[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρέτος

Νεοφερμένος

Ο Σπυρέτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έχει κανείς να μου προτείνει καμιά καλή σχολή με κάτω από 15.000 μόρια στην Αθήνα?χημικο-φυσικο-μαθηματικής κατεύθυνσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ξέρετε τπτ για τον αριθμό πρωτοκολλου; πρέπει να τον δείξουμε στο σχολείο;;:worry:

αυτη την απορια εχω κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vamos3

Νεοφερμένος

Ο Vamos3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μεχρι ποτε μπορουμε να οριστικοποιησουμε το μηχανογραφικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
μεχρι ποτε μπορουμε να οριστικοποιησουμε το μηχανογραφικο?

Μεχρι 28/6, αλλα καλο ειναι να μην το αφησετε για την τελευταια μερα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vamos3

Νεοφερμένος

Ο Vamos3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μεχρι 28/6, αλλα καλο ειναι να μην το αφησετε για την τελευταια μερα.:)

ευχαριστω...για να δω αν προλαβαινω να βγαλω τα δικαιολογητικα για να ενταχθω στην ειδικη κατηγορια που ανηκω με νοιαζει κυριως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μεχρι 28/6, αλλα καλο ειναι να μην το αφησετε για την τελευταια μερα.:)
Ναι γιατί στάνταρ θα φρακάρει ο server :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ το επικύρωσα σήμερα στο σχολείο και μου έφυγε ένα βάρος. Είχα αγχωθεί τόσο πολύ που checkara κάθε λίγο και λιγάκι το μηχανογραφικό lolz.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios88

Νεοφερμένος

Ο marios88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Γεια χαρα σε ολους...
Δυστηχως δεν τα πηγα πολυ καλα στις πανελληνιες...
Υπολογιζω να εβγαλα γυρω στις 8.500 μορια(υπολογιζω και τα αγγλικα,γυρω στο 10 )
Επειδη η σχολη που θελω να περασω (τουριστικων επιχειρησεων Θεσσ/νικη) περυσι ειχε βαση 9.666
και το βλεπω λιγο δυσκολο να πεσει σχεδον 1000 μορια,ξερει κανεις εαν υπαρχει πιθανοτητα να με παρουν εαν δηλωσω καποια ειδικη κατηγορια;;
Ειμαι τριτεκνος , ο αδερφος μου ειναι 31,η αδερφη μ 30 και κανεις τους δεν σπουδαζει σε αλλη πολη. Δεν ειμαι σιγουρος εαν βγαζουμε πανω απο 60.000 ετησιως αλλα εχουμε καποιο χρεος στην τραπεζα..αυτο αποτελει κρητηριο;
Επισης ηθελα να ρωτησω, εαν δεν συμπληρωθουν οι θεσεις της σχολης και δεν πιανω την βαση, υπαρχει περιπτωση να με δεχτουν;;
Π.Σ Ολα αυτα βεβαια με την προυποθεση πως εχω γραψει πανω απο 10 στα αγγλικα..
Ευχαριστω, :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Γεια χαρα σε ολους...
Δυστηχως δεν τα πηγα πολυ καλα στις πανελληνιες...
Υπολογιζω να εβγαλα γυρω στις 8.500 μορια(υπολογιζω και τα αγγλικα,γυρω στο 10 )
Επειδη η σχολη που θελω να περασω (τουριστικων επιχειρησεων Θεσσ/νικη) περυσι ειχε βαση 9.666
και το βλεπω λιγο δυσκολο να πεσει σχεδον 1000 μορια,ξερει κανεις εαν υπαρχει πιθανοτητα να με παρουν εαν δηλωσω καποια ειδικη κατηγορια;;
Ειμαι τριτεκνος , ο αδερφος μου ειναι 31,η αδερφη μ 30 και κανεις τους δεν σπουδαζει σε αλλη πολη. Δεν ειμαι σιγουρος εαν βγαζουμε πανω απο 60.000 ετησιως αλλα εχουμε καποιο χρεος στην τραπεζα..αυτο αποτελει κρητηριο;
Επισης ηθελα να ρωτησω, εαν δεν συμπληρωθουν οι θεσεις της σχολης και δεν πιανω την βαση, υπαρχει περιπτωση να με δεχτουν;;
Π.Σ Ολα αυτα βεβαια με την προυποθεση πως εχω γραψει πανω απο 10 στα αγγλικα..
Ευχαριστω, :):)
:worry: δήλωσέ το εσύ και βλέπεις ύστερα... ελπίδες μπορεί να έχεις μπορεί και όχι.. τι να σου πω...αν δεν δεις τα αγγλικά δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για τπτ...
Απλά με αυτά που γράφεις με μπερδεψες λίγο... έτσι όπως τα λες φαίνεται σαν να μην ανήκεις καν στην ειδική κατηγορία... ψάξ' το καλύτερα περισσότερο!!! δες και το δελτίο τύπου για τις ειδικές κατηγορίες καλά και θα καταλάβεις...
Ειδικά η τελευταία σου ερώτηση με μπερδεψε πάρα πολύ:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios88

Νεοφερμένος

Ο marios88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ας υποθεσουμε πως η βαση ειναι 9,000 και εγω εχω 8,500
Η σχολη ζηταει π.χ 100 ατομα και περασουν οι 90
Σε αυτη την περιπτωση περνανε και οι 10 καλυτεροι που εχουν δηλωσει την σχολη αλλα δεν εχουν πιασει την βαση;;(τα 9,000 δηλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Βάση είναι ο βαθμός του τελευταίου εισακτέου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η βάση καθορίζεται μετά. Αλλιώς εδώ οι περισσότεροι θα κλαίγαμε ήδη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios88

