[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
απ την στιγμη που οριστικοποιω το μηχανογραφικο και παιρνω αριθμο πρωτοκολλου χρειαζεται κατι αλλο?????
Μονο υπομονη μεχρι να βγουν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Παιδιά, εδώ και ώρα προσπαθώ να μπω στο exams.minedu.gov.gr για να τυπώσω άλλη μια φορά το ΜΔ μου (που έχω οριστικοποιήσει εδώ και αρκετές ημέρες), αλλά μου βγάζει μήνυμα πως ο κωδικός υποψηφίου ή τα αρχικά δεν είναι σωστά (τα ήλεγξα πολλές φορές).
Μέχρι χθες μπορούσα κανονικά να δω το μηχανογραφικό που οριστικοποίησα.

Μπορεί κάποιος που το έχει οριστικοποιήσει να μπει και να μου πει εάν του βγαίνει το ίδιο μήνυμα στο site;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μήπως είναι στα αγγλικά τα αρχικά και γι αυτό δε τα δέχεται? Επίσης πανε στην επιλογή "θέλω να υποβάλω μηχανογραφικό". Ή μήπως πληκτρολογείς το κειμενάκι απο κάτω λάθος? (εγώ πάντα το κάνω σωστά με την 4η)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Μήπως είναι στα αγγλικά τα αρχικά και γι αυτό δε τα δέχεται? Επίσης πανε στην επιλογή "θέλω να υποβάλω μηχανογραφικό". Ή μήπως πληκτρολογείς το κειμενάκι απο κάτω λάθος? (εγώ πάντα το κάνω σωστά με την 4η)

Δεν μπορεί να είναι στα αγγλικά, γιατί έχουν ελληνικούς χαρακτήρες τα αρχικά.
Και έγραψα και 100 φορές το κειμενάκι από κάτω.
Σ' εσένα το εμφανίζει κανονικά;
Εγώ μέχρι χθες μπορούσα να το δω


Εν τω μεταξύ την βαθμολογία μου τη βλέπω κανονικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Οχι εχεις δικιο...ουτε σε μενα το βγαζει!!
Μηπως κολλησε ο σερβερ? Να δοκιμασουμε αυριο το πρωι ή αργα το βραδυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Οχι εχεις δικιο...ουτε σε μενα το βγαζει!!
Μηπως κολλησε ο σερβερ? Να δοκιμασουμε αυριο το πρωι ή αργα το βραδυ?
και σε μια γνωστη μου το ιδιο βγαζει μην ανησυχειτε την πρωτη επιλογη δεν πατατε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Οχι εχεις δικιο...ουτε σε μενα το βγαζει!!
Μηπως κολλησε ο σερβερ? Να δοκιμασουμε αυριο το πρωι ή αργα το βραδυ?

Μήπως δεν μπορούνε να δούνε τα μηχανογραφικά όσοι τα οριστικοποίησαν;

Αλλά φαντάζομαι πως τότε ούτε τις βαθμολογίες θα μπορούσαμε να δούμε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι. Εγώ λέω να το αφήσουμε μη γίνει καμιά στραβή και το ακυρώσουνε!! Με τον τρόπο τους μας λένε να σταματήσουμε να μπαίνουμε αμα το καναμε οριστικο. Μαλλον το καταχωρησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Θα πατήσετε το τελευταίο (οριστικοποίηση ΜΔ) και θα βάλετε -σωστά :p -τα στοιχεια σας για να σας βγάλει το pdf. Προσέχτε μην είναι στα ελληνικά ή γράφετε κάτι λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Θα πατήσετε το τελευταίο (οριστικοποίηση ΜΔ) και θα βάλετε -σωστά :p -τα στοιχεια σας για να σας βγάλει το pdf. Προσέχτε μην είναι στα ελληνικά ή γράφετε κάτι λάθος.
Και στον κωδικό δελτίου τί να βάλουμε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Και στον κωδικό δελτίου τί να βάλουμε; :confused:

τον κωδικό του δελτίου; Έναν κόκκινο κωδικό που σας έδινε στα πρόχειρα μηχανογραφικά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Α όχι ευχαριστώ, ρίσκα δεν παίρνω. Μέχρι χτες μου το έβγαζε αν διάλεγα την πρώτη επιλογη, και αφού δεν είμαι η μόνη που δε μπορω πλεον να το δω, δεν εγινε κατι με το δικο μου μηχανογραφικο. Να λειπει το βυσσινο. Ουτως η αλλως το εκτυπωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.
Και στον κωδικό δελτίου τί να βάλουμε; :confused:
Όταν συμπληρώνεις ένα πρόχειρο μηχανογραφικό και το αποθηκεύεις στο σύστημα,αυτό σου επιστρέφει ένα μοναδικό κωδικό που αντιστοιχεί στο μηχανογραφικό που μόλις συμπλήρωσες.Αυτός είναι ο κωδικός δελτίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Όταν συμπληρώνεις ένα πρόχειρο μηχανογραφικό και το αποθηκεύεις στο σύστημα,αυτό σου επιστρέφει ένα μοναδικό κωδικό που αντιστοιχεί στο μηχανογραφικό που μόλις συμπλήρωσες.Αυτός είναι ο κωδικός δελτίου.
ναι, αλλά άπαξ και οριστικοποιηθεί, δεν νομίζω ότι έχει καμία αξία ο κωδικός αυτός :confused:

