[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω απο επαλ α' εδωσα ελπιζω να περασω καπου! θα παω σε οποια σχολη κ αν εινα ιμε σχεση πληροφορικη! :D

ρε παιδια εχω φαει ολο το ιντερνετ να βρω τις βασεις αυτης της σχολης ---> ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ) απο επαλ α' . και δεν την βρισκω πουθενα!!! ξερει κανει μηπως ή μπορει να βοηθησει καποιος ? :(
εγώ βρήκα μόνο στην Πάτρα αυτή τη σχολή:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στην κρήτη νομίζω την κλείσαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeluska

Νεοφερμένος

Ο aggeluska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ναι παιδια το βρηκα , στην κρητη ειχε κλεισει και ξανα ανοιγει φετος απο σεπτεμβρη οποτε φανταζομαι οι βασεις θα δημιουργηθουνε απο το μηδεν! δειτε εδω το λινκ. https://www.cna.gr/2012/05/10/2786
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οπότε θα πάρει όσους εισακτέους έχει αποφασίσει, ναι η βάση ας πούμε ότι είναι 0..δεν έχει κάποιο νόημα άλλωστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
παιδια δεν με βαζει μεσα τι κανω?? πληκτρολογησα 10 φορες τους κωδικους και μου λεει οτι κανω λαθος ...εχω αγχωθει τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeluska

Νεοφερμένος

Ο aggeluska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδια δεν με βαζει μεσα τι κανω?? πληκτρολογησα 10 φορες τους κωδικους και μου λεει οτι κανω λαθος ...εχω αγχωθει τι να κανω?
μαλλον κανεις λαθος τον κωδικο , τον εχεις γραψει λαθος ή κατι τετοιο. πηγαινε στο σχολειο σου και θα στον αλλαξουνε σε 5 λεπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
παιδια δεν με βαζει μεσα τι κανω?? πληκτρολογησα 10 φορες τους κωδικους και μου λεει οτι κανω λαθος ...εχω αγχωθει τι να κανω?

τσεκαρε αν πρηκτρολογεις σωστα τον κωδικο, αλλιως αν γινεται παλι το ιδιο, πηγαινε αυριο στο σχολειο και βγαλε νεο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeluska

Νεοφερμένος

Ο aggeluska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
να θυμασαι ο κωδικος ειναι με ελληνικα γραμματα, και επεισης φροντισε να εχεις το CAPS LOCK κλειστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
οκ παιδια σας ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
να θυμασαι ο κωδικος ειναι με ελληνικα γραμματα, και επεισης φροντισε να εχεις το CAPS LOCK κλειστο

ενταξει αυτο δεν ισχυει, μπορει να ναι και με αγγλικους χαρακτηρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
ενταξει αυτο δεν ισχυει, μπορει να ναι και με αγγλικους χαρακτηρες...

Εμένα με αγγλικούς είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeluska

Νεοφερμένος

Ο aggeluska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
α οκ σορρυ, απλα στο σχολειο μου ειπανε να σιγουρευτω οτι ειναι στα ελληνικα. και επεισης αμα πασ να βαλεις τον κωδικο και μπει λαθως σου λεει , ελενξτε μηπως το πληκτρολογιο ειναι στα αγγλικα. οποτε φανταστικα μονο ελληνκα γινετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Επειδή θέλω να κάνω το μηχανογραφικό μου, και έχω αγχωθεί για το αν έχω γράψει 10 στα αγγλικά γιατί είμαι κάπου εκεί τριγύρω :P, θέλω να δηλώσω κάποιες σχολές που έχουν ως ειδικό μάθημα μία ξένη γλώσσα. Από τη στιγμή που δεν ξέρω πόσο έχω γράψει και σε περίπτωση που έχω γράψει π.χ. 9 στα αγγλικά θα υπάρχει πρόβλημα αν βάλω σαν 1η επιλογή τη σχολή που θέλει αγγλικά από τη στιγμή που δεν θα έχω πιάσει τη βάση; Ή απλά περνάω στη 2η επιλογή μου μετά; Ρωτάω για να μην υπάρξει κάποιο πρόβλημα μετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαλαρτ

Νεοφερμένος

Ο βαλαρτ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί δεν αποθηκεύονται τα στοιχεία και τη σειρά προτίμησης των σχολών;;; :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Mα γι αυτο το εβαλα! Να γινει μια κουβεντα βρε αδερφε!! :Ρ ετσι και αλλιως η αποφαση δικη μου θα ειναι! :) Απλα ακουω και κρινω!

