[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ρε μην ψαρωνετε με τις μαλακιες του υπουργειου για τους κωδικους.Οσοι βγαλαμε εξ αρχης κωδικο,αυτον θα χρησιμοποιησουμε.Δεν ειναι θυριδα τραπεζας στην Ελβετια να ζηταει 100 κωδικους.Οσοι παλι δεν προλαβαν να βγαλουν,τους δινεται η ευκαιρια να βγαλουν τωρα.
Απλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Η οσοι δεν πηραν χαμπαρι οτι πρεπει να βγαλουμε κωδικους. Χθες βλεπω για παραδειγμα στο λυκειο μου μια που εδινε 2η φορα και μου λεει: εσυ εβγαλες κωδικο? Και της λεω απο Μαιο κιολας... ενω αυτη δεν ηξερε καν οτι ξεκινησαμε να βγαζουμε κωδικους απο τοτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
επίσης,αυτό το Υπουργείο Παιδείας έιναι τελείως κούκου,πήρα τηλέφωνο αυτές τις μέρες και τους ρώτησα αν μπορώ να αλλάξω την ειδική περίπτωση στην οποία ανήκω, διοτι το Μάιο δήλωσα τρίτεκνη και τώρα είπα να αλλάξω για κοιν.κριτήρια.Και τους λέω αν μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο,εφόσον υπάρχει μια καινούρια προθεσμία 6-22 Ιουνίου.Και μου λέει αυτή : ''Ποιά προθεσμία; Δεν υπάρχει καιμιά τέτοια ημερομηνία που να έχουμε ανακοινώσει!!'' :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
χαχα :P πανε στο λυκειο σου και ρωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
επειδή δεν θυμάμαι τι έκανα πέρσι
πρώτα θα πάρουμε τους βαθμούς μας...(20-25 ιουνιου) και μετά θα κάνουμε το μηχανογραφικό και θα μας πούνε μέχρι ποτε είναι η προθεσμία του (για να το κανουμε..) σωστά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οποτε θες το κανεις! Απο 18-5 ιουλιου αν θυμαμαι καλα. Αλλα δε νομιζω να χρειαζεσαι βαθμους για να το φτιαξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
" [FONT=&quot]να πας στο Λύκειό σου από 6-6-2012 ως 22-6-2012 για να ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ τον προσωπικό κωδικό ασφαλείας ([/FONT][FONT=&quot]password[/FONT][FONT=&quot]), "

εγώ αυτό το έκανα τον Μάιο στο σχολειό μου και έβαλα τον κωδικό..το ίδιο είναι έτσι ? επειδη λεει 6/6 για αυτο ρωταω...

edit : Οκ μου λύθηκε η απορία διάβασα τα προηγούμενα post.. :D

- Τελευτεα απορια ο κωδικος " [/FONT]Κωδικός ΥΠΔΒΜΘ Μονάδας " ποιος ειναι ? βασικα αυτον απο το καρτελακι και δεν χωραει θελει 7ψηφιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μηπως πας να συνδεθεις με account της σχολικης μοναδας;; Γιατι για υποψηφιους δεν εχει ανοιξει ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Γιατί βιάζεστε όλοι σας; Οταν θα έρθει η ώρα των μηχανογραφικών, θα τα πούνε πόσες φορές και το ίντερνετ και στην τηλεόραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
το Μάιο δήλωσα τρίτεκνη και τώρα είπα να αλλάξω για κοιν.κριτήρια.
Με πιο σκεπτικό? Οι θέσεις για τρίτεκνους είναι πολύ περισσότερες, ενώ οι θέσεις για κοινωνικά κριτήρια ελάχιστες και οι υποψήφιοι σ΄αυτά πάρα πολλοί. (Εδώ, υπάρχουν γονείς που κάνουν εικονικές υιοθεσίες για να βγουν τρίτεκνοι και να μπουν τα παιδιά τους πιο εύκολα στο πανεπιστήμιο).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;
Μια φίλη μου θέλει τελικά να κάνει 10% και υπάγεται στην κατηγορία τριτέκνων.
Έχουν λήξει οι προθεσμίες η μπορεί να κάνει ακόμα?
Γιατί βλέπω κάτι μέχρι 22/6 για τον προσωπικό κωδικό ασφαλείας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ερωτησεις:
1) ισχυει οτι ο καλύτερος/σωστότερος τρόπος συμπλήρωσης μηχανογραφικού είναι να κατατάξεις τις σχολές ανάλογα με την επιθυμία σου να μπεις σε αυτές τις σχολές και ΟΧΙ να το συμπληρώσεις σκεφτόμενος τα μόρια που συγκέντρωσες ή τις πιθανές βάσεις εισαγωγής?