Νεοφερμένος

Ο marios88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Και κατι ακομα θελω να ρωτησω..λενε οτι θα εχουμε πτωση σε ολες τις σχολες και απο την αλλη πως δεν θα εχουμε σχολες με κατω απο 8.000 μορια..
Πως γινετε αυτο;; Δεν ειναι λιγο αντιφατικα αυτα τα 2 ;; Απο την στιγμη που περυσι υπηρχαν ποσα τμηματα με 7 6 και 5 χιλιαδες μορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κάτι μου λέει ότι στο τέλος θα δούμε πολλές "εκπλήξεις" :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
παιδια εγω το απολυτηριο Λυκειου δεν το εχω παρει ακομα..την Δευτερα ομως το μηχανογραφικο θελω να το κανω σημερα...ομως δεν ξερω τους βαθμους μου στα προφορικα..θα υπαρξει προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Γεια χαρα σε ολους...
Δυστηχως δεν τα πηγα πολυ καλα στις πανελληνιες...
Υπολογιζω να εβγαλα γυρω στις 8.500 μορια(υπολογιζω και τα αγγλικα,γυρω στο 10 )
Επειδη η σχολη που θελω να περασω (τουριστικων επιχειρησεων Θεσσ/νικη) περυσι ειχε βαση 9.666
και το βλεπω λιγο δυσκολο να πεσει σχεδον 1000 μορια,ξερει κανεις εαν υπαρχει πιθανοτητα να με παρουν εαν δηλωσω καποια ειδικη κατηγορια;;
Ειμαι τριτεκνος , ο αδερφος μου ειναι 31,η αδερφη μ 30 και κανεις τους δεν σπουδαζει σε αλλη πολη. Δεν ειμαι σιγουρος εαν βγαζουμε πανω απο 60.000 ετησιως αλλα εχουμε καποιο χρεος στην τραπεζα..αυτο αποτελει κρητηριο;
Επισης ηθελα να ρωτησω, εαν δεν συμπληρωθουν οι θεσεις της σχολης και δεν πιανω την βαση, υπαρχει περιπτωση να με δεχτουν;;
Π.Σ Ολα αυτα βεβαια με την προυποθεση πως εχω γραψει πανω απο 10 στα αγγλικα..
Ευχαριστω, :):)

Λοιπόν ανήνω και εγώ στην ειδική κατηγορία των τριτέκνων και η δυνατότητα που σου δίνει είναι να διεκδικήσεις κάποιες ειδικές θέσεις σε κάθε σχολή όμως μόνο της περιφέρειας που ανήκεις ή της περιφέρειας που σπουδάζει κάποιο απο τα αδέρφια σου.Παρόλα αυτά συγνώμη που θα σε απογοητεύσω δεν ανήκεις στην ειδική κατηγορία γιατι το μεγαλύτερο παιδί της οικογένειας δεν πρέπει να ξεπερνά τα 26 χρόνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GEORGE HBK

Νεοφερμένος

Ο GEORGE HBK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδια πρεπει ν παω στ σχολειο για οριστικοποιηση γιατι εγω την εκανα απτο σπιτι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
παιδια εγω το απολυτηριο Λυκειου δεν το εχω παρει ακομα..την Δευτερα ομως το μηχανογραφικο θελω να το κανω σημερα...ομως δεν ξερω τους βαθμους μου στα προφορικα..θα υπαρξει προβλημα?
εννοείς δλδ ότι δεν μπορείς να υπολογίσεις ή δεν ξέρεις τα μόριά σ;;;:hmm:
Πάντως και έτσι να είναι δεν παίζει μεγάλο ρόλο!!! Έχεις κάνει κανένα πρόχειρο μηχανογραφικό ή όλα θα τα κάνεις σήμερα;;; και γενικά ξέρεις ποιες σχολές θέλεις;
Αν ναι καντο δεν υπάρχει πρόβλημα;)
Μόνο κοίτα να τα βάλεις με την σειρά που σου αρέσουν...

παιδια πρεπει ν παω στ σχολειο για οριστικοποιηση γιατι εγω την εκανα απτο σπιτι μου
όχι γιατί και από το σπίτι γίνεται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Παιδια σας απο9ηκευει το δοκιμαστικο μηχανογραφικο ή μονο σε μενα το κανει...
προσπα9ησα 4 φορες και ενω μου βγαζει την σελιδα που εχει με τν σειρα τις σχολες που εχω επιλε3ει μετα παταω απο9ηκευσει λεει παρακαλω περιμενετε με βγαζει στη αρχικη χωρις να μου δωσει τον κωδικο του μηχανογραφικου για να μπορεσω την επομενη φορα να μπω κατευ9ειαν σ αυτο και να μν 3αναφτια3ω καινουργιο.....
ε ρε και να κανει τπτ τετοιο αυριο που 9ελω να το οριστικοποιησω.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παιδια σας απο9ηκευει το δοκιμαστικο μηχανογραφικο ή μονο σε μενα το κανει...
προσπα9ησα 4 φορες και ενω μου βγαζει την σελιδα που εχει με τν σειρα τις σχολες που εχω επιλε3ει μετα παταω απο9ηκευσει λεει παρακαλω περιμενετε με βγαζει στη αρχικη χωρις να μου δωσει τον κωδικο του μηχανογραφικου για να μπορεσω την επομενη φορα να μπω κατευ9ειαν σ αυτο και να μν 3αναφτια3ω καινουργιο.....
ε ρε και να κανει τπτ τετοιο αυριο που 9ελω να το οριστικοποιησω.........
Αυτό γίνεται όταν το κάνεις αργά-αργά. Θέλει πιο γρήγορα. Δεν πρέπει να αφήνεις μεγάλα κενά χρόνου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top