Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

joannaΚΑ

Νεοφερμένος

Η joannaΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος πως αποδεικνύεται η τριτεκνία;;;Πρέπει να καταθέσουμε πιστοποιητικό ή από το σύστημα φαίνεται;;;
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος πως αποδεικνύεται η τριτεκνία;;;Πρέπει να καταθέσουμε πιστοποιητικό ή από το σύστημα φαίνεται;;;
τωρα απλα το δηλωνεις
μετα θα καταθεσεις πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης στο πανεπιστημιο για τον 2ο και πραγματικο ελεγχο. Προσοχη αν καποιο παιδι εχει υπερβει τα 25 (1994)
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
τωρα απλα το δηλωνεις
μετα θα καταθεσεις πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης στο πανεπιστημιο για τον 2ο και πραγματικο ελεγχο. Προσοχη αν καποιο παιδι εχει υπερβει τα 25 (1994)
Γιάννη εμένα που ο αδελφός μου 22 Νοέμβρη γίνεται 25 δεν πιστεύω να υπάρχει θέμα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

GregDel

Νεοφερμένος

Ο GregDel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλημέρα
Μόλις διάβασα στην εγκύκλιο ότι για μετεγγραφή αδελφού χρειάζεται το ΑΦΜ του αιτούντος;
Τώρα το βάλαν αυτό;
ΠΑΙΔΙΑ SOS ΓΙΑ ΑΥΤΟ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑ;
Στα ΦΕΚ δεν ελεγε πουθενα για ΑΦΜ αιτουντα!
(btw εκανα αίτηση ΔΟΥ αλλά δεν έχω ιδέα πότε θα μου δώσουν τώρα με την καραντίνα)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ SOS ΓΙΑ ΑΥΤΟ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑ;
Στα ΦΕΚ δεν ελεγε πουθενα για ΑΦΜ αιτουντα!
(btw εκανα αίτηση ΔΟΥ αλλά δεν έχω ιδέα πότε θα μου δώσουν τώρα με την καραντίνα)
το εγραφε δεν το εγραφε ( το εγραφε) δεν εχει σημασια τωρα.
το αφμ σου ειναι απραιτητο, Η εφορια τωρα ειναι συνεργασιμη , παρε τους τηλεφωνο , εμαιλ. θα σε εξυπηρετησουν γρηγορα μην ανυσηχεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χαχα όχι Γιάννη εγώ είμαι για το Πάδα αγωγής και φροντίδας 😂ευχαριστώ πολυ
Ωχ αρχομενη ανοια , πες μορια?
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
το εγραφε δεν το εγραφε ( το εγραφε) δεν εχει σημασια τωρα.
το αφμ σου ειναι απραιτητο, Η εφορια τωρα ειναι συνεργασιμη , παρε τους τηλεφωνο , εμαιλ. θα σε εξυπηρετησουν γρηγορα μην ανυσηχεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ωχ αρχομενη ανοια , πες μορια?
5,5 🤣🤣
 

GregDel

Νεοφερμένος

Ο GregDel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
το εγραφε δεν το εγραφε ( το εγραφε) δεν εχει σημασια τωρα.
το αφμ σου ειναι απραιτητο, Η εφορια τωρα ειναι συνεργασιμη , παρε τους τηλεφωνο , εμαιλ. θα σε εξυπηρετησουν γρηγορα μην ανυσηχεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Γιάννη, πραγματικά δεν το έγραφε για αυτούς που είναι να πάρουν μετεγγραφή λόγω αδελφού. Το ανέφερε μόνο για τους μοριοδοτούμενους (το ΦΕΚ). Η εγκύκλιος το λέει που βγήκε τώρα.
Δυστυχώς στη ΔΟΥ δεν είναι καθόλου συνεργάσιμοι. Λείπει σε καραντίνα ο ένας από το μητρώο και είναι μόνο μία που μου είπε τηλεφωνικά ότι έχει 100 mail να διεκπεραιώσει!
Εξάλλου το παιδί είναι ανήλικο και δεν απαιτούνταν να έχει ΑΦΜ για αυτό και δεν είχαμε βγάλει που να πάρει και να σηκώσει.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

Greg1900

Νεοφερμένος

Ο Greg1900 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά ερώτηση:
Ο γιός μου σπουδάζει στο τρίτο έτος στην Κοζάνη στο τμήμα μηχανικών Αντιρρυπανσης του πρώην ΤΕΙ ΔΜ.
Η κόρη μου πέρασε στο Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής στην Καλαμάτα Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου
Τόπος κατοικίας Αθήνα
Εισόδημα ξεπερνάει ανά άτομο τα 12500 €
Υπάρχει δυνατότητα μεταγραφής για την κόρη μου στο ΠΑΔΑ στο αντίστοιχο τμήμα.
Επίσης υπάρχει και το πρόβλημα ότι έχει μεγαλύτερη διαφορά από 2750 μόρια από την βάση του ΠΑΔΑ.
Υπάρχει καμία ελπίδα για κάτι;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Λοιπόν είμαι πολύ χαρούμενη με τα οικονομικά μορια το σύστημα επιβεβαίωσε 6 μορια τι λες Γιάννη για νομική Αθηνών φτάνουν;μόλις οριστικοποίησαμε την αιτηση
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top