Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση οπως στο δικο μου Πανεπιστημιο να εχουν βαλει σε ενα γραφειο ολα τα τμηματα.Να ρωτησεις για να εισαι σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia_up

Νεοφερμένος

Η Georgia_up αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Είμαι και επισήμως φοιτήτρια και γώ στην φιλοσοφία Πάτρας. Έκανα την εγγραφή μου και στο ενημερωτικό φυλλάδιο έλεγε πως τα μαθήματα ξεκινούν 24 Σεπτέμβρη (:worry: ). Πήρα τηλέφωνο στη γραμματεία και μου το επιβεβαίωσαν.. Το πρόβλημά μου είναι οτι έχω κάνει αίτηση για την εστία και η απόφαση βγαίνει αρχές Οκτώβρη.. Μέχρι τότε όμως δεν έχω που να μείνω.. Έχω αγχωθεί τώρα με το όλο θέμα και ψάχνω συνεχώς. Σε ένα forum που βρήκα στο edu4u έλεγε οτι τα μαθήματα ξεκινούν 1 εβδομάδα με 15 μέρες μετά τη λήξη της εξεταστικής.. Γνωρίζεται τίποτα γι'αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Είμαι και επισήμως φοιτήτρια και γώ στην φιλοσοφία Πάτρας. Έκανα την εγγραφή μου και στο ενημερωτικό φυλλάδιο έλεγε πως τα μαθήματα ξεκινούν 24 Σεπτέμβρη (:worry: ). Πήρα τηλέφωνο στη γραμματεία και μου το επιβεβαίωσαν.. Το πρόβλημά μου είναι οτι έχω κάνει αίτηση για την εστία και η απόφαση βγαίνει αρχές Οκτώβρη.. Μέχρι τότε όμως δεν έχω που να μείνω.. Έχω αγχωθεί τώρα με το όλο θέμα και ψάχνω συνεχώς. Σε ένα forum που βρήκα στο edu4u έλεγε οτι τα μαθήματα ξεκινούν 1 εβδομάδα με 15 μέρες μετά τη λήξη της εξεταστικής.. Γνωρίζεται τίποτα γι'αυτό; :hmm:

Eμμμ.....ναι........μου φαινεται λιγο περιεργο το να ξεκινατε τοσο νωρις τα μαθηματα........οτι θα εχουν εγγραφει ολοι μεχρι τοτε?? Παντως παπει οκτωμβρη ξεκινανε......μεχρι 27-28 ακομα θα γραφονται τα παιδια....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Aρκετα ιδρυματα ξεκινανε τοτε τα μαθηματα, δεν ειναι καθολου περιεργο.Επισης, το edu4u λεει βλακειες ως συνηθως, δεν καταλαβαινω γιατι το διαβαζετε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης Π.

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια τη βεβαιωση εγγραφης για το στρατο την παω στα ΚΕΠ η στα γραφεια του στρατου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Παιδες υπαρχει κανεις εδω που θα παει να γραφτει αυριο ΕΜΠ??Μηχανολογους ή γενικα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
παιδια τη βεβαιωση εγγραφης για το στρατο την παω στα ΚΕΠ η στα γραφεια του στρατου??

οπου σε βολευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Παιδες υπαρχει κανεις εδω που θα παει να γραφτει αυριο ΕΜΠ??Μηχανολογους ή γενικα???

εγώ! δεν ξέρω αν θα πάω αύριο σίγουρα βέβαια αλλά γενικά μέσα στην βδομάδα πρέπει

είναι και οι απεργίες βέβαια αλλά θα τα καταφέρουμε να γραφτούμε:D

μηχανολόγος ε? θα είμαστε γειτονάκια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
εσυ φιλε loco για να λες γειτονακια να φανταστω εισαι ναυπηγους ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joel_maggot

Νεοφερμένος

Η joel_maggot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κι εγώ ΕΜΠ! Αύριο θα πάω:D

Παιδιά λέμε Οκτώβρη, οχι Οκτώμβρη! Δεν έχει Μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Είμαι και επισήμως φοιτήτρια και γώ στην φιλοσοφία Πάτρας. Έκανα την εγγραφή μου και στο ενημερωτικό φυλλάδιο έλεγε πως τα μαθήματα ξεκινούν 24 Σεπτέμβρη (:worry: ). Πήρα τηλέφωνο στη γραμματεία και μου το επιβεβαίωσαν.. Το πρόβλημά μου είναι οτι έχω κάνει αίτηση για την εστία και η απόφαση βγαίνει αρχές Οκτώβρη.. Μέχρι τότε όμως δεν έχω που να μείνω.. Έχω αγχωθεί τώρα με το όλο θέμα και ψάχνω συνεχώς. Σε ένα forum που βρήκα στο edu4u έλεγε οτι τα μαθήματα ξεκινούν 1 εβδομάδα με 15 μέρες μετά τη λήξη της εξεταστικής.. Γνωρίζεται τίποτα γι'αυτό; :hmm:
24 Σεπτεμβρη μου φαινεται λιγο χλωμο να αρχιζουν τα μαθηματα.Αφου απομενουν ακομα 4 μερες για να περασει το οριο των εγγραφων..Με ΠΟΙΑ λογικη να κανουν τα μαθηματα απο τις 24?? μπορει καποιο παιδι να παει για εγγραφη στις 28 για παραδειγμα..ξερω γω χλωμο με φαινεται.

