Απώλεια μορίων λόγω προφορικών!

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγω ομως ρε συ προσπαθουσα κ αυτο δεν μπορουν να το αμφισβητησουν ουτε αυτοι.....απλα δεν εγραφα τα εικοσαρια που ηθελαν......κ αυτο ειναι το γαμωτο
"κατσε ρε φιλε ποιος σου ειπε οτι θελω να μπω ιατρικη ή νομικη για να γραφω και τα 20αρια σου? εγω την προσπαθεια μου οσο μπορω την κανω...τι θα παθεις να βαλεις κ εσυ εναν βαθμο? απο την τσεπη σου τον βαζεις? ποιος εισαι για να μου στερησεις τα ονειρα μου απο την στιγμη που εγω παλευω για αυτα....'' κατι τετοιο το εχω μεσα μου για ολους τους περσινους καθηγητες μου αλλα δε το εχω πει σε κανεναν....ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ

Μα ναι εγώ μίλησα μονο για την δικη μου περίπτωση.Υπάρχουν περιπτώσεις παιδιών που πραγματικά αδικήθηκαν και ίσως αν είχαν άλλους καθηγητές να είχαν πολύ καλύτερους βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Μα ναι εγώ μίλησα μονο για την δικη μου περίπτωση.Υπάρχουν περιπτώσεις παιδιών που πραγματικά αδικήθηκαν και ίσως αν είχαν άλλους καθηγητές να είχαν πολύ καλύτερους βαθμούς.
Παντως και στη δικη σου περιπτωση, το 11 δεν ειναι δικαιος βαθμος.Μπορει για τη χρονια που εκανες τη γ' λυκειου να ηταν δικαιος(αφου οπως λες δεν προσπαθουσες).Ελα μου ομως που ξανα εδωσες για ακομη μια χρονια πανελλαδικες!!
Αυτος ο βαθμος σου στερησε καποια (πολυτιμα)μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Παντως και στη δικη σου περιπτωση, το 11 δεν ειναι δικαιος βαθμος.Μπορει για τη χρονια που εκανες τη γ' λυκειου να ηταν δικαιος(αφου οπως λες δεν προσπαθουσες).Ελα μου ομως που ξανα εδωσες για ακομη μια χρονια πανελλαδικες!!
Ελεος!!!!

Ναι, αλλα στους προφορικούς δεν βαθμολογεί ο καθηγητής ποσο θα γράψεις στο τέλος ή την επομενη φορα που θα δώσεις αλλα την παρουσία σου στην τάξη.Δεν μπορώ να έχω παράπονο απο τους βαθμους,το αντίθετο μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_prin

Νεοφερμένος

Η mar_prin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εμενα μου βαλαν εκθ. προφ. 17 και εγραψα 17 .... ελεοσ... , μαθηματικα γενικησ 19 και εγραψα 19.9 και φυσικη 19 και εγραψα 19.4 απλα μην τουσ δω μπροστα μου τουσ βλακεσ ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
εμενα μου βαλαν εκθ. προφ. 17 και εγραψα 17 .... ελεοσ... , μαθηματικα γενικησ 19 και εγραψα 19.9 και φυσικη 19 και εγραψα 19.4 απλα μην τουσ δω μπροστα μου τουσ βλακεσ ......
Με το καλασνικοφ,εγγυημενα αποτελεσματα...






:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και εμενα κατι παρομοιο μου συνεβει με εσενα...
Ιστορια εγραψα 17 κ στον προφορικο ειχα ............17
Λογοτεχνια εγραψα 16,5 κ στον προφορικο ειχα...........17

καλα τα αλλα ας μη τα πω γιατι οι προφορικοι ειναι κατω απο 17.......να γιατι ελεγα σε προηγουμενο μηνυμα σε αυτο το θεμα πως εμενα με χαντακωσαν οι προφορικοι....


:mad2::mad2::mad2::mad2::mad2:

ααα να σας πω τον χαμηλοτερο προφορικο που με ειχαν οι ..@..@....@....@..... ηταν 14
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ όχι πως έχασα και πολλά αλλά για ένα 19 στη Βιολογία Κατ. έχω 50 πολύτιμα μόρια λιγότερο. Η παρουσία μου στην τάξη ήταν εξαιρετική θα έλεγα. Στο διαγώνισμα έγραψα 20 ενώ έλεγα πάντα μάθημα και έκανα ασκήσεις. Ήταν το μόνο μάθημα που έκανα όλες τις ασκήσεις κτλ. για το σχολείο, αλλα όταν είναι μ@κ@κ@ς ο άνθρωπος τι να πεις. Η "φθηνή" του δικαιολογία ήταν πως δεν βάζει 20 στο 1ο τετράμηνο. :(

Στην Έκθεση είχα 19 στα τετράμηνα, αλλά ευτυχώς ή δυστυχώς έγραψα 15,2 και δεν επηρεάστηκε καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
αχ........καμμενο θεμα!παιζει να χασω παιδαγωγικο αθηνας!εβγαλα 19.096...και αν ειχα καλυτερους προφορικους θα ειχα 19.148!λενε οτι φετος ο παιδαγωγικο θα φτασει στα 19.100 μορια!!φανταστειτε.........για 4 μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.sn0b

Νεοφερμένος

Η. sn0b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Και εμενα κατι παρομοιο μου συνεβει με εσενα...
Ιστορια εγραψα 17 κ στον προφορικο ειχα ............17
Λογοτεχνια εγραψα 16,5 κ στον προφορικο ειχα...........17

καλα τα αλλα ας μη τα πω γιατι οι προφορικοι ειναι κατω απο 17.......να γιατι ελεγα σε προηγουμενο μηνυμα σε αυτο το θεμα πως εμενα με χαντακωσαν οι προφορικοι....


:mad2::mad2::mad2::mad2::mad2:

ααα να σας πω τον χαμηλοτερο προφορικο που με ειχαν οι ..@..@....@....@..... ηταν 14


Σε καταλαβαίνω απόλυτα.:(:(:(
Οι προφορικοί μου δεν ηταν και τόσο κάλοι γιατί απλά δεν έτυχε να γράψω καλά στα διαγωνίσματα και επειδή σε σχέση με τους πολύ καλούς του τμήματος ήμουν λιγότερο καλή.Τελικά σε μερικά μαθήματα έτυχε να γράψω καλύτερα.Το χειρότερο όμως είναι ότι σκέφτομαι να δώσω για δεύτερη φορά πανελλήνιες και με πιάνουν τα κλάματα (ειλικρινα) όταν σκέφτομαι τους προφορικούς μου.Αν μπορούσα να ξαναπάω τρίτη λυκείου για να τους αλλάξω θα το έκανα.:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top