Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Τώρα μπαίνει κανονικά
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αν δεν υπαρξει ανακοινωση σε κανα δυο ωρες, ξεχαστετο για αυριο!!!

Θα βγουνε αυριοοο.Καποιοι εχουν ηδη μαθει!!
 

De Broglie

Νεοφερμένος

Ο De Broglie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

argiri p

Νεοφερμένος

Η argiri p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Τελικα ξερει κανεις εξελίξεις? Τζίνα, πως είσαι σίγουρη ότι θα βγουν αυριο?
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Μη ρωτας πολλα...Αναμενουμε ... καντε και κανα refresh στον Υπολογιστη!!!
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Μη ρωτας πολλα...Αναμενουμε ... καντε και κανα refresh στον Υπολογιστη!!!

Το έθεσες δημόσια, λογικό να έχουμε απορίες. Δεν είναι λογικό να έχει κάποιος τα αποτελέσματα πριν από όλους τους υπόλοιπους, όταν αφορά όλη την Ελλάδα.
 

Evala

Νεοφερμένος

Η Evala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Άρα είναι σίγουρο ότι θα βγουν αύριο ;
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παιδια εννοω οτι καποιοι εχουν πληροφορηση εκ των εσω οτι αυριο θα βγουνε.!! Χριστινα δεν ειναι αναγκη να κανουμε δικαστηριο ..Ελεος!!
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Παιδια εννοω οτι καποιοι εχουν πληροφορηση εκ των εσω οτι αυριο θα βγουνε.!! Χριστινα δεν ειναι αναγκη να κανουμε δικαστηριο ..Ελεος!!

Σαν δικαστήριο το βλέπει κάποιος που είναι ένοχος, εγώ μια εξήγηση σου έδωσα.
Τα "έλεος" περιττά.
 

kostasax1

Νεοφερμένος

Ο kostasax1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν ηταν να βγουν αυριο δεν θα ειχαν βγαλει καποια ανακοινωση τα φοιτητικα νεα οπως περσι?
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

Evala

Νεοφερμένος

Η Evala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τζινα είσαι σίγουρη ότι θα βγουν αύριο ; Για να ξέρουμε!
 

alexloul

Νεοφερμένος

Ο alexloul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους/ες και καλή επιτυχία!
Ας κάνω και εγώ με την σείρα μου την ερώτηση μου καθώς έχω και εγώ άγχος για τα αποτελέσματα!
Φοιτώ στο Πανεπιστήμιο Κρήτης στο τμήμα Επιστήμης Υπολογιστών και εχω αιτηθέι για μετεγγραφή στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών. Συνολικά έχω 6 μόρια με οικονομικά κριτήρια.
Έχω ελπίδες;! :)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Τελευταία επεξεργασία:

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Καλησπέρα επίσης!! Το τμήμα της Αθήνας το αντίστοιχο πως λέγεται? Γιατί δεν το βρήκα
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top