Από πού ενημερώνεστε;

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Από που ενημερώνεστε λοιπόν?
Ίντερνετ, τηλεόραση, ραδιόφωνο, εφημερίδες, λίγο απ'όλα??

Αναφέρετε τι προτιμάτε-τις πηγές σας- και ιδιαίτερα στο ίντερνετ που υπάρχουν τόσο πολλές!!
Θεωρείτε ότι λαμβάνετε αντικειμενική ενημέρωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Από που ενημερώνεστε λοιπόν?
Ίντερνετ, τηλεόραση, ραδιόφωνο, εφημερίδες, λίγο απ'όλα??

Αναφέρετε τι προτιμάτε-τις πηγές σας- και ιδιαίτερα στο ίντερνετ που υπάρχουν τόσο πολλές!!
Θεωρείτε ότι λαμβάνετε αντικειμενική ενημέρωση?
θα σου ελεγα τροκτικο,αλλα ειναι πολυ αργα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Από που ενημερώνεστε λοιπόν?
Ίντερνετ, τηλεόραση, ραδιόφωνο, εφημερίδες, λίγο απ'όλα??

Αναφέρετε τι προτιμάτε-τις πηγές σας- και ιδιαίτερα στο ίντερνετ που υπάρχουν τόσο πολλές!!
Θεωρείτε ότι λαμβάνετε αντικειμενική ενημέρωση?
Ιnternet only.

TV δεν βλέπω καθόλου,ραδιόφωνο έχω σταματήσει να ακούω εδώ και πολύ καιρό.
Όσο για τις εφημερίδες,εντάξει εκτός από το γεγονός ότι οι περισσότερες έχουν και ιστοσελίδα,οπότε ότι θέλω το βρίσκω κι από εκεί,ποτέ δεν διάβαζα και ιδιαίτερα οπότε δεν μου λέει κάτι το να πάω να αγοράσω ας πούμε.

Τώρα για τις πηγές που λές,εχμ πολλά και διάφορα sites που αφορούν και την ενημέρωση,τη μουσική που μου αρέσει για παράδειγμα,από 'κει και πέρα στάνταρ δεν έχω για να πώ την αλήθεια.

Eκτός από αυτό που το παρακολουθώ πολύ συχνά αλλά δεν θα το έλεγα μόνο ενημερωτικό,έχει και απόψεις μέσα και μουσικές,γενικότερα πιο πολύ ως blog θα το χαρακτήριζα παρά ως ενημερωτικό site.

Τώρα για την αντικειμενική ενημέρωση που λές,εχμ για το συγκεκριμένο Link που έδωσα όχι,γιατί σ'αυτό εκφράζονται προσωπικές απόψεις κυρίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
θα σου ελεγα τροκτικο,αλλα ειναι πολυ αργα...

Αν κάνεις χιούμορ, θα πω καλόοοοο....

Αν μιλάς σοβαρά, θα πω ότι η γνώμη μου είναι ότι το "troktiko" πάντα ήταν η πιο αναξιόπιστη και επικίνδυνη "πηγή ειδήσεων".

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
προσωπικά διάβαζα το troktiko...δεν ξέρω αν ήταν αντικειμενικό, γενικά όταν θέλω να ενημερωθώ αποφεύγω να διαβάζω προσωπικά σχόλια...οπότε απλά έβλεπα τις ειδήσεις εκεί και τις διασταύρωνα με άλλες πηγές...επίσης αρκετά συχνά μπαίνω στο site του σκαϊ, απ'όπου και πάλι αντλώ μόνο ειδήσεις...
μου αρέσει και το prezatv(.blogspot.com) το οποίο όμως αρκετά συχνά ξεφεύγει..
τέλος που και που επισκέπτομαι και ξένα ειδησεογραφικά sites..

όσο για την αθλητική ενημέρωση, έχω μια μεγάλη γκάμα :p
sport-fm.gr
sportdog.gr
contra.gr
olapaok.gr
paok24.com
exedrasports.gr
(τα τρια τελευταία κυρίως για την αρθογραφία)
sport24.gr
goalday.gr
καθώς και το αγαπημένο μου ραδιόφωνο, ερασπορτ!

