[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Γίνεται να επιλέξουμε σχολές μόνο από 1 πεδίο?Γιατί εγώ έχω δικαίωμα από 1ο κ 3ο αλλά δεν θέλω καμία από το 3ο...
εννοείται, απλώς στην "κατασκευή" του μηχανογραφικού τσεκάρεις μόνο το κουτάκι του 1ου πεδίου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγω παιδια πηγα να ζητησω κωδικο απο το σχολειο κ δν μου τον εδιναν γιατι δε με εμπιστευονται...εχουν βγαλει αυτοι για ολους μας και θελουν να κανουμε ΕΚΕΙ μηχανογραφικο, αλλιως δε μας τον δινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγω παιδια πηγα να ζητησω κωδικο απο το σχολειο κ δν μου τον εδιναν γιατι δε με εμπιστευονται...εχουν βγαλει αυτοι για ολους μας και θελουν να κανουμε ΕΚΕΙ μηχανογραφικο, αλλιως δε μας τον δινουν.

Είναι παράνομο, δεν έχουν αυτό το δικαίωμα........ Πήγαινε και παρτον με το ζόρι αλλιώς.... υπάρχουν και άλλα μέσα.

Δικό σου θέμα μηχανογραφικό και τι θα ΄δηλώσεις. Δικό τους θέμα είναι να σε διδάσκουν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

westathens

Νεοφερμένος

Ο westathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι, πιο πολυ διαδικαστικο.στην φορμα συμπλήρωσης(στοιχεια επικοινωνιας)
τα γραμματα κεφαλαια η οχι? και
εκει που λεει πολη.για παραδειγμα εγω κατοικω στο ιλιον,βαζω ιλιον σαν πολη η αθηνα(ιλιον ειναι ο δημος που κατοικω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είναι παράνομο, δεν έχουν αυτό το δικαίωμα........ Πήγαινε και παρτον με το ζόρι αλλιώς.... υπάρχουν και άλλα μέσα.

Δικό σου θέμα μηχανογραφικό και τι θα ΄δηλώσεις. Δικό τους θέμα είναι να σε διδάσκουν......

Σε ιδιωτικο πάω, γι' αυτό η "παρανομία"...κοιτα σε ενα βαθμο ειναι θεμα ασφαλειας, καλυτερα ως 1η χρονια που εφαρμοζεται, να οριστικοποιηθει στο σχολειο...αλλα δε μου τν εδιναν κ οταν ειπα ν τ κανω στο φροντιστηριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikol7

Νεοφερμένος

Η nikol7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ας μου πει κάποιος ότι δεν είμαι η ΜΟΝΗ σ όλη την Ελλάδα που ακόμα δεν ξέρω τι να δηλώσω:confused:...μιλάμε τα νεύρα μου δεν είναι καλάααααααααααααααααααααααααααααααααα:D:mad:Βοηθειααααααααααααααααααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ωραια ας ξεκινησουμε απο τα βασικα: τι κατευθυνση εισαι και ποσο εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Eγώ μάλλον αύριο στο σχολείο θα το οριστικοποιήσω για να μην γίνει κάποιο λάθος και τρέχω. Έτσι κι αλλιώς ούτε 10 λεπτά δεν θα πάρει, γιατί έβαλα μόνο 8 σχολές xD.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγω προσπαθω να κερδισω χρονο για να καταληξω αν θα δηλωσω Ιατρικη στα Γιαννενα...μαλλον Δευτερα αλλα ισως και Παρασκευη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι, πιο πολυ διαδικαστικο.στην φορμα συμπλήρωσης(στοιχεια επικοινωνιας)
τα γραμματα κεφαλαια η οχι? και
εκει που λεει πολη.για παραδειγμα εγω κατοικω στο ιλιον,βαζω ιλιον σαν πολη η αθηνα(ιλιον ειναι ο δημος που κατοικω)

