Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Η βάση μετεγγραφής πέρσι ήταν στα 6 μόρια οπότε ναι έχεις πιθανότητες.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

Evala

Νεοφερμένος

Η Evala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα θα βγουν αύριο ;
 

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

kostasax1

Νεοφερμένος

Ο kostasax1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Σύμφωνα με αυτή τη δημοσίευση το αφήνει αόριστο και ότι θα ανακοινωθούν σύντομα .τα συμπεράσματα δικά σας
Καλησπερα Δημητρα .
Ευχαριστουμε για το δημοσιευμα .
Βασικα η ''γευση'' που αφηνει ειναι η αγνοια του ως προς το γεγονος κατι που ειδη γνωριζουμε.
Νομιζω οτι δεν προσθετει ή αφαιρει κατι απο την αναμονη μας.
 

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Καλησπέρα Γιάννη !!! Έχεις δίκιο ούτε προσθέτει ούτε αφαιρεί κάτι από την αναμονή μας .την κάνει ίσα ίσα πιο δύσκολη
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Προσωπική μου γνώμη κ θέλω να πιστεύω ότι τα αποτελέσματα θα βγουν αύριο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Καλησπερα Δημητρα .
Ευχαριστουμε για το δημοσιευμα .
Βασικα η ''γευση'' που αφηνει ειναι η αγνοια του ως προς το γεγονος κατι που ειδη γνωριζουμε.
Νομιζω οτι δεν προσθετει ή αφαιρει κατι απο την αναμονη μας.
Ωραια , ελπιζω η Κεραμεως να κοιμηθει αποψε απο το καλο πλευρο και να τα βγαλει αυριο.
Την βολευει και αυτη να τραβηξει αλλου την δημοσιοτητα απο το μη ανοιγμα των σχολειων.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα των μεταγγραφων και πως θα ενημερωθω;
Τα αναμενουμε αυριο παρασκευη (χωρις επισημη ανακοινωση) και θα ενημερωθεις στην ιδια εφαρμογη που εκανες την αιτηση, με μια πρασινη λωριδα που θα λεει οτι ''εχεις επιλεγει για μετεγγραφη''
 

GiorgosNeras

Νεοφερμένος

Ο GiorgosNeras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δηλαδή υπάρχει περίπτωση χωρίς καμία επίσημη ανακοίνωση να ανακοινωθούν ξαφνικά αύριο ;
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ννν όπως είπα μπορεί αύριο πχ το πρωί να βγει μια ανακοίνωση κ να λέει σε λίγο τα αποτελέσματα ξέρω εγώ από κάποια σελίδα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Δηλαδή υπάρχει περίπτωση χωρίς καμία επίσημη ανακοίνωση να ανακοινωθούν ξαφνικά αύριο ;
Ποτε το υπουργειο αυτο δεν βγαζει επισημη ανακοινωση με δεσμευση ημερομηνιων . Δουλευει με δημοσιογραφικες διαρροες. Στην περιπτωση μας φαινεται οτι η διαρροη ειναι μικρη. Αυτο μπορει να εχει και την εξηγηση του. Η τωρινη υπουργος δινει προταιρεοτητα στα φιλικα προσκειμενα ΜΜΕ και το esos ειναι φιλικo.
 

GiorgosNeras

Νεοφερμένος

Ο GiorgosNeras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά για τις διευκρινίσεις, Εγώ έχω 4 μόρια και θέλω από Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής Σέρρες σε Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής Παδα , πώς τα βλέπετε τα πράγματα ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά για τις διευκρινίσεις, Εγώ έχω 4 μόρια και θέλω από Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής Σέρρες σε Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής Παδα , πώς τα βλέπετε τα πράγματα ;
Η σχολη του παδα ειναι ελευθερης προσβασης . Οι σερρες κουτσουρευονται και απο τον κοφτη , εχεις και μορια , ολα καλα. Πολυ δημιουργικο επαγγελμα, εσεις ασχολειστε μονο μεσα στο σπιτι ,επεξω οχι?
 

GiorgosNeras

Νεοφερμένος

Ο GiorgosNeras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ευχαριστώ Γιάννη,τι εννοείς με την ελεύθερη πρόσβαση ; Μπορούμε να διαμορφώσουμε τον χώρο περιμετρικά του κτηρίου.Αλλα αυτά είναι στα "χαρτιά". Μπορείς να αναλάβεις την διακόσμηση οπουδήποτε .
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Ευχαριστώ Γιάννη,τι εννοείς με την ελεύθερη πρόσβαση ; Μπορούμε να διαμορφώσουμε τον χώρο περιμετρικά του κτηρίου.Αλλα αυτά είναι στα "χαρτιά". Μπορείς να αναλάβεις την διακόσμηση οπουδήποτε .
Δηλαδη σχεδιαζεται και τα μπαλκονια και τα παρτερια και τα δινεται στους χτιστες και τους κηπουρους να τα φτιαξουν?
Ελευθερη προσβαση σημαινει οτι οποιος θελει κανει αιτηση και μπαινει με οτι μορια εχει.
 

GiorgosNeras

Νεοφερμένος

Ο GiorgosNeras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Για τα μπαλκόνια να σου πω την αλήθεια δεν είμαι σίγουρος 😂 Γιατί είναι θέμα του αρχιτέκτονα- μηχανικού επομένως χρειάζεται σωστή μηχανική για να μην πέσει ας πούμε.Γνωσεις τις οποίες δεν θα μάθω.Τον κήπο ναι μπορώ να το διαμορφώσω. Γενικά η σχολή έχει να κάνει με το αισθητικό κομμάτι.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top