Ναι. Εγώ λέω να το αφήσουμε μη γίνει καμιά στραβή και το ακυρώσουνε!! Με τον τρόπο τους μας λένε να σταματήσουμε να μπαίνουμε αμα το καναμε οριστικο. Μαλλον το καταχωρησαν.

Α όχι ευχαριστώ, ρίσκα δεν παίρνω. Μέχρι χτες μου το έβγαζε αν διάλεγα την πρώτη επιλογη, και αφού δεν είμαι η μόνη που δε μπορω πλεον να το δω, δεν εγινε κατι με το δικο μου μηχανογραφικο. Να λειπει το βυσσινο. Ουτως η αλλως το εκτυπωσα.
Σιγά μην σου το ακυρώσουν επειδή μπαίνεις να το δεις (τιμωρία; ) !!
Στην αρχή κι εγώ τρόμαξα, νόμισα ότι έγινε κάτι με το δικό μου ΜΔ :P

Αλλά αυτοί σιγά μην κρατάνε logs για κάθε φορά που κάνουμε log in στο σύστημα. :D

Μπορεί να υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον server. Εγώ θα δοκιμάσω κι αύριο πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Δεν θα πάρετε κάποιο ρίσκο. Και εγώ αναρωτιόμουν γιατί δε μου το βγάζει τις προάλλες και μάλιστα είχα αγχωθεί πιστεύοντας ότι είχα κάνει κάτι λάθος. Τελικά πατώντας την τρίτη επιλογή και βάζοντας τον σωστό κωδικό ασφαλείας ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ μου το έβγαλε το pdf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Κι εμένα μέχρι χθες ή την Κυριακή έβγαζε το τελικό σε pdf (με τον αριθμό πρωτοκόλλου) στην πρώτη επιλογή στο site. Σήμερα που δοκίμασα δεν παίζει. Στο φροντιστήριο επίσης. Ήρθε ένας συμμαθητής μου που το οριστικοποίησε και πήγε στην τελευταία επιλογή (αυτός είχε κρατήσει και τον αριθμό του δελτίου που οριστικοποίησε). Του το έβγαλε κανονικά.

Να ακυρωθεί παιδιά δεν παίζει καθόλου, μην αγχώνεστε. I mean πώς και γιατί; Απλά να μπεις προσπαθείς δεν κάνεις τίποτα τρελό ξερωγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ναι, αλλά άπαξ και οριστικοποιηθεί, δεν νομίζω ότι έχει καμία αξία ο κωδικός αυτός :confused:

Άμα θέλεις να δεις το μηχανογραφικό σου ξανά ή να το ξανακατεβάσεις ή το οτιδήποτε πρέπει να τον ξαναπληκτρολογήσεις. Δε μπορείς να κάνεις κάποια αλλαγή μόνο σου δίνει την δυνατότητα να κατεβάσεις ξανά το pdf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δεν θα πάρετε κάποιο ρίσκο. Και εγώ αναρωτιόμουν γιατί δε μου το βγάζει τις προάλλες και μάλιστα είχα αγχωθεί πιστεύοντας ότι είχα κάνει κάτι λάθος. Τελικά πατώντας την τρίτη επιλογή και βάζοντας τον σωστό κωδικό ασφαλείας ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ μου το έβγαλε το pdf.
μα αν δε στο βγαζει στην πρωτη επιλογη δε θα στο βγαλει και στην τριτη

Άμα θέλεις να δεις το μηχανογραφικό σου ξανά ή να το ξανακατεβάσεις ή το οτιδήποτε πρέπει να τον ξαναπληκτρολογήσεις. Δε μπορείς να κάνεις κάποια αλλαγή μόνο σου δίνει την δυνατότητα να κατεβάσεις ξανά το pdf.
αυτο γινεται και στην πρωτη επιλογη δεν εχει νοημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Εμένα πάλι δεν μου το εμφανίζει πάντως :/:
Μπορεί να έβαλα και κωδικό για λάθος δελτίο βέβαια. Τέλος πάντων, εγώ έχω στο χέρι μου το χαρτί με τον αριθμό πρωτοκόλλου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top