Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
good luck!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
γράφτηκα και εγώ και περιμένω πως και πως να αρχίσουν τα μαθήματαααα
μέχρι τότε θα κοιτάω στο φόρουμ του www.e-polytexneio.gr να βλέπω τι παίζει:D

βαρέθηκα να περιμένω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini.k

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
γράφτηκα και εγώ και περιμένω πως και πως να αρχίσουν τα μαθήματαααα
μέχρι τότε θα κοιτάω στο φόρουμ του www.e-polytexneio.gr να βλέπω τι παίζει:D

βαρέθηκα να περιμένω!!

Το τσεκαρω κι εγω...ειδα οτι αρχισαν να βγαινουν και τα προγραμματα των μαθηματων για τις διαφορες σχολες σιγα σιγα...
Αν και λεω πρωτα να παω αλλη μια φορα να τσεκαρω τα διαφορα μερη που αναφερει στον οδηγο των πρωτοετων στο φορουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Λοιπον, διάβασα οτι χρειάζεται και ένα πιστοποιητικό γέννησης ισχύει ή είναι μόνο για όσους θα κάνουν την εγγραφή τους ηλεκτρονικά;;;; SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joel_maggot

Νεοφερμένος

Η joel_maggot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Το τσεκαρω κι εγω...ειδα οτι αρχισαν να βγαινουν και τα προγραμματα των μαθηματων για τις διαφορες σχολες σιγα σιγα...
Αν και λεω πρωτα να παω αλλη μια φορα να τσεκαρω τα διαφορα μερη που αναφερει στον οδηγο των πρωτοετων στο φορουμ


Παιδιά εσείς γραφτήκατε και στο e-polytexneio ή όχι ακόμα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Λοιπον, διάβασα οτι χρειάζεται και ένα πιστοποιητικό γέννησης ισχύει ή είναι μόνο για όσους θα κάνουν την εγγραφή τους ηλεκτρονικά;;;; SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS :/::/:
Πιστοποιητικο γεννησης χρειαζονται μονο τα αγορια για να δειξουν οτι ειναι εγγεγαμμενοι στο μητρωο αρρενων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Λοιπον, διάβασα οτι χρειάζεται και ένα πιστοποιητικό γέννησης ισχύει ή είναι μόνο για όσους θα κάνουν την εγγραφή τους ηλεκτρονικά;;;; SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS :/::/:

Όπως είπε και ο Νίκος τα κορίτσια δεν χρειάζονται το πιστοποιητικό γέννησης γιατί δεν πάνε στο στρατό....

γράφτηκα και εγώ και περιμένω πως και πως να αρχίσουν τα μαθήματαααα
μέχρι τότε θα κοιτάω στο φόρουμ του www.e-polytexneio.gr να βλέπω τι παίζει:D

βαρέθηκα να περιμένω!!

Κοίταξε αν έχει φόρουμ και η σχολή* σου συγκεκριμένα, άσχετο από το e-polytexneio. Ίσως είναι καλύτερο και πολύ πιο χρήσιμο. Αυτό το κάνουμε όλοι.

* Τα παιδιά της Χημικών-Μηχανικών ΕΜΠ έχουν δικό τους φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Crown

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Συγγνωμη για την ενοχληση. Ειδα πιο πανω να γινεται λογος για το πιστοποιητικο γεννησης και τον στρατο. Εγω κατα την εγγραφη μου, δεν εδωσα κατι τετοιο, γιατι δεν το ανεφερε στην ανακοινωση της σχολης. Μπορειτε να με διαφωτισετε επι του θεματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πλακα εχουν τα φορουμ των σχολων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Συγγνωμη για την ενοχληση. Ειδα πιο πανω να γινεται λογος για το πιστοποιητικο γεννησης και τον στρατο. Εγω κατα την εγγραφη μου, δεν εδωσα κατι τετοιο, γιατι δεν το ανεφερε στην ανακοινωση της σχολης. Μπορειτε να με διαφωτισετε επι του θεματος?
Όλα τα αγόρια πρέπει να καταθέσουν στην γραμματεία πιστοποιητικό γέννησης για να πάρουν αναβολή αλλιως θα φύγεις πρόωρα για στρατό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crown

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Όλα τα αγόρια πρέπει να καταθέσουν στην γραμματεία πιστοποιητικό γέννησης για να πάρουν αναβολή αλλιως θα φύγεις πρόωρα για στρατό..

Επρεπε να το κανω κατα την εγγραφη ή αμα το παω μεθαυριο ολα ενταξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Επρεπε να το κανω κατα την εγγραφη ή αμα το παω μεθαυριο ολα ενταξει?

Με την εγγραφή γίνεται αλλά δεν σημαίνει ότι έγινε και κάτι. Πρέπει να το πας όμως! Επικοινώνησε με τη γραμματεία της σχολής σου και ρώτησε. Απορώ πως δεν στο ζήτησαν στην εγγραφή.