2) ας πούμε ότι εγώ έχω δηλώσει στο μηχανογραφικό μου ως πρώτη επιλογή το τμήμα ΛΟ.ΧΡΗ. της ΑΣΟΕΕ και σαν δεύτερη το τμήμα Ο.Δ.Ε. της ΑΣΟΕΕ.
Ας υποθέσουμε επίσης ότι οι βάσεις εισαγωγής στις εν λόγω σχολές παραμένουν στα περσινά επίπεδα, δηλαδή διαμορφωθούν στις 17844 για το ΛΟΧΡΗ και στις 17181 για το ΟΔΕ.
Και ας πούμε τέλος ότι εγώ συγκεντρώσω 17200 μόρια.
Επηρεάζει το ότι το έχω δηλώσει ως 2η επιλογή? Είναι σε ευνοικότερη θέση αυτός που το έχει δηλώσει ως 1η? Θα μπω τελικά στο ΟΔΕ?
Γενικά έχει σημασία η θέση στην οποία έχω δηλώσει τις σχολές ή το μόνο που παίζει τελικά ρόλο είναι να έχω συγκεντρώσει τα απαιτούμενα μόρια??

3) έχει νόημα να δηλώσω στο μηχανογραφικό π.χ. ας πούμε σαν 1η επιλογή το μαθηματικό πάτρας και σαν 2η,3η,4η,5η επιλογές , ιατρικές σχολές ?? αφού γνωρίζω ότι το μαθηματικό πάτρας θα κυμανθεί σε χαμηλότερα επίπεδα στις βάσεις εισαγωγής από ότι οι ιατρικές?

Ευχαριστω πολύ!

πιστεύω οτι οι απορίες αυτές τις έχει πολύ μεγάλο πλήθος μαθητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ερωτησεις:
1) ισχυει οτι ο καλύτερος/σωστότερος τρόπος συμπλήρωσης μηχανογραφικού είναι να κατατάξεις τις σχολές ανάλογα με την επιθυμία σου να μπεις σε αυτές τις σχολές και ΟΧΙ να το συμπληρώσεις σκεφτόμενος τα μόρια που συγκέντρωσες ή τις πιθανές βάσεις εισαγωγής?

2) ας πούμε ότι εγώ έχω δηλώσει στο μηχανογραφικό μου ως πρώτη επιλογή το τμήμα ΛΟ.ΧΡΗ. της ΑΣΟΕΕ και σαν δεύτερη το τμήμα Ο.Δ.Ε. της ΑΣΟΕΕ.
Ας υποθέσουμε επίσης ότι οι βάσεις εισαγωγής στις εν λόγω σχολές παραμένουν στα περσινά επίπεδα, δηλαδή διαμορφωθούν στις 17844 για το ΛΟΧΡΗ και στις 17181 για το ΟΔΕ.
Και ας πούμε τέλος ότι εγώ συγκεντρώσω 17200 μόρια.
Επηρεάζει το ότι το έχω δηλώσει ως 2η επιλογή? Είναι σε ευνοικότερη θέση αυτός που το έχει δηλώσει ως 1η? Θα μπω τελικά στο ΟΔΕ?
Γενικά έχει σημασία η θέση στην οποία έχω δηλώσει τις σχολές ή το μόνο που παίζει τελικά ρόλο είναι να έχω συγκεντρώσει τα απαιτούμενα μόρια??

3) έχει νόημα να δηλώσω στο μηχανογραφικό π.χ. ας πούμε σαν 1η επιλογή το μαθηματικό πάτρας και σαν 2η,3η,4η,5η επιλογές , ιατρικές σχολές ?? αφού γνωρίζω ότι το μαθηματικό πάτρας θα κυμανθεί σε χαμηλότερα επίπεδα στις βάσεις εισαγωγής από ότι οι ιατρικές?

Ευχαριστω πολύ!

πιστεύω οτι οι απορίες αυτές τις έχει πολύ μεγάλο πλήθος μαθητών.


