Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Στην δικη μου εχει βγαλει.Ακομα δεν εβγαλε το ΤΕΙ Πειραια?
το ΤΕΙ πειραιά έβγαλε... το AEI θέλω εγώ xD


Εμας ναι. Ελπιζω να ειναι τα σωστα και να μην μας τα αλλαξουν..

Η βεβαιωση προσβασης ειναι αυτο το χαρτι?

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
.....
.....
.....
Σχολικο ετος εξετασης:2011-2012
Περιοχη : ........
Αρ. πρωτοκολλου : .......


ΒΕΒΑΙΩΣΗ
(παραγρ. 13 αρθρου 1 Ν.2525/1997, οπως συμληρωθηκε με την παραγ. 1 του αρθρου 1 του Ν. 2909/2001)
Βεβαιωνεται οτι ο Χ του Υ και της Ζ, με κωδικο αριθμο ********, κατοχος του αριθμ. ***-**/06/2012 απολυτηριου ή πτυχιου που εκδοθηκε απο το Ω ΓΕΛ, συμμετειχε στις γραπτες εξετασεις των παρακατω μαθηματων ΘΡ/ΘΤ/ΤΧ κατευθυνσης της ΤΡΙΤΗΣ (Γ') ταξης ημερισιου γενικου λυκειου,που διενεργηθηκαν σε εθνικο επιπεδο το σχολικο ετος 2011-2012.

Η προφορικη και η γραπτη επιδοση του και οι βαθμοι προσβασης για καθε μαθημα ειναι:
.
.
.
.
.
.
(.)

ΓΕΝΙΚΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ "........."


Ο Διευθυντης


'Η ειναι καποιο αλλο που παιρνουμε απο το σχολειο μετα την ανοκοινωση των βασεων?:worry::worry::worry:
Ναι αυτή είναι η βεβαίωση πρόσβασης.

edit: Μόλις είδα πως βγήκε η ανακοίνωση και σε εμάς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σε εμάς δεν έχει βγει ούτε ανακοίνωση για τις εγγραφές ακόμη.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εχουν βγει σε πολλες σχολες ανακοινωσεις για εγγαφες αλλα περιμενετε να δουμε τι θα γινει με τις απεργιες... Θα λειτουργουν οι γραμματειες σε τετοια περιπτωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
σε μας έχει βγάλει εδώ και μέρες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
:loltooth:Στην δικη μου την ειχε ολο τον χρονο :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,423 μηνύματα.
Πωωω,30 ευρω θα φυγουν σε φωτογραφιες :upside:

Εγώ έδωσα 8 ευρώ για τις 6 σήμερα :)

Εχω μέχρι στιγμής:
Αντίγραφο απολυτηρίου
Βεβαίωση οτι έγραψα πανελλαδικές
6 φωτογραφίες
Φωτοτυπημένη ταυτότητα επικυρωμένη

Τι άλλο χρειάζομαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγώ έδωσα 8 ευρώ για τις 6 σήμερα :)

Εχω μέχρι στιγμής:
Αντίγραφο απολυτηρίου
Βεβαίωση οτι έγραψα πανελλαδικές
6 φωτογραφίες
Φωτοτυπημένη ταυτότητα επικυρωμένη

Τι άλλο χρειάζομαι;

Ανα 4 δεν τις βγαζουν?:/:
Ετσι ηξερα μεχρι τωρα,4-8-...τκλπ.

Την ταυτοτητα που την επικυρωσες?

*φωτοτυπια ταυτοτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ανα 4 δεν τις βγαζουν?:/:
Ετσι ηξερα μεχρι τωρα,4-8-...τκλπ.

Την ταυτοτητα που την επικυρωσες?

*φωτοτυπια ταυτοτητας

εγώ στο Κ.Ε.Π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ανα 4 δεν τις βγαζουν?:/:
Ετσι ηξερα μεχρι τωρα,4-8-...τκλπ.

Την ταυτοτητα που την επικυρωσες?

*φωτοτυπια ταυτοτητας


Και σε 6 τις βγάζουν. Ρε παιδιά εγώ πήγα χτες και πλήρωσα 10 ευρώ τον παλιοκλέφτη (και μετά είδα ότι για τη Λέσχη χρειάζονται άλλες 2 φωτογραφίες :P οπότε πρέπει να ξαναπάω, αλλά θα πάω αλλού)

Χάουζ, στα ΚΕΠ επικυρώνεις ό,τι θες. Εγώ πήγα να επικυρώσω το αντίγραφο της βεβαίωσης και της ταυτότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Όλες αυτές οι επικυρώσεις (φωτοτυπία ταυτότητας,απολυτηρίου,βεβαίωσης κλπ) γίνονται στα ΚΕΠ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,423 μηνύματα.
Ανα 4 δεν τις βγαζουν?:/:
Ετσι ηξερα μεχρι τωρα,4-8-...τκλπ.

Την ταυτοτητα που την επικυρωσες?

