Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Είτε πέρασες Πάντειο είτε στο πιο άκυρο ΤΕΙ της Ελλάδας, παντού θα έχει την αίτηση :)
Ε, καλά, είναι δυνατόν να μην έχει την αίτηση; Μην ακούω παράλογα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω κατι ειδικα εσας που πηγατε για εγγραφη..οταν εγγραφηκατε μετα σας εδωσαν τιποτα?εννοω κανενα προγραμμα σπουδων η κανενα χαρτι μεχρι να βγει το πασο (το οποιο παιρνουμε απο το γερμανο τωρα) για να μετακινουμαστε οικονομικοτερα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω κατι ειδικα εσας που πηγατε για εγγραφη..οταν εγγραφηκατε μετα σας εδωσαν τιποτα?εννοω κανενα προγραμμα σπουδων η κανενα χαρτι μεχρι να βγει το πασο (το οποιο παιρνουμε απο το γερμανο τωρα) για να μετακινουμαστε οικονομικοτερα?:)
Εγω δεν εχω εγγραφει ακομα,αλλα ξερω οτι σου δινουν ενα βιβλιο-οδηγο σπουδων κ πιστοποιητικο φοιτησης που μπορεις να το δειχνεις στα ΜΜΜ,μεχρι να βγει το πασο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εγω δεν εχω εγγραφει ακομα,αλλα ξερω οτι σου δινουν ενα βιβλιο-οδηγο σπουδων κ πιστοποιητικο φοιτησης που μπορεις να το δειχνεις στα ΜΜΜ,μεχρι να βγει το πασο!;)

α ωραια..σε ευχαριστω πολυ:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω κατι ειδικα εσας που πηγατε για εγγραφη..οταν εγγραφηκατε μετα σας εδωσαν τιποτα?εννοω κανενα προγραμμα σπουδων η κανενα χαρτι μεχρι να βγει το πασο (το οποιο παιρνουμε απο το γερμανο τωρα) για να μετακινουμαστε οικονομικοτερα?:)
ναι σου δινουν ενα χαρτι που λεγεται βεβαιωση σπουδων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Η βεβαίωση πρόσβασης είναι αυτό που σου δίνουν στο σχολείο με το απολυτήριο και λέει το γενικό βαθμό πρόσβασης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Η βεβαίωση πρόσβασης είναι αυτό που σου δίνουν στο σχολείο με το απολυτήριο και λέει το γενικό βαθμό πρόσβασης??
αχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Thanks ;)
Παρεμπιπτόντως ωραία υπογραφή... i agree
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
εμενα δεν μου εδωσαν
α εμενα μου εδωσαν και εχει ενα logo με το σημα της σχολης πανω πανω.Πολυ ντε καυλε καταστασεις σε λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joel_maggot

Νεοφερμένος

Η joel_maggot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά οι εγγραφές στο εμπ γίνονται και Σάββατο ή μόνο Δευτέρα-Παρασκευή;:hmm::hmm:
Παρακαλώ αν ξέρετε απαντήστε γιατί θέλω να πάω σήμερα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μη σε πάρω και στο λαιμό μου, αλλά λειτουργούν οι γραμματείες τα Σάββατα για τους φοιτητές; Κομματάκι δύσκολο μου φαίνεται. Η δικιά μας τουλάχιστον δεν ανοίγει. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Το Σάββατο είναι κλειστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καθημερινες πηγαινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzinilio

Νεοφερμένος

Η tzinilio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εκανα 10% φετος και περασα στη σχολη που ηθελα.. στα δικαιολογητικα εγγραφης θελουν και τη βεβαιωση προσβασης.. εχω την πρωτοτυπη απο το 2010.. μπορω να δωσω αυτη η θα πρεπει να δωσω καποιο φωτοαντιγραφο νομιμως κυρωμενο; θα πρεπει να παω στο σχολειο η μπορω να την επικυρωσω και στο κεπ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
εκανα 10% φετος και περασα στη σχολη που ηθελα.. στα δικαιολογητικα εγγραφης θελουν και τη βεβαιωση προσβασης.. εχω την πρωτοτυπη απο το 2010.. μπορω να δωσω αυτη η θα πρεπει να δωσω καποιο φωτοαντιγραφο νομιμως κυρωμενο; θα πρεπει να παω στο σχολειο η μπορω να την επικυρωσω και στο κεπ; :)
δεν γνωριζω για το 10% παντως ξερω οτι παιρνεις την βεβαιωση προσβασης λογικα του ετους που χρησιμοποιησες το γβπ και το δινεις για την εγγραφη σου επικυρωμενο απο ενα ΚΕΠ και εισαι κομπλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzinilio

Νεοφερμένος

Η tzinilio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ωραια..ευχαριστω πολυυυ.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

AnnIoann

Νεοφερμένος

Η AnnIoann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια βοηθειααα βρισκομαι σε κατασταση πανικου!! Σημερα συνειδητοποιησα οτι η ταυτοτητα μου δεν ειναι εκει που θα επρεπε! Ειναι αφαντη, δεν την βρισκω πουθενα! Και μου ειπαν οτι μαλλον δεν προλαβαινω να βγαλω καινουρια μεχρι την Πεμπτη που ειναι η εγγραφη! ( Στο δικο μου τμημα ειναι αυστηρα μονο την Πεμπτη!!) Υπαρχει περιπτωση να μπορω να παω με το διαβατηριο μου ή με καποια βεβαιωση από την αστυνομια οτι την εχω χασει? (Στο site της σχολης μου στα απαραιτητα δικαιολογητικα αναφερουν αστυνομικη ταυτοτητα και μια απλη φωτοτυπια αυτης μονο :( ) !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top