Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
[FONT=Arial, sans-serif]- Εκτός των παραπάνω, και μόνο όσοι πέτυχαν από το Γενικό Λύκειο και ΕΠΑΛ - ΟΜΑΔΑ Β΄ (90% και 10%) υποβάλλουν και νομίμως κυρωμένο αντίγραφο ή φωτοαντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβασης (ΔΕΝ ΚΑΤΑΤΙΘΕΤΑΙ ΠΟΤΕ Η ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ).[/FONT]




[FONT=Arial, sans-serif]τι ειναι αυτη η βεβαιωση προσβασης ρε παιδια,,, απο που την περνω???
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
[FONT=Arial, sans-serif]- Εκτός των παραπάνω, και μόνο όσοι πέτυχαν από το Γενικό Λύκειο και ΕΠΑΛ - ΟΜΑΔΑ Β΄ (90% και 10%) υποβάλλουν και νομίμως κυρωμένο αντίγραφο ή φωτοαντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβασης (ΔΕΝ ΚΑΤΑΤΙΘΕΤΑΙ ΠΟΤΕ Η ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ).[/FONT]




[FONT=Arial, sans-serif]τι ειναι αυτη η βεβαιωση προσβασης ρε παιδια,,, απο που την περνω???
[/FONT]

Απο το σχολειο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
cool,,,
τους ζηταω δηλαδη την αυθεντικη και ενα αντιγραφο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
cool,,,
τους ζηταω δηλαδη την αυθεντικη και ενα αντιγραφο?

Ναι:)
Το αντιγραφο να ειναι επικυρωμενο αλλιως μπορεις να πας στο ΚΕΠ να στο επικυρωσουν.

Εμενα μου εδωσαν μονο την αυθεντικη, την οποια εβγαλλα φωτοτυπια και θα την παω στο ΚΕΠ για επικυρωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
η υπευθυνη δηλωση επικυρωνεται???:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Ναι:)
Το αντιγραφο να ειναι επικυρωμενο αλλιως μπορεις να πας στο ΚΕΠ να στο επικυρωσουν.

Εμενα μου εδωσαν μονο την αυθεντικη, την οποια εβγαλλα φωτοτυπια και θα την παω στο ΚΕΠ για επικυρωση!


οκ thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
την Τριτη, ολοκληρωσα την προεγγραφη και κατεθεσα τα δικαιολογητικα στο τει, αλλα ακομα δεν μου εστειλαν email οτι ολοκληρωθηκε η εγγραφη μου. Εχω αγχωθει μηπως προεκυψε καποιο προβλημα με τα δικαιολογητικα . Εσας σας εχουν στειλει ή ακομα; Απαντηστε μου να μου φυγει το αγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
παιδια ερωτηση εχω ενα εγραφο που λεει πανω βεβαιωση με κεφαλαια μεγαλα γραματα και εχει πανω τους βαθμους των πανελληνιων,,,
αυτο ειναι η βεβαιωση προσβασης ή αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
παιδια ερωτηση εχω ενα εγραφο που λεει πανω βεβαιωση με κεφαλαια μεγαλα γραματα και εχει πανω τους βαθμους των πανελληνιων,,,
αυτο ειναι η βεβαιωση προσβασης ή αλλο?
Αυτό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
παιδια ερωτηση εχω ενα εγραφο που λεει πανω βεβαιωση με κεφαλαια μεγαλα γραματα και εχει πανω τους βαθμους των πανελληνιων,,,
αυτο ειναι η βεβαιωση προσβασης ή αλλο?

Ναι αυτό είναι η βεβαίωση πρόσβασης. Θυμήσου ότι στην εγγραφή θα προσκομίσεις επικυρωμένο αντίγραφο της βεβαίωσης και όχι το πρωτότυπο!
Τα πρωτότυπα τα κρατάμε πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ρε παιδια, απαντηστε και σε μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
χεχε δε ξερω στο ελαντα εισαι αργουν αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
στην υπευθυνη δηλωση εκει που λεει "προς" γραψατε την σχολη και το πανεπιστημιο???
επισης στον τοπο κατοικιας βαλατε εκει που μενετε με τους γονεις σας η την νεα σας στην πολη που περασατε????
τηλεφωνο πειραζει που εβαλα κινητο???

επισης την επικυρωνουμε την δηλωση αυτη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
στην υπευθυνη δηλωση εκει που λεει "προς" γραψατε την σχολη και το πανεπιστημιο???
επισης στον τοπο κατοικιας βαλατε εκει που μενετε με τους γονεις σας η την νεα σας στην πολη που περασατε????
τηλεφωνο πειραζει που εβαλα κινητο???

επισης την επικυρωνουμε την δηλωση αυτη???
μωρε μην αγχώνεσαι για λεπτομέρειες..μόνιμη κατοικία εννοούν εκεί που έμενες πάντα,το τηλέφωνο προφανώς δεν θα τους πειράξει..
ε εκεί στην γραμματεία δεν στην έδωσαν την δήλωση να την συμπληρώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
εγω οταν εκανα την εγγραφη δεν πηρα τπτ στ χερια μ .δινουν τπτ? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω οταν εκανα την εγγραφη δεν πηρα τπτ στ χερια μ .δινουν τπτ? :/
δεν σου έδωσαν την βεβαίωση ότι είσαι φοιτητής της σχολής?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
δεν σου έδωσαν την βεβαίωση ότι είσαι φοιτητής της σχολής?:hmm:
οχι τπτ..αυτο ειναι τ παραξενο..μου ειπαν ετοιμος κ απλά εφυγα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οχι τπτ..αυτο ειναι τ παραξενο..μου ειπαν ετοιμος κ απλά εφυγα ...
περίμενε να απαντήσει κάποιος της σχολής σου, μήπως κάνουν κάτι διαφορετικό.Εγώ θυμάμαι πως είχα πάρει αυτήν την βεβαίωση, γιατί την δέχονταν και σαν πάσο στα μέσα μαζικής μεταφοράς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά, ξέρω ότι η ερώτηση έχει απαντηθεί και πριν αλλά με μπερδέψατε λίγο. Λοιπόν, πρέπει να έχουμε μαζί μας για την εγγραφή και ένα νομίμως κυρωμένο αντίγραφο ή νομίμως κυρωμένο φωτοαντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβαση. Επίσης, η σχολή λέει με κεφαλαία γράμματα ότι ΔΕΝ ΚΑΤΑΤΙΘΕΤΑΙ ΠΟΤΕ Η ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ. Το καλοκαίρι, το σχολείο μου μού έδωσε μία βεβαίωση πρόσβασης με μάυρα γράμματα και με μία μπλε σφραγίδα του διευθυντή και με μία υπογραφή του. Αυτό είναι το πρωτότυπο; Εγώ μετά το έβγαλα φωτοτυπία. Στη σχολή πιο να πάω; Τη φωτοτυπία ή τη φωτοτυπία θεωρημένη από τα ΚΕΠ ή κάτι άλλο;
Νομίμως κυρωμένο σημαίνει θεωρημένο από τα ΚΕΠ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top