δε νομιζω γιατι η απαντηση και στις 3 ερωτησεις ειναι αυτονοητη:confused::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
δε νομιζω γιατι η απαντηση και στις 3 ερωτησεις ειναι αυτονοητη:confused::hmm::hmm:

η οποία είναι?? αλλά αν δεν είσαι 100% σίγουρος μην μου πεις

καλά μου λύθηκαν οι περισσότερες διαβάζοντας το https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=61698
πολύ καλό άρθρο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.

Αρχικά θα ήθελα να ευχηθώ ειλικρινά καλή ξεκούραση και καλά αποτελέσματα σε εκείνους που πετυχένουν αυτό που θέλουν. Για τους υπόλοιπους, εκείνους δηλαδή που δεν πέρασαν ή δεν πετυχένουν την πρώτη ή το πολύ δεύτερη επιλογή τους (γιατί κακά τα ψέματα μέχρι εκεί θέλουμε) τα πράγματα είναι λίγο πιο σκούρα - εκτός αν υπάρχει η διέξοδος παραδείγματος χάρη του εξωτερικού. Πολλοί είναι αυτοί που λένε εντάξει μωρέ δεν έγινε και τίποτα δεν χάθηκε ο κόσμος. Η πραγματικότητα όμως είναι τελείως διαφορετική και αρκετά σκληρή. Ένα μεγάλο μέρος αυτού χάνεται και μετά αρχίζουν τα προβλήματα, και μερικές φορές προβλήματα αρκετά σοβαρά (μιλάω εκ πείρας από αρκετές περιπτώσεις φίλων). Για αυτό σκεφτήτε καλά τις κινήσεις σας και δείτε με όσο το δυνατό μεγαλύτερη ωριμότητα τι θα κάνετε από εδώ και πέρα.

