Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τέλος και η εγγραφή! Τελικά πήγα μόνος μου,και δεν μπορώ να πώ οτι το μετάνοιωσα καθόλου. Ξεμπέρδεψα αρκετά γρήγορα και χωρίς πολύ πρήξιμο απο τις παρατάξεις. Ένας ΚΝίτης μόνο πλησίασε,και γενικά δεν το κούρασε πολύ το θέμα.

Έχω και ένα μικρό θεματάκι. Ούτε εμένα με δεχεται για εγγραφη το σύστημα του ΕΚΠΑ όπως την Χριστίνα... Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα;

Παίζει και να ήρθαμε μούρη με μούρη σήμερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Και επισήμως φοιτήτρια του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Πειραιά :D
Φάγαμε λίγη ταλαιπωρία αλλά εντάξει. Με πλησίασε ένα παιδί της ΚΝΕ και ήταν αρκετά επίμονος μπορώ να πω. Ώσπου κάποια στιγμή με φώναξαν για να γραφτώ και έφυγε. Δεν άντεξε άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Παίζει και να ήρθαμε μούρη με μούρη σήμερα!:P

Σοβαρά;! :P Πως και έτυχε; Εγώ πάντως ήμουν στο κτήριο της Σταδίου απο τις 9 περιπου και 9.37 ειχα ξεμπερδεψει,οπότε σε αυτό το διάστημα μήπως με πέτυχες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Α, όχι, ήσουν νωρίς...Εγώ ήμουν κατά τις 11!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μπήκα με την πρώτη "φουρνιά",γιατί πήγα νωρίς επειδή στην ανακοίνωση έλεγε για απόλυτη αλφαβητική σειρά,και επειδή ήμουν απο τα πρώτα ονόματα,είπα να μην αργήσω. Αλλά μάλλον τους παιρνανε όλους με τυχαία σειρά,οπότε τσάμπα ύπνο έχασα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εντάξει, δεν πειράζει!!
Πάντως και όταν πήγα εγώ, χαμό είχε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μπα,εμείς ήμασταν πολύ λίγοι το πρωί. Σε αυτά τα 40 περίπου λεπτά που ήμουν στην γραμματεία,να είδα αλλους 10-15 πρωτοετεις; Πιο πολλοί ήταν οι των παρατάξεων παρά οι καινούργιοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μετά είχε πολύ λαό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
εγω πηγα αρκετα νωρις και δεν ειχαν μαζευτει ολα τα κομματα.....μονο η δαπ ηταν παρουσα...οταν εφευγα αρχισε να οργανωνεται και η κνε....τεσπα....με το που πηγα με πλησιασε μια κοπελα που ειχα γνωρισει καμια 10αρια μερες πιο πριν(3ετης)..."σαν κολλητη" με βοηθησε στην εγγραφη και μετα χωρις καμια νυξη μου εδωσε ενα φακελο με σημειωσεις:clapup::clapup::clapup: και πληροφοριες για την συνταξη μια εργασιας, τηλεφωνα καθηγητων κλπ ο οποιος φακελος εγραφε απ'εξω δαπ.....καμια αλλη αναφορα σε κομματα....απολυτως διακριτικη και προθυμη....μετα με πηρε τηλ να βγουμε ειπα πως δε μπορω και δε με ξαναενοχλησε......εμεινα εκπληκτη για αυτην την συμπεριφορα....περιμενα πιο αγρια πραγματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
χθες γραφτηκα στην βρεφονηπιοκομια του τει ιωαννινων!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jatara

Νεοφερμένος

Ο Alex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω παντως πηγα 27 κατα της 11-τα πραγματα ηταν πολυ ηρεμα και με πολυ λιγο κοσμο....στην αιθουσα που συμπληρωνα τον ατομικο φακελο ημουν μονος μου μαζι με ενα καθοδηγητη... βεβαια εκανα το μοιραιο λαθος να κοιταξω μια ανακοινωση εξω απο την γραμματεια με αποτελεσμα να μου ορμηξουν κνιτες...συζητηση ψιλογουσταρα για αυτο εκατσα κννα μισαωρο να τους τα χωνω και γενικως να πολιτικολογουμε με αποτελεσμα στο τελος να αρνουμε να δωσω το κιν μου και να τη κανω σιγα σιγα!αξιοσημειωτο ειναι οτι αρεν και κνε εριχναν μπιχτες μεταξυ τους!χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Τελος οι εγγραφες...
Οσοι δεν εκαναν εγγραφη... του χρονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Εκτός αν μέσα σε 30 ημέρες επικαλεστούν ανωτέρα βία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Και απο δευτερα μαθηματα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top