γενικά δεν υπάρχει τρελή αντικειμενικότητα στην αθλητική ενημέρωση και γι'αυτό προτιμάω το ίντερνετ από την αγορά εφημερίδων, να μην πηγαίνουν και τζάμπα τα λεφτά :p
από την ερα γενικά είμαι αρκετά ικανοποιημένος, αν και ορισμένες εκπομπές τις αποφεύγω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
προσωπικά διάβαζα το troktiko...δεν ξέρω αν ήταν αντικειμενικό, γενικά όταν θέλω να ενημερωθώ αποφεύγω να διαβάζω προσωπικά σχόλια...οπότε απλά έβλεπα τις ειδήσεις εκεί και τις διασταύρωνα με άλλες πηγές...
Αντικειμενική δεν είναι καμιά πηγή ειδήσεων. Όλες συμφέροντα εξυπηρετούν. Ο Κακαουνάκης κάποτε είχε πει: "από εμάς τους δημοσιογράφους, ο καλύτερος έχει σκοτώσει τη μάνα του". Όμως, το "troktiko" το είχε παρακάνει στις ανακρίβειες, στα ψέματα, στα γαργαλιστικά άρθρα, στις συκοφαντίες, στην πλαστογράφηση ειδήσεων. Στεναχωριόμουν πάντα όταν άκουγα τη φράση "το διάβασα στο troktiko" ή "το άκουσα στον Αυτιά". Αυτή είναι η δική μου γνώμη και μόνο, και φυσικά καθένας έχει το δικαίωμα να πιστεύει το αντίθετο, έτσι δεν θα μαλώσω με κάποιον οπαδό του "troktiko". Θα γράψω μόνο μια φράση που διάβασα κάπου αλλού για το θέμα: "όπου κλείνει ένας υπόνομος, ανοίγει γρήγορα ένας καινούργιος".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Αν κάνεις χιούμορ, θα πω καλόοοοο....

Αν μιλάς σοβαρά, θα πω ότι η γνώμη μου είναι ότι το "troktiko" πάντα ήταν η πιο αναξιόπιστη και επικίνδυνη "πηγή ειδήσεων".


Καθολου πλακα.Η αξιοπιστια του χανοταν λιγακι στο οτι μπορουσαν να γραφουν και διαφοροι αναγνωστες.Απο κει και περα ομως,ορισμενοι που ηταν πισω απο αυτο το επιχειρημα(τιποτε δεν ειναι τελειο)ηταν μεγαλα μυαλα.Χαρις τις ειδησεις του Γκολια ειδικα γιναν καποιοι μεγαλοδημοσιογραφοι που δε διαστασαν να μπλεχτουν χοντρα στη διαφθορα) τοσο διασημοι.Κι οταν καποιος ειναι νεκρος,σημαινει πως καποιοι τον φοβονται.Και κανεις δε φοβαται τον ανακριβη,ή το διεφθαρμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Aν νομιζετε οτι θα καθομαστε να ενημερωνομαστε απο Τραγκα,Χατζηνικολαου,Τρεμη,Καψη,Πρετεντερη,Ταρζαν και τους άλλους ειστε βαθυτατα νυχτωμενοι Το τρωκτικό μας ανοιξε τ,δεν τα ξανακλεινουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τηλεόραση έχω πάψει πια να βλέπω...Ενημερώνομαι κυρίως από το internet και θέλω σε μια είδηση να μπορώ να βλέπω πολλές απόψεις για το συγκεκριμένο ζήτημα...

Οι εφημερίδες ναι, διαβάζω και στο σπίτι, αλλά και οι περισσότερες είναι online τώρα πια, οπότε βλέπω τα θέματα και από τα site τους.

Κάποιο συγκεκριμένο σαιτ ούτε εγώ έχω να δώσω...γενικά θέλω να έχω ποικιλία. Μου αρέσουν οι απόψεις κάποιων ανθρώπων που γράφουν στις εφημερίδες...όχι αποκλειστικά δημοσιογράφοι, καθηγητές ας πούμε...(Αν έχουν και σχέση με δημοσιογραφία κάποιο πτυχίο λ.χ δεν το γνωρίζω...)

