Από αθλητικό λύκειο στο ναυτικό

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπερα μαγκες και δεσποινιδες,,,Εδω και κατι μερες λεω με την μανα μου να αλλαξω σχολειο απο το αθλητικο λυκειο πειραια στο ναυτικο,,,τελοσπαντων το ψαξαμε με βισματα και τα λοιπα και τελικα βρεθηκαμε στο υπουργειο δυστυχως δεν κανουν μεταγραφη και ζοριστικα απειρα,,,και εχει μεινει 1% αν βρουμε κανα καλο κονε,,,που δεν νομιζω και εχω ξενερωσει απιστευτα μεχρι που σκεφτηκα να μεινω να ξαναπαω 1η λυκειο για να παω ναυτικο,,,τελοσπαντων τι μου λετε να κανω ρε σις αλανια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αμα το θελεις τοσο πολυ, πηγαινε στην Α' ξανα.
Θα την περασεις αραχτα κιολας γιατι τα ξερεις ειδη τα μαθηματα.
Αλλα το ναυτικο σχολειο τι ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αμα το θελεις τοσο πολυ, πηγαινε στην Α' ξανα.
Θα την περασεις αραχτα κιολας γιατι τα ξερεις ειδη τα μαθηματα.
Αλλα το ναυτικο σχολειο τι ειναι?

Ακου τι παιζει δεν ειναι οτι το θελω τοσο πολυ αλλα η μελλοντικη μου εργασια απαιτει καποια γνωση,,,παω δεν παω μετα τα 18 οταν θα εχω απολυτηριο θα παω σε ιδιωτικη σχολη 2 χρονια για ναυτιλιακα,,, αλλα πριν παω εκει θα πρεπει να εχω λιγες γνωσεις για αυτο θελω το ναυτικο,,,(Δεν παιζει με τιποτα να παω ξανα 1η φιλε,,,θελω να τελειωνω!)

Ναυτικο λυκειο ειναι πιο πολυ για παιδια που θελουν να πανε στα καραβια η να ασχοληθουν με ναυτιλιακα Brookers(κλεινεις δουλειες με καραβια παλι)
Εφοσον ειμαι στοκος στα μαθηματα ειναι η μονη δουλεια οπου μπορω να παω λογω φιλικου προσωπου που μου προσφερει θεση στην δουλεια,,,για αυτο με τρωει τοσο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Η Ελλάδα των κονέ, του ροσφετιού, της χάρης, του γνωστού.

Ντροπή σου. Απαράδεκτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Η Ελλάδα των κονέ, του ροσφετιού, της χάρης, του γνωστού.

Ντροπή σου. Απαράδεκτος.

Μην αρπαζεσε ψηλε^^ Ετσι παει η μητερα μου ειναι εκπαιδευτικος,,, και εχει απειρες γνωριμιες τι να κανω,,, και στην τελικη μαγκα μου τι σε πειραξε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μην αρπαζεσε ψηλε^^ Ετσι παει η μητερα μου ειναι εκπαιδευτικος,,, και εχει απειρες γνωριμιες τι να κανω,,, και στην τελικη μαγκα μου τι σε πειραξε?

Aν παίρνεις τη θέση κάποιου άλλου παιδιού που το χει ανάγκη;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Μην αρπαζεσε ψηλε^^ Ετσι παει η μητερα μου ειναι εκπαιδευτικος,,, και εχει απειρες γνωριμιες τι να κανω,,, και στην τελικη μαγκα μου τι σε πειραξε?

Το καταλαβαίνεις ότι με τις "χάρες" τα βύσματα τα κονέ και όλα αυτά τα ωραία "παρακάμπτεις" και στην ουσία "κλέβεις" την/τις θέσεις από τα άτομα που όντως το αξίζουν/δικαιούνται κάποια θέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Το καταλαβαίνεις ότι με τις "χάρες" τα βύσματα τα κονέ και όλα αυτά τα ωραία "παρακάμπτεις" και στην ουσία "κλέβεις" την/τις θέσεις από τα άτομα που όντως το αξίζουν/δικαιούνται κάποια θέση.

Αγορινα δεν παιρνω την θεση κανενος,,,διοτι πρωτον η εγγραφες εχουν κοπει απο Νοεμβριο και δευτερον εγω θα πηγαινα σαν ενας extra.Δεν καταλαβαινω που σκαλωσες τεσπα
peace
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Η Ελλάδα των κονέ, του ροσφετιού, της χάρης, του γνωστού.

Ντροπή σου. Απαράδεκτος.
Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα.

