Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Aν παρεις το αντιγραφο του Εκαθαραστικου το παιρνεις στο ΚΕΠ μαζι με το πρωτοτυπο κανεις την επικυρωση και εισαι κομπλες.

δηλαδη πρεπει να ειναι επικυρωμενο το αντιγραφο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
δηλαδη πρεπει να ειναι επικυρωμενο το αντιγραφο?
Φυσικα.Εγω αυτο τους πηρα και μου το δεχτηκανε.Τους πηρα το αντιγραφο του εκαθαριστικου της μια σελιδας που φαινεται το εισοδημα του πατερα και της μανας το επικυρωσα και ολα κομπλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia_up

Νεοφερμένος

Η Georgia_up αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
παιδια οσοι εχουν παει παντειο να γραφτουν,,, εχει ουρα ή ξεμπερδευεις γρηγορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
παιδια οσοι εχουν παει παντειο να γραφτουν,,, εχει ουρα ή ξεμπερδευεις γρηγορα?
Aπ οτι μου πε ο κολλητος μου που ειναι στις πολιτικες επιστημες ειναι παντε σκυλοι αλεστε, αρκετη ουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Aπ οτι μου πε ο κολλητος μου που ειναι στις πολιτικες επιστημες ειναι παντε σκυλοι αλεστε, αρκετη ουρα.
Εγω δεν αντιμετωπισα προβλημα ουρας παντως.Μεσα σε 5 λεπτα ειχα ξεμπεδεψει.Σε αλλα τμηματα που ειδα.Εφτανε η ουρα μεχρι την πορτα της δικιας μου γραμματειας χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εσεις στις φωτο για την εγγραφη ειστε χαμογελαστοι ,σοβαροι ή κατι ενδιαμεσο ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μην ανησυχείς..δεν θα σας πάρουν για μοντέλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εσεις στις φωτο για την εγγραφη ειστε χαμογελαστοι ,σοβαροι ή κατι ενδιαμεσο ? :P
Eγω εχω το χαμογελο της Κρεστ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
εσεις στις φωτο για την εγγραφη ειστε χαμογελαστοι ,σοβαροι ή κατι ενδιαμεσο ? :P

έχω το μειδιαμα της Τζοκοντα..

Παιδιά... φευγοντας από τις εγγραφες, τι χαρτια-κωδικους-πληροφοριες πρεπει να εχω πάρει απο τη γραμματεια...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγώ ξαναρωτάω :P βεβαίωση πρόσβασης είναι το χαρτί που λέει οτι έδωσα πανελλαδικές και τους βαθμούς μου έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγώ ξαναρωτάω :P βεβαίωση πρόσβασης είναι το χαρτί που λέει οτι έδωσα πανελλαδικές και τους βαθμούς μου έτσι;

νιιιιιιιιιιιιιιι:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Το χαρτί με το βαθμό πρόσβασης θέλει επικύρωση σε κάποιο ΚΕΠ έτσι;

Λοιπόν έχουμε κ λέμε:

-Αίτηση (στην σχολή)
- Υπ. Δήλωση.
- Επικυρωμένη φωτοτυπία από το απολυτήριο
-Φωτοτυπια την ταυτότητα
- 6 φωτογραφίες
- Βαθμό προσβασης

Τα έχουμε όλα;;
Εσείς πήγατε στη σχολή εγώ θα παω αυτή τη βδομάδα, πώς ήταν; πόνεσε? χεχεχεχε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Το χαρτί με το βαθμό πρόσβασης θέλει επικύρωση σε κάποιο ΚΕΠ έτσι;

Λοιπόν έχουμε κ λέμε:

-Αίτηση (στην σχολή)
- Υπ. Δήλωση.
- Επικυρωμένη φωτοτυπία από το απολυτήριο
-Φωτοτυπια την ταυτότητα
- 6 φωτογραφίες
- Βαθμό προσβασης

Τα έχουμε όλα;;
Εσείς πήγατε στη σχολή εγώ θα παω αυτή τη βδομάδα, πώς ήταν; πόνεσε? χεχεχεχε:P
εμας την βεβαιωση-βαθμο προσβασης μας την επικυρωσε ο διευθυντης μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εμας την βεβαιωση-βαθμο προσβασης μας την επικυρωσε ο διευθυντης μας...
Νίκο έχεις κάνει αίτηση για σίτιση; Ποια έγγραφα σου χρειάστηκαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
οταν λεμε σιτιση εννοουμε το φαγητο στις εστιεσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οταν λεμε σιτιση εννοουμε το φαγητο στις εστιεσ?
το φαγητό στην λέσχη της σχολής ή του πανεπιστημίου τελοσπάντων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top