Πλακα εχουν τα φορουμ των σχολων :P

Μεγάλη πλάκα! Αλλά είναι και χρήσιμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Crown

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Με την εγγραφή γίνεται αλλά δεν σημαίνει ότι έγινε και κάτι. Πρέπει να το πας όμως! Επικοινώνησε με τη γραμματεία της σχολής σου και ρώτησε. Απορώ πως δεν στο ζήτησαν στην εγγραφή.


Ωραία. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια. (Και μενα αυτη η απορια μου δημιουργηθηκε οταν ειδα τα πιο πανω μηνυματα, αλλα και μια τρομαρα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Μην κάνετε έτσι παιδιά. Εγώ πέρυσι επειδή αποφάσισα να ξαναδώσω δεν πήρα χαρτί αναβολής για το στρατό από τη σχολή και τελικά πήρα αναβολή τέλη Δεκέμβρίου ως υποψήφιος πανελλαδικών (τότε το θυμήθηκα :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Μην κάνετε έτσι παιδιά. Εγώ πέρυσι επειδή αποφάσισα να ξαναδώσω δεν πήρα χαρτί αναβολής για το στρατό από τη σχολή και τελικά πήρα αναβολή τέλη Δεκέμβρίου ως υποψήφιος πανελλαδικών (τότε το θυμήθηκα :P).
και εγω τα χριστουγεννα θα το θυμηθω.μπαινω στο ιτερνετ δεν βρισκω τιποτα που να με αφορα στην ιστοσελιδα stratologia.gr ουτε για την κατανομη μου,ουτε για την καταταξη μου ουτε για την αναβολη μου!βαρεθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
γραφτηκααααααααααααααααα!!!:clapup:μολις γυρισα σπιτι πτωμα βεβαια αλλα ευχαριστημενοι απο αυταμ που ειδα!!
1.η σχολη ειναι φανταστικηηηηηηηηη!!μεσα στα δαση εμπνεει για φιλοσοφικη αναζητηση
2.αν εξαιρεσουμε οτι πηγα 10 και κατεληξα να φυγω 1 το μεσημερι εξαιτιας των πολλων παιδιων μπροστα μου που περιμεναν να καταθεσουν την εγγραφη τους αλλα και των τοσων πολλων χαρτιων που επρεπε να συμπληρωσουμε..αλλα και παλι χαλαλι
3.τα κομματοσκυλα ειχαν εξαφανιστει..μονο μια κνιτισσα με πλησιασε και μου λεγε να αγωνιστουμε γι αυτο ελα στο συλλαλητηριο την παρασκευη και μου εδωσε το τηλ της..εγω ελεγα ναι οκ αν ειμαι εδω θα ερθω και εφυγαν!!!
4.μιλαγα σε ολους σαν χαζο μπορει και να με παραξηγησαν..παντως σε οσους ειπα οτι μου λειπει το σχολειο με κοιταζαν σαν εξωγηινη..χαχαχαχα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Και μένα στο ΑΠΘ δεν μου ζήτησαν τίποτα, και σήμερα το ρώτησα από το τηλέφωνο, και μου είπε "από Οκτώβρη, θα έρθεις να πάρεις μια βεβαίωση", στο πολύ χαλαρό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
γραφτηκααααααααααααααααα!!!:clapup:μολις γυρισα σπιτι πτωμα βεβαια αλλα ευχαριστημενοι απο αυταμ που ειδα!!
1.η σχολη ειναι φανταστικηηηηηηηηη!!μεσα στα δαση εμπνεει για φιλοσοφικη αναζητηση
2.αν εξαιρεσουμε οτι πηγα 10 και κατεληξα να φυγω 1 το μεσημερι εξαιτιας των πολλων παιδιων μπροστα μου που περιμεναν να καταθεσουν την εγγραφη τους αλλα και των τοσων πολλων χαρτιων που επρεπε να συμπληρωσουμε..αλλα και παλι χαλαλι
3.τα κομματοσκυλα ειχαν εξαφανιστει..μονο μια κνιτισσα με πλησιασε και μου λεγε να αγωνιστουμε γι αυτο ελα στο συλλαλητηριο την παρασκευη και μου εδωσε το τηλ της..εγω ελεγα ναι οκ αν ειμαι εδω θα ερθω και εφυγαν!!!
4.μιλαγα σε ολους σαν χαζο μπορει και να με παραξηγησαν..παντως σε οσους ειπα οτι μου λειπει το σχολειο με κοιταζαν σαν εξωγηινη..χαχαχαχα:worry:
Δεν τα λεμε αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια! μπορει καποιος να με βοηθησει με τη συμπληρωσει της υπευθυνης δηλωσης?
στο προς θα βαλω το πανεπιστημιο? και τμημα και ολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top