Αντικειμενική ενημέρωση σχεδόν κανείς δεν λαμβάνει. Οι δημοσιογράφοι θα δώσουν και ένα προσωπικό τόνο στην είδηση...Κρίση να υπάρχει και πιστεύω πως τώρα πια είμαστε λίγο πιο συνδητοποιημένοι όσον αφορά το υλικό που μας δίνουν...Από όπουδήποτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Και γω απτο τροκτικο ενημερωνομουνα γιατι ειχε συνεχη ροη αναρτησεων,μπορουσα να δω ειδησεις απο κουτσομπολια μεχρι αθλητικα και πολιτικη,τις καταγγελιες που μπορουσε να κανει ο καθε αναγνωστης οταν ενιωθε αδικημενος,τη συμμετοχη των αναγνωστων που πολλες φορες διαβαζεις πραγματα απο αυτους αρκετα ενδιαφεροντα,και βεβαια τις αποκαλυψεις που κατα καιρους εκαναν για το πολιτικο και οχι μονο συστημα!!!
Εφημεριδες δεν εχω παρει ποτε στη ζωη μου,τσαμπα χρηματα ασε που οι περισσοτερες εκδοτες ειναι μεγαλοδημοσιογραφοι που δουλευουν στα καναλια οποτε...
Απο τηλεοραση παω να δω λιγο και ακουω τον Καψη στο Μεγκα και μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι,δηλαδη πιο κατευθυνομενη κομματικη ενημερωση δεν πρεπει να γινετε απο αλλον δημοασιογραφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Δεν ενημερωνομαι απο τηλεοραση γιατι η τηλεοραση ειναι "παραλλαγή της γκιλοτίνας για αποκεφαλισμό της σκέψης".. Ουτε απο εφημεριδες γιατι απαρτιζονται απο μεγαλοδημοσιογραφους που εξυπηρετουν οικονομικοπολιτικα συμφεροντα..Ενημερωνομαι απο ιντερνετ και προσπαθω να διασταυρωνω τις πληροφοριες που με ενδιαφερουν..Επισκεπτομουν συνεχεια το τροκτικο λογω της διαρκους ροης ειδησεων και της αναρτησης ενδιαφεροντων αρθρων..Οτι και να λενε περι αναξιοπιστιας του τροκτικου,ο αριθμος των επισκεπτων του και τα γεγονοτα μιλουν απο μονα τους..Η προσπαθεια συγκαλυψης της διαφθορας και της ενοχης καποιων οδηγησε τα πραγματα εδω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
.. Ουτε απο εφημεριδες γιατι απαρτιζονται απο μεγαλοδημοσιογραφους που εξυπηρετουν οικονομικοπολιτικα συμφεροντα....Επισκεπτομουν συνεχεια το τροκτικο λογω της διαρκους ροης ειδησεων και της αναρτησης ενδιαφεροντων αρθρων..Οτι και να λενε περι αναξιοπιστιας του τροκτικου,ο αριθμος των επισκεπτων του και τα γεγονοτα μιλουν απο μονα τους..Η προσπαθεια συγκαλυψης της διαφθορας και της ενοχης καποιων οδηγησε τα πραγματα εδω..
Αλοίμονο αν κάνουμε θεό το "troktiko" και προσπαθούμε να πούμε ότι διέφερε από τα άλλα μέσα ενημέρωσης. Ήταν κι αυτό τόσο βρώμικο όσο και τα υπόλοιπα ΜΜΕ. Ποιος είπε ότι δεν εξυπηρετούσε κι αυτό οικονομικοπολιτικα συμφεροντα? Μην τρελαθούμε!!!! Να αναφέρω μόνο Κοντομηνά, Εφραίμ, Τζέκο. Ο αριθμός των επισκεπτών δεν μου λέει κάτι, και τα κουτσομπολίστικα του "star" έχουν μεγάλη ακροαματικότητα. Τώρα αυτό το πομπώδες "η προσπαθεια συγκαλυψης της διαφθορας και της ενοχης καποιων οδηγησε τα πραγματα εδω" που λες αναφέρεται στα πρώην πρωτοπαλήκαρα του Τριανταφυλλόπουλου και του Αθανασιάδη που ξαφνικά αποφάσισαν να αλλάξουν αφεντικά? Έλεος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