Δε νομίζω ότι έχει σημασία αν τα βάλεις κεφαλαία ή όχι. Δε διευκρινίζετε κάπου κάτι τέτοιο.
Εγώ έβαλα τον δήμο. Γιατί και πέρσι στο μηχανογραφικό εκεί που έδιναν διεύθυνση και πόλη μου είχαν συμπληρώσει Νίκαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Καλησπέρα, σήμερα άρχισα να κάνω το μηχανογραφικό και παρατήρησα κάτι που με προβλημάτισε: στην κατηγορία που λέει ειδικά μαθήματα, λέει το ηλεκτρονικό μηχανογραφικό ότι δεν έχω δηλώσει κάποιο ειδικό μάθημα. Η ερώτηση μου είναι ότι εγώ φέτος ήμουν υποψήφιος για ΤΕΦΑΑ και έδωσα κανονικά τα αθλήματα και το είχα δηλώσει κιόλας στην δήλωση του Φεβρουαρίου, και έχω πάρει κανονικά το χαρτί από τα ΤΕΦΑΑ με την βαθμολογία στα αθλήματα, αλλά δεν το εμφανίζει στην δήλωση. Πρέπει να ανησυχώ; ή δεν χρειάζεται να εμφανίζεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Eγώ μάλλον αύριο στο σχολείο θα το οριστικοποιήσω για να μην γίνει κάποιο λάθος και τρέχω. Έτσι κι αλλιώς ούτε 10 λεπτά δεν θα πάρει, γιατί έβαλα μόνο 8 σχολές xD.
Κι εγώ 7!!! :) Δεδομένου ότι δεν πρόκειται να συμβιβαστώ με καμία άλλη εκτός από 1 :clapup:, τις υπόλοιπες τις κατέταξα κατά φθίνουσα περυσινή βάση, έτσι ώστε αν δεν περάσω ούτε στη δεύτερη να εισαχθώ στην τρίτη κ.οκ. :)

Και οι 7 μου αρέσουν μεν, 1 όμως μόνο θέλω να πετύχω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Από τις 8 μόνο οι 2 μου αρέσουν! Αγγλική φιλολογία και Νομική θεσσαλονίκης, τις άλλες τις έβαλα έτσι για το καλό lol.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ, αν δεν ήταν η μάνα μου και ο θείος μου να με πρήζουν να βάλω καμιά δεκαριά σχολές στο μηχανογραφικό (για σιγουριά, όπως λένε), μόνο μία άντε το πολύ δύο σχολές να έβαζα. Όχι, ότι τώρα μεγάλωσε πάρα πολύ ο αριθμός, εφτά σχολές θα βάλω.

Στο σχολείο μου, όταν πήγα να βγάλω κωδικό ήταν μία που ήταν κανά μισάωρο τουλάχιστον στον υπολογιστή με έναν καθηγητή και έκαναν το μηχανογραφικό. Όταν μπήκα στο γραφείο είχε δηλώσει 48 σχολές, μπορεί όταν έφυγα να μεγάλωσε κι άλλο η λίστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Από τις 8 μόνο οι 2 μου αρέσουν! Αγγλική φιλολογία και Νομική θεσσαλονίκης, τις άλλες τις έβαλα έτσι για το καλό lol.
Δηλαδή αν περάσεις Νομική Αθήνας σε χαλάει? :P lolz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ο Κωδικός Ασφαλείας Υποψηφίου είναι ο κωδικός που πληκτρολογήσαμε εμείς οι ίδιοι στο σχολείο...right?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εσεις τον πληκτρολογησατε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
εσεις τον πληκτρολογησατε???
'Οχι,προσπαθώ να καταλάβω αν μου "λείπει" κάτι :confused:

Bump.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ο Κωδικός Ασφαλείας Υποψηφίου είναι ο κωδικός που πληκτρολογήσαμε εμείς οι ίδιοι στο σχολείο...right?

Ναι αυτός είναι!

εσεις τον πληκτρολογησατε???

Κολλάτε σε κάτι λεπτομέρειες. Τι νόημα έχει το ΠΟΙΟΣ τον πληκτρολόγησε να μην τον γράψει/αντιγράψει λάθος είναι το θέμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
ξέρετε τπτ για τον αριθμό πρωτοκολλου; πρέπει να τον δείξουμε στο σχολείο;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top