Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Evala

Νεοφερμένος

Η Evala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά θα βγουν αύριο!!! Έστειλα email στο γραφείο του Διγαλάκη και μου είπαν ότι βγαίνουν αύριο! Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ευχαριστούμε!! Πιστεύω το πρωί να τελειώνουμε 😂
 

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Τι ώρα λέτε να βγουν?
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Εγώ από το πρωί στο πόδι θα είμαι πάντως... εάν κοιμηθώ δηλαδή.
 

Talia..

Νεοφερμένος

Η Talia.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,576 μηνύματα.
πραγματικα και εγω σκεφτομαι να μπω λιγο μετα τα μεσανυχτα μπας και αλλα δεν νομιζω καταντια :lol:
talia τα μεσανυχτα δεν εχουν νόημα, να κοιμηθεις ,το πρωτο εκμεταλευσιμο χρονικα σημειο ειναι 7.30 το πρωι
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια καλα αποτελέσματα, σας εύχομαι ότι επιθυμείτε! Αντε, μόλις βγουν, εδώ να το γιορτάσουμε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,576 μηνύματα.
Για τα μπαλκόνια να σου πω την αλήθεια δεν είμαι σίγουρος 😂 Γιατί είναι θέμα του αρχιτέκτονα- μηχανικού επομένως χρειάζεται σωστή μηχανική για να μην πέσει ας πούμε.Γνωσεις τις οποίες δεν θα μάθω.Τον κήπο ναι μπορώ να το διαμορφώσω. Γενικά η σχολή έχει να κάνει με το αισθητικό κομμάτι.
Εξαιρετικα ,θα πρεπει δικαιως να εισαι περηφανος για το επαγγελμα σου. Ευχομαι να το κανετε προσιτο και στον απλο ανθρωπο.
 

GiorgosNeras

Νεοφερμένος

Ο GiorgosNeras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εξαιρετικα ,θα πρεπει δικαιως να εισαι περηφανος για το επαγγελμα σου. Ευχομαι να το κανετε προσιτο και στον απλο ανθρωπο.
Μακάρι να βγει θετικό αποτέλεσμα αύριο και θα κάνω ότι μπορώ. Σε ευχαριστώ και πάλι Γιάννη για την βοήθεια και τα ωραία λόγια σου !!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,576 μηνύματα.
Μακάρι να βγει θετικό αποτέλεσμα αύριο και θα κάνω ότι μπορώ. Σε ευχαριστώ και πάλι Γιάννη για την βοήθεια και τα ωραία λόγια σου !!!
Θα ειναι σιγουρα θετικο , μπορεις κοιμηθεις σε δροσερο μαξιλαρι αποψε. Αυριο θα εισαι παδα.
 

Wannabe ψυχολόγος

Νεοφερμένος

Η Wannabe ψυχολόγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αν και αυριο θα βγουν θα ηθελα να μαθω την γνωμη σας.Ειμαι ψυχολογια στην Κρητη και εχω κανει αιτηση..πρωτα για Εκπα και μετα για Παντειο.. εχω 6 μορια.. πιστευετε οτι εχω καμια ελπιδα γενικα; Και ειδικα για εκπα;
 

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αν και αυριο θα βγουν θα ηθελα να μαθω την γνωμη σας.Ειμαι ψυχολογια στην Κρητη και εχω κανει αιτηση..πρωτα για Εκπα και μετα για Παντειο.. εχω 6 μορια.. πιστευετε οτι εχω καμια ελπιδα γενικα; Και ειδικα για εκπα;
Προπερσι η ψυχολογία εκπα είχε βαση 1 μοριο. Δεν ξερω αν ήταν μια εξαίρεση, αλλα νομιζω καλα εισαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε παιδια, λέτε φετος με τον ιό και την κατάσταση στις μεγαλουπολεις οι φοιτητές να μην θέλουν να πάνε σε αυτές? Από ελπίδα ρωταω
 

GiorgosNeras

Νεοφερμένος

Ο GiorgosNeras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Θα ειναι σιγουρα θετικο , μπορεις κοιμηθεις σε δροσερο μαξιλαρι αποψε. Αυριο θα εισαι παδα.
Χαχαχαχαχαχα, άντε να δούμε με το καλό να γιορτάσουμε αύριο εδώ όλοι παρέα, παρεμπιπτόντως έχεις μια μαγική ικανότητα να διώχνεις το άγχος από τους ανθρώπους :clapping:
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Αν και αυριο θα βγουν θα ηθελα να μαθω την γνωμη σας.Ειμαι ψυχολογια στην Κρητη και εχω κανει αιτηση..πρωτα για Εκπα και μετα για Παντειο.. εχω 6 μορια.. πιστευετε οτι εχω καμια ελπιδα γενικα; Και ειδικα για εκπα;

Το ΕΚΠΑ πέρυσι έκλεισε με 6 και το Πάντειο με 4, άρα το 'χεις. Καλά αποτελέσματα.
(Αν και όταν θα το δεις θα έχεις ήδη τις απαντήσεις😂)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προπερσι η ψυχολογία εκπα είχε βαση 1 μοριο. Δεν ξερω αν ήταν μια εξαίρεση, αλλα νομιζω καλα εισαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε παιδια, λέτε φετος με τον ιό και την κατάσταση στις μεγαλουπολεις οι φοιτητές να μην θέλουν να πάνε σε αυτές? Από ελπίδα ρωταω

Γιατί να μην θέλουν να πάνε στις μεγαλουπόλεις; Το αντίθετο θα έλεγα, λόγω κορωνοϊού πολλοί βρέθηκαν σε δυσκολη οικονομική κατάσταση (ακόμη κι αν δεν ήταν πριν) ή φοβούνται να φύγουν σε μια πόλη μακριά από τους δικούς τους κάτω από αυτές τις συνθήκες. Άρα πιστεύω ότι μάλλον περισσότερο από ποτέ θα ήθελαν να είναι κοντά στους δικούς τους, απλώς μπήκε ο κόφτης των 2750 μορίων στην μέση.
 

Nikol123

Νεοφερμένος

Η Nikol123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Καλημέρα προσπαθώ να μπω στο σύστημα και μου λέει ότι είναι εκτός λειτουργίας
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Καλημέρα και εγώ το ίδιο. Πω πολύ άγχος 😂
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top