Όσο αφορά το θέμα των μορίων και την δήλωση των σχολών από εκείνους που συγκεντρώνουν τα μόρια και πετυχένουν αυτό που θέλουν θα πρέπει να προσέξουν πάρα πολύ τους παράγοντες στους οποίους θα στηριχθούν και θα επιλέξουν την σχολή τους. Σε καμία περίπτωση δεν θα πρέπει να επηρεαστούν από απόψεις γονέων, συγγενών προσώπων και πιθανώς καθηγητών που βασίζονται στο γνωστό πατροπαράδοτο ελληνικό ρητό <<19.000 μόρια έβγαλες εννοείται ότι θα πας Ιατρική, Φαρμακευτική, Οδοντιατρική, Νομική, Ηλεκτρολόγων και σε άλλες υψηλόβαθμες σχολές αναλόγως κατεύθυνσης>>. Δηλώστε υψηλόβαθμες σχολές μόνο και εφόσον σας αρέσει σε πρώτο βαθμό το αντικείμενο σπουδών της κάθε σχολής. ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ, να διαβάσετε τους οδηγούς σπουδών, τουλάχιστον το πρόγραμμα σπουδών των σχολών που σας ενδιαφέρουν ώστε να μην βρεθείτε προ εκπλήξεων. Μην θαμπώνεστε από Λουξάτα Ιατρεία, Οδοντιατρεία, Φαρμακεία (μιλάω για τον κλάδο μου). Ναι φαίνονται ωραία, σου προσφέρουν σαν επαγγέλματα ωραίους και ανθρώπινους χώρους εργασίας, υψηλά εισοδήματα, την ικανότητα να είσαι αφεντικό στο κεφάλι σου - αυτό λάβετέ το σοβαρά υπόψην στις ημέρες μας - αλλά όλα αυτά δεν επρόκειτο μία στο εκατομμύριο να έρθουν αν αυτό που κάνετε δεν σας αρέσει και δεν το αγαπάτε πραγματικά. Δεν επρόκειτο να είναι ευχάριστος ο χώρος εργασίας σας αν κάθε φορά που μπαίνετε μέσα λέτε πω ρε π..... πάλι εδώ. Ανέφερα πιο πάνω ότι σε πρώτο βαθμό δείτε το πρόγρμαμμα σπουδών των τμημάτων και λέω σε πρώτο βαθμό γιατί ποτέ δεν ξέρεις πως είναι μία σχολή αν δεν την ζείς από μέσα. Αν είστε θετική, κοιτάξτε ποιά μαθήματα είναι αυτά που ουσιαστικά σας έδωσαν τα μόρια όταν με το καλό βγούν οι βαθμοί γιατί από εκεί θα καταλάβετε αρκετά - καλά το που είστε καλοί και που όχι το ξέρετε θεωρητικά εδώ και χρόνια -. Αυτό το λέω διότι ένα 19 στα Μαθηματικά και ένα 17.5 στην Βιολογία Κατ. αποκαλύπτει την ικανότητά σας σε αντίστοιχους τομείς, π. χ γνώρισα άτομο στην Ιατρική που έιχε συγκεντρώσει 19.380 είχε γράψει Μαθ., Φυσ., Χημε., Μαθ. Γεν., 20 Έκθ. 18.5 και Βιο. Κατ. 18. Όταν μπήκε στην Ιατρική δεν άντεχε όπως χαρακτηριστικά μου είχε πει να διαβάζει Ανατομία, Ιστολογίες και άλλα και όχι επειδή αηδίαζε όπως κάποιοι - ΛΟΛ γιατί αηδιάζουν δεν το κατάλαβα ποτέ - αλλά επειδή είχαν πολύ θεωρία. Μπήκε σε μία σχολή άκρως θεωρητική για τα ελληνικά δεδομένα όπως έχουν προκυψει και από πρόσφατες αξιολογήσεις των Ιατρικών τμημάτων από εξωτερικούς φορείς ενω ήταν καλός σε Θετικές Επιστήμες. Ωστόσο ακόμη και κάτι που απ' έξω φαίνεται ότι σας αρέσει και ότι νομίζετε πως είστε καλοί σε αυτό μπορεί να ανατραπεί ολοκληρωτικά μπαίνοντας στην σχολή. Επειδή μου αρέσει να μιλώ με παραδείγματα, στην σχολή μου ξέρω άτομο το οποίο στο 1-2 εξάμηνο έλεγε να τελειώσω την Φαρμακευτική να δώσω στην Ιατρική και να πάρω ειδικόητητα Καρδιοθωρακοχειρουργική :whistle:(αξίζει να σημειώσουμε ότι αν δείτε μία σχολή μόνο και μόνο ως είσοδο για κάποια άλλη απλά καήκατε, σας το λέω και βάζω το χέρι μου στην φωτιά, το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα την τελειώσετε ποτέ). Τώρα είμαστε 4ο Εξάμηνο και μου έλεγε τις προάλλες <<Αυτή η Φυσιολογία ρε φίλε είναι ανυπόφορη>>. Μα εσύ του είπα δε θες να πας Ιατρική; Και μου λέει: <<Δεν χάζεψα, ήθελα τώρα με την καμία>>. Οπότε μπαίνοντας σε μια σχολή της δεύτερης επιλογής που ειναι όμως παρεμφερής με την πρώτη μπορείτε να αναθεωρήσετε. Εν τέλη είναι πολλοί οι παράγοντες που επηρεάζουν την επιλογή σας και δη στις ημέρες μας οι οικονομικοί. Ωστόσο μην συμβηβαστείτε με τίποτα λιγότερο από αυτό που πραγματικά θέλετε, γιατι αυτό που θα επιλέξετε θα το κάνετε για μια ζωή και μια μόνο φορά και αν δεν αγαπάτε αυτό που κάνετε.......

Υ. Γ.: Όποιος επιθμυεί πληροφορίες για το Τμήμα Φαρμακευτικής του Πανεπιστημίου Πατρών ευχαρίστως να του δώσω.

Καλό σας βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ακόμα να ανοίξουν την φόρμα οι αργοσχολοι του Υπουργειου!:P
Ξυπνησα πρωι-πρωι να κανω προχειρο μηχανογραφικο και αυτοι κοιμουνται!:pfff: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
καλα τι περιμενες??? πρωινιατικα να ανοιξουν τη φορμα?? εδω γελαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγω αν δε δω βαθμους δεν κανω κινηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω θα κανω κανα προχειρο... για να μην ψαχνομαι τελευταια στιγμη... και μετα οταν βγουν οι βαθμοι ισως κανω καποια αλλαγη ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
το περιεργο θα ηταν να ανοιγε κιολας! Εγω ξυπνησα γυρω στις 10 και λεω κατσε να μπω να δω τι παιζει αλλα το περιμενα να πω την αληθεια! Επειδη εδωσα και δευτερη φορα φετος εμαθα με τι προχειροτητα τα αντιμετωπιζουν ολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top