καλα εκανες:Dμ'αρέσει να βλέπω κάποιον να έχει ουσιαστικά..γραμμένη την προτεραιότητα σχολών ανάλογα με τα μόρια!:D αν θες παιδαγωγικά,παιδαγωγικά!ντε και καλά ένα 18300=νομική;δεν πάει έτσι!;) (ότι θες μονάχα εσύ!)

Σημείωση: Τα μηνύματα προήλθαν από το θέμα Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
κακα τα ψεμματα ξερουμε ποσο εχουμε γραψει..τωρα αμα θα ειναι 400 μορια πανω 400 κατω δεν εχει και μεγαλη σημασια ειναι απλα αθηνα/επαρχια
Αυτό ίσχυε παλιότερα...Με τις τωρινές συνθήκες,για τους περισσότερους από μας,400 μόρια πάνω ή κάτω δε σημαίνει άλλη περιοχή,αλλά άλλη πόλη...Λίγοι είναι πλέον αυτοί που έχουν την πολυτέλεια να δηλώνουν τη σχολή που θέλουν σε όλες τις πόλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοπελιά πιστεύεις την έχεις την ιατρική αθηνών!!! Δεν ρωτάω από κακία! :) Απλώς και γω κάπως έτσι θα τις δηλώσω τις ιατρικές με την μόνο διαφορά ότι αντί για πάτρα θα βάλω πρώτα θεσσαλονίκη!

έχω πιθανότητες νομίζω! :) Αν δεν πάρω κάτω από 15 έκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αυτό ίσχυε παλιότερα...Με τις τωρινές συνθήκες,για τους περισσότερους από μας,400 μόρια πάνω ή κάτω δε σημαίνει άλλη περιοχή,αλλά άλλη πόλη...Λίγοι είναι πλέον αυτοί που έχουν την πολυτέλεια να δηλώνουν τη σχολή που θέλουν σε όλες τις πόλεις.
κ εγω που θεωρητικα δεν εχω τη δυνατοτητα δεν προκειται να αφησω ας πουμε τη νομικη θεσσαλονικης επειδη ειναι μακρια... θα πιασω μια δουλεια και θα παω, γιατι ξερω πως διαφορετικα θα μετανιωνω μια ζωη:D:redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
κακα τα ψεμματα ξερουμε ποσο εχουμε γραψει..τωρα αμα θα ειναι 400 μορια πανω 400 κατω δεν εχει και μεγαλη σημασια ειναι απλα αθηνα/επαρχια

τεραστια σημασια εχει. Να σου θυμησω οτι ζεις στην Ελλαδα της 23% ανεργιας και μεσου μισθου 1000 ευρω.Το να σπουδασει καποιος εξω απτην πολη του ειναι ενα μεγαλο εξοδο που πλεον λιγοι μπορουν να ανταπεξελθουν. 400 μορια πανω κατω εχει τεραστια σημασια

Υγ η ανεργια νεων ειναι 55% οποτε το να βρει καποιος δουλεια με σκοπο να καλυψει τα εξοδα δεν αποταιλει εφικτη επιλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Τα Μηχανογραφικά γίνονται με βάση τα θέλω και όχι τα μόρια!Μην επηρεάζεστε!
Αν σας αρέσει και η Ιατρική και η Λογοθεραπεία αλλά προτιμάτε τη 2η γιατί νομίζετε οτι εκεί θα είστε χαρούμενοι όταν ξυπνάτε το πρωί,βάλτε τες και τις 2,απλά την 2η πιο ψηλά.Μην κοιτάτε βάσεις από προηγούμενα έτη.Μπορεί φέτος η Λογοθεραπεία να έχει υψηλότερη βάση από την Ιατρική.Μας εγγυάται κάποιος το αντίθετο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top