Αριθμός φοιτητικού μητρώου τμήματος

Nefeli_

Νεοφερμένος

Η Nefeli_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Γεια σας θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Για την ταυτοπροσωπια χρειάστηκε να στείλω κάποια χαρτιά στη σχολή μου όπου μέσα σε αυτά μου ζήταγαν τον αριθμό μητρώου τμήματος αλλά εγώ δεν τον ήξερα και τα έστειλα χωρίς να το γράψω με κούριερ στη γραμματεία. Μπορεί να υπάρξει πρόβλημα επειδή δεν έγραψα αυτόν τον αριθμό?
Στη γραμματεία μου είπαν να τα στείλω έτσι.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Γεια σας θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Για την ταυτοπροσωπια χρειάστηκε να στείλω κάποια χαρτιά στη σχολή μου όπου μέσα σε αυτά μου ζήταγαν τον αριθμό μητρώου τμήματος αλλά εγώ δεν τον ήξερα και τα έστειλα χωρίς να το γράψω με κούριερ στη γραμματεία. Μπορεί να υπάρξει πρόβλημα επειδή δεν έγραψα αυτόν τον αριθμό?
Στη γραμματεία μου είπαν να τα στείλω έτσι.

Οχι δεν υπαρχει θεμα. Αριθμο μητρωου τμηματος ? και που να τον ξερεις? εκτος και εννοούν τον αριθμό τμηματος στο μηχανογραφικο. Πολυ τραβηγμενο ,οτι τους κατεβει
 

Nefeli_

Νεοφερμένος

Η Nefeli_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση να εννοούν τον αριθμό τμήματος στο μηχανογραφικό;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση να εννοούν τον αριθμό τμήματος στο μηχανογραφικό;
Αυτος ο αριθμος ειναι ευρεως γνωστος στους πρωτοετεις προ εγγραφης με το ονομα κωδικος σχολης οπως φαινεται και στο αποτελεσμα επιτυχιας
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top