜΕΤΕΦΓΓΡΑΦΗΣ 2020-21",
στο email: ba_2@uniwa.gr

Χρονικό διάστημα αποστολής:
από11.12.2020 έως 20.12.2020.

Δικαιολογητικά
:
1. Εκτυπωμένη ηλεκτρονική αίτηση μετεγγραφής.
2. Φωτοαντίγραφο της αστυνομικής ταυτότητας ή του διαβατήριου.
3. Όλα τα απαιτούμενα δικαιολογητικά που αναγράφονται στην αίτηση μετεγγραφής και αποδεικνύουν τους λόγους μετεγγραφής κατά περίπτωση. Τα δικαιολογητικά πρέπει να είναι πρόσφατα και να μην έχει παρέλθει η ισχύς τους.

ΣΧΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΧΑΙΟΥ ΕΛΑΙΩΝΑ
κτίριο Δ, 2ος όροφος, γραφεία 320-324
Π. Ράλλη και Θηβών 250, ΤΚ 12244 Αιγάλεω, Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ
Τηλ. 2105381197 - Email: ba@uniwa.gr
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Προς τα παιδια του παδα
Σημερα μια σχολη του εστειλε personal emails στα παιδια που μετεγγραφονται. Μηπως σας εστειλα και εσας και δεν το ειδατε? Eυγε στην σχολη και ηταν πολλα τα παιδια (~80)

Μπα, τίποτα!
Εμάς η γραμματεία ούτε στα τηλέφωνα δεν απαντάει, άμα στείλει μέιλ θα σοκαριστώ.😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top