Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GregDel

Νεοφερμένος

Ο GregDel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλημέρα
Μόλις διάβασα στην εγκύκλιο ότι για μετεγγραφή αδελφού χρειάζεται το ΑΦΜ του αιτούντος;
Τώρα το βάλαν αυτό;
 

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Πώς θα ζητήσουμε βιβλία της σχολής που θέλουμε να πάρουμε μετεγγραφή εφόσον οι κωδικοί που έχουμε ισχύουν μόνο για την τωρινή μας σχολή;
 

KaterinaL

Νεοφερμένος

Η KaterinaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Πώς θα ζητήσουμε βιβλία της σχολής που θέλουμε να πάρουμε μετεγγραφή εφόσον οι κωδικοί που έχουμε ισχύουν μόνο για την τωρινή μας σχολή;
Αυτό ήθελα να ρωτήσω και εγώ. Λογικά οι αιτήσεις στον Εύδοξο να τελειώσουν πριν βγουν τα αποτελέσματα των μετεγγραφών
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Αυτό ήθελα να ρωτήσω και εγώ. Λογικά οι αιτήσεις στον Εύδοξο να τελειώσουν πριν βγουν τα αποτελέσματα των μετεγγραφών
θα ξανανοιξει αν κλεισει ή θα παραταθει η τωρινη του λειτουργεια .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πώς θα ζητήσουμε βιβλία της σχολής που θέλουμε να πάρουμε μετεγγραφή εφόσον οι κωδικοί που έχουμε ισχύουν μόνο για την τωρινή μας σχολή;
θα τα ζητησεις με τους νεους κωδικους
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλημέρα
Μόλις διάβασα στην εγκύκλιο ότι για μετεγγραφή αδελφού χρειάζεται το ΑΦΜ του αιτούντος;
Τώρα το βάλαν αυτό;
ισχυε και περυσι ,τουλαχιστον για την κατηγορια με τα μορια, γιατι οχι και για τα αδελφια
 
Τελευταία επεξεργασία:

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Πώς θα γίνει αυτό, αφού τα αποτελέσματα των μετεγγραφών βγαίνουν ΜΕΤΑ από τη λήξη της προθεσμίας για τις αιτήσεις των συγγραμμάτων. Άρα από το 2ο εξάμηνο...
οι αιτήσεις για συγγράμματα παίρνουν συνέχεια παραταση , μη σε ψάχνει αυτό .
Δεν υπάρχει καμια περίπτωση να μην προλάβεις.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Πώς θα γίνει αυτό, αφού τα αποτελέσματα των μετεγγραφών βγαίνουν ΜΕΤΑ από τη λήξη της προθεσμίας για τις αιτήσεις των συγγραμμάτων. Άρα από το 2ο εξάμηνο...
Δεν ξερω αν το δευτερο εξαμηνο ειναι ανοιχτες οι επιλογες του πρωτου. σε εμενα ηταν κλειστες αλλα εγω τα ειχα παρει. Αν δεν ειναι τοτε πας τον επομενο νοεμβριο που θα ειναι ανοικτα τα μονα εξαμηνα.
Μην ανησυχείς ομως θα ανοιξει παλι ο ευδοξος τον ιανουαριο οταν θα εχεις του κωδικους , τον ανοιγουν οι εκδοτες για να πουλησουν
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Παιδιά έκανα την αίτηση ευχηθείτε μου να μπω στο πάδα 😂😂😂
 

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
1604581569340.png

Έλεοςςς
 

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.

Greg1900

Νεοφερμένος

Ο Greg1900 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά ερώτηση:
Ο γιός μου σπουδάζει στο τρίτο έτος στην Κοζάνη στο τμήμα μηχανικών Αντιρρυπανσης του πρώην ΤΕΙ ΔΜ.
Η κόρη μου πέρασε στο Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής στην Καλαμάτα Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου
Τόπος κατοικίας Αθήνα
Εισόδημα ξεπερνάει ανά άτομο τα 12500 €
Υπάρχει δυνατότητα μεταγραφής για την κόρη μου στο ΠΑΔΑ στο αντίστοιχο τμήμα.
Επίσης υπάρχει και το πρόβλημα ότι έχει μεγαλύτερη διαφορά από 2750 μόρια από την βάση του ΠΑΔΑ.
Υπάρχει καμία ελπίδα για κάτι;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top