[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
εχω δοκιμασει μεχρι στιγμης chrome=> δεν τον υποστηριζε
ff=> κολλουσε
ie=> δεν προχωρουσε με τιποτα
safari => προς το παρον καλα...

αντε να δουμε...

Ηθελα να ηξερα τι ειδους καρουμπαλο εγραψε την σελιδα......

safari και internet explorer σε μένα είναι μια χαρά!Τα άλλα...άντε γεια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Αν καποιος εχει κανει τη δοκιμαστικη λειτουργια του μηχανογραφικου ας μου απαντησει,στην καρτελα ''σχολειο καταθεσης'' την συμπληρωνουμε(;) επειδη δε την εχω συμπληρωσει και προχωραω κανονικα στο επομενο χωρις να μου πει πως ξεχασα κατι...
Εμένα ήταν ήδη συμπληρωμένα από το σύστημα...

Εμένα με firefox και έκδοση 3.6.17 πήγαινε σφαίρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Να ρωτησω,τι δικαιολογητικα (ενδεχομενως) χρειαζονται για να τα προσκομισω στο σχολειο (υποψηφιος του 10%) για να παρω το password ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εμένα ήταν ήδη συμπληρωμένα από το σύστημα...
Εχω και το περσινο μηχανογραφικο διπλα μου και δεν ξερω ποια στοιχεια να γραψω :hmm:σ'αυτη την καρτελα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Στο κωδικό εξετάσεων και τα αρχικά, δώσατε τα πραγματικά σας έτσι;

Αα..και μη νομίζετε ότι δε θα κολλάει το σύστημα... όταν έκανα απογραφή το γονέα μου όταν γινόταν στους δημοσίους (?) υπαλλήλους ξύπνησα 4:30 τα χαράματα για να κάνω την εγγραφή καθώς τη μέρα κολλούσε το σύστημα και δεν άνοιγαν κάποια πεδία!! Να δούμε τί θα δούμε και τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Να ρωτησω,τι δικαιολογητικα (ενδεχομενως) χρειαζονται για να τα προσκομισω στο σχολειο (υποψηφιος του 10%) για να παρω το password ?
Νομιζω μονο η ταυτοτητα χρειαζεται (αν πας κ στο σχολειο που φοιτουσες λογικα ουτε αυτη ,γιατι σε γνωριζουν) καπου διαβασα οτι χρειαζεται και το δελτιο προσβασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Να ρωτησω,τι δικαιολογητικα (ενδεχομενως) χρειαζονται για να τα προσκομισω στο σχολειο (υποψηφιος του 10%) για να παρω το password ?
Νομιζω την ταυτοτητα σου και το δελιτο για τις πανελλαδικες που ειχες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Μολις εκανα το προχειρο μηχανογραφικο μου δελτιο ,δεν ανηκω σε καμια ειδικη κατηγορια κ θελω μια κ μοναδικη σχολη τη Ν Ο Μ Ι Κ Η κ ο Θεος βοηθος ,οποτε ηταν ευκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Νομιζω την ταυτοτητα σου και το δελιτο για τις πανελλαδικες που ειχες..
Εννοεις το χαρτι που γραφει το γενικο βαθμο προσβασης (ΒΕΒΑΙΩΣΗ) και οχι το καρτελακι υποψηφιου που ειχα τοτε στις πανελληνιες ετσι ? (το εχω χασει το καρτελακι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Κάνω κι εγώ μηχανογραφικά, πλάκα έχει :P
(αν δεν κολλήσει βέβαια, εμένα να μη με λένε Μαρία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εννοεις το χαρτι που γραφει το γενικο βαθμο προσβασης (ΒΕΒΑΙΩΣΗ) και οχι το καρτελακι υποψηφιου που ειχα τοτε στις πανελληνιες ετσι ? (το εχω χασει το καρτελακι)
Το καρτελακι εννοω αλλα δεν νομιζω να υπαρξει κανενα προβλημα και να μη σου δωσουν τον κωδικο ωστε να οριστικοποιησεις το μηχανογραφικο(τυπικα του υπουργειου ειναι αυτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εννοεις το χαρτι που γραφει το γενικο βαθμο προσβασης (ΒΕΒΑΙΩΣΗ) και οχι το καρτελακι υποψηφιου που ειχα τοτε στις πανελληνιες ετσι ? (το εχω χασει το καρτελακι)
Σιγα μη θελουν κ το καρτελακι!!!!!Το πρωτοτυπο δελτιο προσβασης θελουν κ την αστυνομικη ταυτοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Θα θελα να ρωτήσω το εξής: Γιατί να πιστεύετε σε όποια μαλακία ακούτε?

