Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Tο Πιστοποιητικό περί εγγραφής στα μητρώα αρρένων που να το βρω? :P
Από το ΚΕΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Moλις ειπες απαγορευμενη λεξη. Γαμωτοοοοοοοοο
Εεεε:confused:
Whatever, αν δεν σου αρέσουν τα ΚΕΠ, μπορείς να το πάρεις υποθέτω και από τον δευτεροβάθμιο οργανισμό τοπικής αυτοδιοίκησης (περιφέρεια):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εεεε:confused:
Whatever, αν δεν σου αρέσουν τα ΚΕΠ, μπορείς να το πάρεις υποθέτω και από τον δευτεροβάθμιο οργανισμό τοπικής αυτοδιοίκησης (περιφέρεια):P
Κομματια να γινει, θα παω στα ΚΕΠ. Απλα εχω τραυματικες εμπειριες εκει και θα μ αρεσε να το αποφυγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
στο σαιτ του ιστορικου αρχαιολογικου εδω στην αθηνα δεν αναφερει κατι για το μητρωο αρενων απο ΚΕΠ...παρα μονο στυλο φωτοαντιγραφο απολυτηριου,2 φωτογραφιες.φωτοτυπια της βεβαίωσης προσβασης και αστυνομικη ταυτοτητα...το μητρωο αυτο το ζηταζω απο το ΚΕΠ?και το δινω στη γραμματεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Να ρωτήσω... Χρειάζεται ακτινογραφία θώρακος;:confused:
Στη γραμματεία που ρώτησα είπαν ότι θα μου πουν στην εγγραφή, γιατί δε ξέρανε. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Να ρωτήσω... Χρειάζεται ακτινογραφία θώρακος;:confused:
Στη γραμματεία που ρώτησα είπαν ότι θα μου πουν στην εγγραφή, γιατί δε ξέρανε. -.-

Η σχετική ανακοίνωση-εγκύκλιος από το Υπουργείο δεν κάνει λόγο για εξετάσεις.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Mακάρι, δεν έχω όρεξη να τρέχω σε ιδιώτες ή νοσοκομεία. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Η βεβαίωση πρόσβασης πρέπει να είναι επικυρωμένη ή και αυθεντική δεν υπάρχει πρόβλημα; Για την επικύρωση της φωτοτυπίας της ταυτότητας ή και της βεβαίωσης πρέπει να πάω στο δήμο; Η σχολή μου δε λέει ότι χρειάζεται να έχεις μαζί σου υπεύθυνη δήλωση οπότε μάλλον την υπογράφεις εκεί μαζί με την αίτηση σωστά;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η βεβαίωση πρόσβασης πρέπει να είναι επικυρωμένη ή και αυθεντική δεν υπάρχει πρόβλημα; Για την επικύρωση της φωτοτυπίας της ταυτότητας ή και της βεβαίωσης πρέπει να πάω στο δήμο; Η σχολή μου δε λέει ότι χρειάζεται να έχεις μαζί σου υπεύθυνη δήλωση οπότε μάλλον την υπογράφεις εκεί μαζί με την αίτηση σωστά;...

στα ΚΕΠ μπορείς να επικυρώσεις τέτοια έγγραφα! Συνήθως την αίτηση την δίνουν στη γραμματεία ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Να ρωτήσω... Χρειάζεται ακτινογραφία θώρακος;:confused:
Στη γραμματεία που ρώτησα είπαν ότι θα μου πουν στην εγγραφή, γιατί δε ξέρανε. -.-

Έχει καταργηθεί από το 2010.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Έχει καταργηθεί από το 2010.

Για την ακρίβεια το 2010 ήταν η τελευταία φορά που ζητήθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Tο Πιστοποιητικό περί εγγραφής στα μητρώα αρρένων που να το βρω? :P

Ένα πιστοποιητικό γέννησης από το Δήμο και είσαι εντάξει. Τα γράφει όλα!

εγώ έχω! :P Χρειαζόταν για το δίπλωμα οδήγησης.

Σωστή! Επιπλέον εδώ και 2 δεκαετίες ίσως και λίγο παραπάνω πρέπει να έχεις ΑΦΜ αν για παράδειγμα σου έχει γράψει ο γονιός σου ή οι παππούδες σου κάτι στο όνομά σου , έστω ένα απλό χωράφι , που δεν σου αποδίδει εισόδημα! Πολλά ανήλικα έχουν ΑΦΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω σημερα πηγα εκανα και για ΑΦΜ -.- 3 ωρες ατελειωτου σεξ στην εφορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Η βεβαίωση πρόσβασης πρέπει να είναι επικυρωμένη ή και αυθεντική δεν υπάρχει πρόβλημα; Για την επικύρωση της φωτοτυπίας της ταυτότητας ή και της βεβαίωσης πρέπει να πάω στο δήμο; Η σχολή μου δε λέει ότι χρειάζεται να έχεις μαζί σου υπεύθυνη δήλωση οπότε μάλλον την υπογράφεις εκεί μαζί με την αίτηση σωστά;...

δε δίνεις ποτέ την πρωτοτυπη βεβαίωση πρόσβασης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
το μητρωο αυτο το ζηταζω απο το ΚΕΠ?και το δινω στη γραμματεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγνωστος Χ

Νεοφερμένος

Ο My Law αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω κάτι; Ξέρετε αν έχει βγάλει η Νομική Αθήνας κάποια ανακοίνωση σχετικά με τις εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών; Πήρα σήμερα τηλέφωνο και κανείς δεν απαντούσε...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγω σημερα πηγα εκανα και για ΑΦΜ -.- 3 ωρες ατελειωτου σεξ στην εφορια..

εγω οταν ειχα απει για Α.Φ.Μ. περιμενα 15' στην ουρα και 3' για να συμπληρωσω την αιτηση. αυτο ηταν ολο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω κάτι; Ξέρετε αν έχει βγάλει η Νομική Αθήνας κάποια ανακοίνωση σχετικά με τις εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών; Πήρα σήμερα τηλέφωνο και κανείς δεν απαντούσε...:mad:

Μην ανησυχεις, θα βγει συντομα ανακοινωση στο σαιτ της σχολης, οποτε να κανεις τσεκ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top