Το ιδιο προβλημα με την εστια εχω και εγω.Εγω θα νοικιασω δωματιο ξενοδοχειου για ενα μηνα 280 ευρω.Χωρις ρευμα νερο θερμανση κοινοχρηστα και με free internet.Πιστευω ειναι πολυ καλο deal.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
24 ξεκιναμε και εμεις στο δικο μου τμημα , οποτε δεν ειναι διολου αδυνατο. Και περσι πιο νωρις ξεκινησαν.
Ναι ειναι παραξενο καοι παραλογο αυτο. Οπως και το να παιρνεις βιβλια στα μεσα ή τελος εξαμηνου ή να μενεις για μισο μηνα στο δρομο μεχρι να δεις αν θα παρεις μια υπερπολιτιμη εστια.

Καλυτερη λυση να βρεις καποιον γνωστο και να μηνεις ή πηγαινοντας στο πανεπιστημιο και γνωριζοντας καποιον να ριξεις τα μουτρα σου και να του εξηγησεις τη κατασταση... Ανθρωποι ειμαστε, αν το παιδι καταλαβαινει, δεν θα του φανει αγκαρια αλλα ευκαιρια για παρεα.. .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Να μην ξεχνατε και την λυση ενοικιαζομενω ξενοδοχειων.Πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα deal που μπορεις να κανεις για μια φθηνη φοιτητικη στεγη.Πληρωνοντας μονο το ενοικιο και οχι ρευματα και αλλες τετοιες σαχλαμαρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
να ρωτησω , για την σιτιση μας ζητανε αντιγραφο εκκαθαριστικου ΔΟΥ 2012 , εχω το αντιγραφο , αλλα πρεπει να ειναι θεωρημενο απο ΚΕΠ ? το αντιγραφο ηταν συρραμενο (κολλημενο με συραπτικο τελος παντων :P ) με την κανονικη δηλωση ΔΟΥ. Μου κανει σκετο το αντιγραφο η πρεπει να το επικυρωσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
να ρωτησω , για την σιτιση μας ζητανε αντιγραφο εκκαθαριστικου ΔΟΥ 2012 , εχω το αντιγραφο , αλλα πρεπει να ειναι θεωρημενο απο ΚΕΠ ? το αντιγραφο ηταν συρραμενο (κολλημενο με συραπτικο τελος παντων :P ) με την κανονικη δηλωση ΔΟΥ. Μου κανει σκετο το αντιγραφο η πρεπει να το επικυρωσω?
Aν παρεις το αντιγραφο του Εκαθαραστικου το παιρνεις στο ΚΕΠ μαζι με το πρωτοτυπο κανεις την επικυρωση και εισαι κομπλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Βεβαίωση πρόσβασης είναι το χαρτί που γράφει οτι συμμετείχα στις παννελήνιες και τι έγραψα σε κάθε μάθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
εμπ ειμαι κ εγω μονο που εχω γραφτει..θα παω ομως μες στην βδομαδα παλι για τ χαρτι της απαλλαγης ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
σωστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia_up

Νεοφερμένος

Η Georgia_up αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Oκ παιδιά ευχαριστώ πολύ.. Πήρα και το επιβεβαίωσα.. Ακούστηκε σήμερα οτι οι πανεπιστημιακοί της Πάτρας προχωράνε σε πενθήμερη αποχή, οπότε ελπίζω σε καμιά απεργία ή να μετακινηθεί η εξεταστική για την ερχόμενη εβδομάδα.. Τι λογική είναι αυτή δεν καταλαβαίνω.. Μου είπαν οτι οι εγγραφές θα γίνονται παράλληλα με τα μαθήματα και οτι δεν πειράζει να λείψω μια δυο μέρες.. Έλα όμως που είναι 15... Θα ψάξω για καμιά καλή προσφορά σε ενοικιαζόμενο δωμάτιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Oκ παιδιά ευχαριστώ πολύ.. Πήρα και το επιβεβαίωσα.. Ακούστηκε σήμερα οτι οι πανεπιστημιακοί της Πάτρας προχωράνε σε πενθήμερη αποχή, οπότε ελπίζω σε καμιά απεργία ή να μετακινηθεί η εξεταστική για την ερχόμενη εβδομάδα.. Τι λογική είναι αυτή δεν καταλαβαίνω.. Μου είπαν οτι οι εγγραφές θα γίνονται παράλληλα με τα μαθήματα και οτι δεν πειράζει να λείψω μια δυο μέρες.. Έλα όμως που είναι 15... Θα ψάξω για καμιά καλή προσφορά σε ενοικιαζόμενο δωμάτιο!

καλη αρχη σου ευχομαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top