*φωτοτυπια ταυτοτητας

Αστυνομία πας σε 2 λεπτά στην επικυρώνουν. Και όταν ήθελα επικύρωση ταυτότητας για το δίπλωμα οδήγησης, εκεί πήγα πάλι.
Μπορείς να πας και σε ΚΕΠ :)

Εμένα μου έβγαλε έγχρωμες φωτογραφίες, και μου είπε οτι αυτές κάνουν γιατί εδώ και χρόνια βγάζει φωτογραφίες για πανεπιστήμια.... Απο πολλούς ακούω οτι θέλει ασπρόμαυρες. Τι χρειάζεται τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αστυνομία πας σε 2 λεπτά στην επικυρώνουν. Και όταν ήθελα επικύρωση ταυτότητας για το δίπλωμα οδήγησης, εκεί πήγα πάλι.
Μπορείς να πας και σε ΚΕΠ :)

Εμένα μου έβγαλε έγχρωμες φωτογραφίες, και μου είπε οτι αυτές κάνουν γιατί εδώ και χρόνια βγάζει φωτογραφίες για πανεπιστήμια.... Απο πολλούς ακούω οτι θέλει ασπρόμαυρες. Τι χρειάζεται τελικά;

Και γω έγχρωμες έβγαλα. Για το πανεπιστήμιο είπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Και σε 6 τις βγάζουν. Ρε παιδιά εγώ πήγα χτες και πλήρωσα 10 ευρώ τον παλιοκλέφτη (και μετά είδα ότι για τη Λέσχη χρειάζονται άλλες 2 φωτογραφίες :P οπότε πρέπει να ξαναπάω, αλλά θα πάω αλλού)

Χάουζ, στα ΚΕΠ επικυρώνεις ό,τι θες. Εγώ πήγα να επικυρώσω το αντίγραφο της βεβαίωσης και της ταυτότητας.

Θα παω στα ΚΕΠ τοτε να επικυρωσω και εγω την πραματεια μου :P:P
Νομιζα οτι η ταυτοτητα ηθελε επικυρωση απο αστυνομικο τμημα :hehe:

Αντιγραφο βεβαιωσης σε εμας εδωσε και το σχολειο,με 1000 σφραγιδες πανω.Λες να ειναι επικυρωμενο η να θελει να το παω και αυτο στα ΚΕΠ?:hmm:
Και αντιγραφο απολυτηριου μας εδωσε.
Αλλα θα τα παω για καλο και κακο
:hehe:


Παντως οποιος ξερει κανα φθηνο φωτογραφειο στην θεσσαλονικης,ας πει :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αστυνομία πας σε 2 λεπτά στην επικυρώνουν. Και όταν ήθελα επικύρωση ταυτότητας για το δίπλωμα οδήγησης, εκεί πήγα πάλι.
Μπορείς να πας και σε ΚΕΠ :)

Εμένα μου έβγαλε έγχρωμες φωτογραφίες, και μου είπε οτι αυτές κάνουν γιατί εδώ και χρόνια βγάζει φωτογραφίες για πανεπιστήμια.... Απο πολλούς ακούω οτι θέλει ασπρόμαυρες. Τι χρειάζεται τελικά;

Σ' αρέσει να πληρώνεις;

Ό,τι και να τους πας, κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Θα παω στα ΚΕΠ τοτε να επικυρωσω και εγω την πραματεια μου :P:P
Νομιζα οτι η ταυτοτητα ηθελε επικυρωση απο αστυνομικο τμημα :hehe:

Αντιγραφο βεβαιωσης σε εμας εδωσε και το σχολειο,με 1000 σφραγιδες πανω.Λες να ειναι επικυρωμενο η να θελει να το παω και αυτο στα ΚΕΠ?:hmm:
Και αντιγραφο απολυτηριου μας εδωσε.
Αλλα θα τα παω για καλο και κακο
:hehe:


Παντως οποιος ξερει κανα φθηνο φωτογραφειο στην θεσσαλονικης,ας πει :P:redface:

Εμάς το σχολείο δεν μας έδωσε αντίγραφο της βεβαίωσης, μόνο τη βεβαίωση (δε θα είχαν χαρτί)
Ό,τι έχει στρογγυλή σφραγίδα είναι επικυρωμένο :P

Να ρωτήσω και εγώ κάτι; Πχ στο οπα λέει να έχουμε μαζί
ταυτότητα και αντίγραφο αλλά δεν λέει επικυρωμένο :hmm: δεν ισχύει για όλους αυτό;

Αστυνομική ταυτότητα και φωτοτυπία των δύο όψεών της ή διαβατήριο και φωτοτυπία της σελίδας που εμφανίζεται η φωτογραφία και τα στοιχεία του κατόχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,423 μηνύματα.
Παντως οποιος ξερει κανα φθηνο φωτογραφειο στην θεσσαλονικης,ας πει :P:redface:

Το πολύ 10 ευρώ να σου πάρουν για τις 6 όπου και να πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Επειδη ειμαι ασχετος ,την υπευθυνη δηλωση οτι δεν ειμαι εγγεγραμμενος σε αλλη σχολη απο που την παιρνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Και σε 6 τις βγάζουν. Ρε παιδιά εγώ πήγα χτες και πλήρωσα 10 ευρώ τον παλιοκλέφτη (και μετά είδα ότι για τη Λέσχη χρειάζονται άλλες 2 φωτογραφίες :P οπότε πρέπει να ξαναπάω, αλλά θα πάω αλλού)

Χάουζ, στα ΚΕΠ επικυρώνεις ό,τι θες. Εγώ πήγα να επικυρώσω το αντίγραφο της βεβαίωσης και της ταυτότητας.
εγώ για τις 8 πλήρωσα 14 :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top