Μην αρπαζεσε ψηλε^^ Ετσι παει η μητερα μου ειναι εκπαιδευτικος,,, και εχει απειρες γνωριμιες τι να κανω,,, και στην τελικη μαγκα μου τι σε πειραξε?
Ρε φίλε άμα θέλω ρουσφέτι και για το κατούρημα δουλειά δεν κάνουμε.
Μπες με την αξία σου και γίνε Αρχηγός του Πολεμικού Ναυτικού.
Αλλά με ρουσφέτι;
Τι θα κερδίσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Aν παίρνεις τη θέση κάποιου άλλου παιδιού που το χει ανάγκη;;)

Και εγω το εχω αναγκη,,, διαβασε παραπανω
-----------------------------------------
Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα.


Ρε φίλε άμα θέλω ρουσφέτι και για το κατούρημα δουλειά δεν κάνουμε.
Μπες με την αξία σου και γίνε Αρχηγός του Πολεμικού Ναυτικού.
Αλλά με ρουσφέτι;
Τι θα κερδίσεις;

Πια αξια ρε φιλαρα,να ζουσα σε μια χωρα οπου εχει καλη εκπαιδευση και κανει τους μαθητες να θελουν να πηγαινουν σχολειο να πω οκ,,,αλλα με τα σκ**α που κυκλοφορουν πλεον παω για χαβαλε,,,και εφοσον εχω το ρουσφετι γιατι να μην το χρησιμοποιησω που κολλατε ρε μαγκες? και ζητησα και συμβουλες για αλλο σχολειο που μπορω να παω διοτι το αθλητικο με εχει απογοητευσει,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και εγω το εχω αναγκη,,, διαβασε παραπανω
-----------------------------------------


Πια αξια ρε φιλαρα,να ζουσα σε μια χωρα οπου εχει καλη εκπαιδευση και κανει τους μαθητες να θελουν να πηγαινουν σχολειο να πω οκ,,,αλλα με τα σκ**α που κυκλοφορουν πλεον παω για χαβαλε,,,και εφοσον εχω το ρουσφετι γιατι να μην το χρησιμοποιησω που κολλατε ρε μαγκες? και ζητησα και συμβουλες για αλλο σχολειο που μπορω να παω διοτι το αθλητικο με εχει απογοητευσει,,,

Πάνω λες για προβλήματα στα μαθήματα.Εγώ νόμζα ότι τα ναυτικά είναι για παιδιά με χαμηλό εισόδημα και έτσι.

2ον όντως για τα αθλητικά και εγώ ακούω πάρα πολύ άσχημα λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Αγορινα δεν παιρνω την θεση κανενος,,,διοτι πρωτον η εγγραφες εχουν κοπει απο Νοεμβριο και δευτερον εγω θα πηγαινα σαν ενας extra.Δεν καταλαβαινω που σκαλωσες τεσπα
peace

Οι εγγραφές τον Νοέμβριο θα σταμάτησαν για κάποιο λόγο, ακόμα και ως extra να πήγαινες, θα έμπαινες παρασιτικά χωρίς να το δικαιούσαι.

Με την ίδια λογική ο καθένας που έχει κάποιο γνωστό θα μπαίνει στην σχολή που γουστάρει χωρίς να το αξίζει και θα λέει: Έλα τώρα, είμαι απλά συν ένας. Δεν πήρα την θέση κάποιου. 1)μπήκες όμως παρασιτικά και 2) αρκετοί σαν και εσένα που μπαίνουν "αξιοκρατικά" δημιουργούν ένα γαμάτο σύνολο και πέφτει το επίπεδο του μαθήματος στο μείον άπειρο.

Απάντησέ μου λοιπόν σε κάτι:

Γιατί να είσαι εσύ αυτός ο "συν ένας" που θα τον "χώσουν" χωρίς να το αξίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Οι εγγραφές τον Νοέμβριο θα σταμάτησαν για κάποιο λόγο, ακόμα και ως extra να πήγαινες, θα έμπαινες παρασιτικά χωρίς να το δικαιούσαι.

Με την ίδια λογική ο καθένας που έχει κάποιο γνωστό θα μπαίνει στην σχολή που γουστάρει χωρίς να το αξίζει και θα λέει: Έλα τώρα, είμαι απλά συν ένας. Δεν πήρα την θέση κάποιου. 1)μπήκες όμως παρασιτικά και 2) αρκετοί σαν και εσένα που μπαίνουν "αξιοκρατικά" δημιουργούν ένα γαμάτο σύνολο και πέφτει το επίπεδο του μαθήματος στο μείον άπειρο.

Απάντησέ μου λοιπόν σε κάτι:

Γιατί να είσαι εσύ αυτός ο "συν ένας" που θα τον "χώσουν" χωρίς να το αξίζει?