Απο περισυ στο σχολειο και στο φορντηστηριο αυτο μας ελεγαν...και μαλιστα στο φροντηστηριο το μηχανογραφικο το συμπληρωσαμε βαση αυτου που εγραψα...Παντα μου φαινοταν μ*****α αλλα ετσι μας ελεγαν εγω φταιω? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Μολις μπηκα να συμπληρωσω το μηχανογραφικο (10%) αλλα δεν με αφηνει να συμπληρωσω τα στοιχεια του σχολειου! Ειναι κενα τα πεδια , δεν αυτοσυμπληρωθηκαν...Τι γινεται σ'αυτη την περιπτωση ?
Και τα στοιχεια επικοινωνιας ειναι κενα, αλλα αυτα μπορουν να συμπληρωθουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Μολις μπηκα να συμπληρωσω το μηχανογραφικο (10%) αλλα δεν με αφηνει να συμπληρωσω τα στοιχεια του σχολειου! Ειναι κενα τα πεδια , δεν αυτοσυμπληρωθηκαν...Τι γινεται σ'αυτη την περιπτωση ?
Και τα στοιχεια επικοινωνιας ειναι κενα, αλλα αυτα μπορουν να συμπληρωθουν

καλησπερα συμπολιτη!:)
οντως τα στοιχεια του σχολειου δεν μπορουν να συμπληρω8ουν, εγω τα αφησα κενα...(ετσι κ αλλιως αυτο δεν ειναι το τελικο μηχανογραφικο, οποτε λογικα κατα την οριστικοποιηση 8α ειναι εφικτη η συμπληρωση τους)
οσο για τα επικοινωνιας, τα βαζεις κανονικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Με μια ταυτοτητα και ενα αντιγραφο απολυτηριου του 2010 λετε να μ'αφησουν να παρω κωδικο ; Δηλαδη, δεν εχει απολυτη λογικη που ζητανε την βεβαιωση προσβασης (μιλαω για το 10%). Αφου τα παντα ειναι γραμμενα στη βαση δεδομενων και εχεις την ταυτοτητα σαν αποδεικτικο ή εστω και το απολυτηριο που εχω εγω, δεν τους φτανει για πιστοποιηση ; Πρεπει να παρω αυριο στο υπουργειο ή σε κανα σχολειο να ρωτησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marispa

Νεοφερμένος

Η marispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μπήκα να συπληρώσω το μηχανογραφικό αλλά συνεχώς μου λέει οτι κάνω λάθος (με το πληκτρολόγιο στα ελληνικά),
προσπάθησα και με τα δικά μου στοιχεια και με της αδερφής μου, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Με 10% θα δώσεις; Αν ναι, και έδωσες Πανελλήνιες το 2008, ξέχνα το, οι βαθμοί σου έχουν παραγραφεί.
To 2010 εδωσα Πανελληνιες, απλα δεν εχω την βεβαιωση μαζι μου...ειμαι Κρητη , στην Θεσσαλονικη ειναι τα εγγραφα. :P

edit : Λαθος μου, δεν αναφερωσουν σε εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μπήκα να συπληρώσω το μηχανογραφικό αλλά συνεχώς μου λέει οτι κάνω λάθος (με το πληκτρολόγιο στα ελληνικά),
προσπάθησα και με τα δικά μου στοιχεια και με της αδερφής μου, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί

Λάθος σε τι; Δε σου λέει; Με κεφαλαία γράφεις έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Θα αρχίσω να πιστεύω στα θαύματα. Άνοιξε η σελίδα με το μηχανογραφικό, μπήκε μέσα η μισή Ελλάδα, κάναμε από 5 ο καθένας και ο σερβιτόρος δεν έχει πέσει ακόμα. Φοβερό?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top