μετα θανατον ολοι δοξαζονται και μηδενιζεται το πιθανο μαυρο παρελθον τους.... :hmm:μηπως να πεθανω ρε παιδια να γινω ηρωας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
μετα θανατον ολοι δοξαζονται και μηδενιζεται το πιθανο μαυρο παρελθον τους.... :hmm:μηπως να πεθανω ρε παιδια να γινω ηρωας?
....μου θυμισες τον ''αλεξη'' γιου νοου το παιδι που μετα τον θανατο του γιναν τα επισοδια ..... το αγιασαν πραγματικα , °ηρωα° της ελλαδας τον λεγαν. τεσπα.
Αν και ολα τα ΜΜΕ εχουν αντικειμενικοτητα ... το ποιο ΄΄κομψο΄΄ ειναι η εφιμεριδα!! (ξερετε με τον καφε καιτσι ¨) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Αλοίμονο αν κάνουμε θεό το "troktiko" και προσπαθούμε να πούμε ότι διέφερε από τα άλλα μέσα ενημέρωσης. Ήταν κι αυτό τόσο βρώμικο όσο και τα υπόλοιπα ΜΜΕ. Ποιος είπε ότι δεν εξυπηρετούσε κι αυτό οικονομικοπολιτικα συμφεροντα? Μην τρελαθούμε!!!! Να αναφέρω μόνο Κοντομηνά, Εφραίμ, Τζέκο. Ο αριθμός των επισκεπτών δεν μου λέει κάτι, και τα κουτσομπολίστικα του "star" έχουν μεγάλη ακροαματικότητα. Τώρα αυτό το πομπώδες "η προσπαθεια συγκαλυψης της διαφθορας και της ενοχης καποιων οδηγησε τα πραγματα εδω" που λες αναφέρεται στα πρώην πρωτοπαλήκαρα του Τριανταφυλλόπουλου και του Αθανασιάδη που ξαφνικά αποφάσισαν να αλλάξουν αφεντικά? Έλεος!!!!
Νταξει δεν ειναι θεος το τροκτικο το ξερουμε..Και ναι εξυπηρετουσε σε καποιο βαθμο οικονομικοπολιτικα συμφεροντα..Και οντως ηταν <<πρώην πρωτοπαλήκαρα του Τριανταφυλλόπουλου και του Αθανασιάδη>>..Δεν μιλησα για τελειοτητα αλλα δεν μπορω να πω οτι ηταν και για τα μπαζα..Οπως ειπε μια δημοσιογραφος πριν λιγες μερες που εγραφε στο κοσμοπολιταν και σε αλλα τετοια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Από το Internet. Tην τηλεόραση δεν την ανοίγω συχνά και αν την ανοίξω για ειδήσεις, θα δω ειδήσεις στο star. :P
Δεν μου αρέσει η θεματολογία τους, ή ορθότερα τα θέματά τους δεν είναι στη σφαίρα των ενδιαφερόντων μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
εγω προσωπικα λιγο απο ολα,αλλα πιο πολυ απο το διαδικτυο.θεωρω οτι πρεπει να ενημερωνομαστε απο ολα τα μεσα ενημερωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Απο το καφενειο:P
απο ιντερνετ, δλδ καποιες εφημεριδες και μπλογκς.παντως αν μαθω κατι <συγκλονιστικο> το διασταυρωνω απο πολλες πηγες
η τηλεοραση πια δε στοχευει στην ενημερωση αλλα στην τηλεθεαση ,οποτε δεν την εμπιστευομαι πια.αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω ενημερωνομαι απο το διαδικτυο απο καποια εφημεριδα και λιγο αμα δω ειδησεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Florenc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Florenc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
τηλεόραση σκεδον ποτε, κανα μεσημερακι αμα τυχει και οποτε μπορω το βραδυ βλεπω χατζηνικολαοου-τραγκα-μακρη
ραδιοφωνο αρκετα, κυριως καθοδων προς τη σχολη κτλ.
αλλα η βασικη πηγη ειναι το ιντερνετ.
εδω και αρκετούς μήνες και υστερα απο πολύ μελέτη, η αρχική μου σελίδα στην αλεπού ειναι αυτό
https://bit.ly/coXBHJ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top