Δεν υπαρχει απαντηση,,,Απλα ξενερωσα με το αθλητικο και η δευτερη λυση ηταν εκει,,,μια ποιος σου ειπε αν με νοιαζει αν το αξιζω η οχι? 2 χρονια θελω να παρω ενα απολυτηριο,,, δεν σε καταλαβαινω bro,,,
peace
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,918 μηνύματα.
Wackyjacky μην μασάς. Κατά τη γνώμη μου σκέφτεσαι πολύ ώριμα και κάνεις πολύ καλές κινήσεις. Μην ακούς κομπλεξικά σχόλια. Αν και σου προσφέρεται θέση δεν επαναπαύεσαι όπως θα έκαναν οι περισσότεροι και προσπαθείς να πάρεις όλες τις απαραίτητες γνώσεις για να αποδείξεις ότι σου αξίζει η θέση. Δηλαδή αν κάποιος έχει θείο φροντιστηριούχο δεν μπορεί να δώσει στο ανηψιό του που σπουδάζει π.χ μαθηματικά μια θέση εργασίας γιατί έχει χαμηλό βαθμό πτυχίου..... Σε καπιταλιστικό κράτος ζούμε ο κάθε εργοδότης προσλαμβάνει όποιον εργαζόμενο θέλει. Μόνο αν είναι θέση σε δημόσιο υπάρχει θέμα κι όχι για τον ίδιο αλλά για τους ελεκτικούς μηχανισμούς του κράτους.

Για το πρόβλημα σου προτείνω να συμβουλευτείς δικηγόρο. Ψάξε αν γίνεται να κάνεις τις επόμενες τάξεις στο ναυτικό λύκειο ενώ έχεις βγάλει την α λυκείου σε αθλητικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Wackyjacky μην μασάς. Κατά τη γνώμη μου σκέφτεσαι πολύ ώριμα και κάνεις πολύ καλές κινήσεις. Μην ακούς κομπλεξικά σχόλια. Αν και σου προσφέρεται θέση δεν επαναπαύεσαι όπως θα έκαναν οι περισσότεροι και προσπαθείς να πάρεις όλες τις απαραίτητες γνώσεις για να αποδείξεις ότι σου αξίζει η θέση. Δηλαδή αν κάποιος έχει θείο φροντιστηριούχο δεν μπορεί να δώσει στο ανηψιό του που σπουδάζει π.χ μαθηματικά μια θέση εργασίας γιατί έχει χαμηλό βαθμό πτυχίου..... Σε καπιταλιστικό κράτος ζούμε ο κάθε εργοδότης προσλαμβάνει όποιον εργαζόμενο θέλει. Μόνο αν είναι θέση σε δημόσιο υπάρχει θέμα κι όχι για τον ίδιο αλλά για τους ελεκτικούς μηχανισμούς του κράτους.

Για το πρόβλημα σου προτείνω να συμβουλευτείς δικηγόρο. Ψάξε αν γίνεται να κάνεις τις επόμενες τάξεις στο ναυτικό λύκειο ενώ έχεις βγάλει την α λυκείου σε αθλητικό

ρουσφέτι το [rusféti] O44 : χαριστική παροχή ή εξυπηρέτηση, που προσφέρει πολιτικός σε κάποιους με αντάλλαγμα την εύνοιά τους, την υποστήριξή τους ή πολιτικό, οικονομικό κτλ. όφελος: Προεκλογικά ρουσφέτια. Διορίστηκε με ~. || χάρη, εκδούλευση παράτυπη. [τουρκ. rüşvet (από τα αραβ.) με αφομ. ηχηρ. [sv > sf]]

Και κάτι άσχετο.
Γιατί πετάτε ένα "Έτσι είναι το σύστημα/ο Καπιταλισμός" και φεύγετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wackyjacky

Νεοφερμένος

Ο wackyjacky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Wackyjacky μην μασάς. Κατά τη γνώμη μου σκέφτεσαι πολύ ώριμα και κάνεις πολύ καλές κινήσεις. Μην ακούς κομπλεξικά σχόλια. Αν και σου προσφέρεται θέση δεν επαναπαύεσαι όπως θα έκαναν οι περισσότεροι και προσπαθείς να πάρεις όλες τις απαραίτητες γνώσεις για να αποδείξεις ότι σου αξίζει η θέση. Δηλαδή αν κάποιος έχει θείο φροντιστηριούχο δεν μπορεί να δώσει στο ανηψιό του που σπουδάζει π.χ μαθηματικά μια θέση εργασίας γιατί έχει χαμηλό βαθμό πτυχίου..... Σε καπιταλιστικό κράτος ζούμε ο κάθε εργοδότης προσλαμβάνει όποιον εργαζόμενο θέλει. Μόνο αν είναι θέση σε δημόσιο υπάρχει θέμα κι όχι για τον ίδιο αλλά για τους ελεκτικούς μηχανισμούς του κράτους.

Για το πρόβλημα σου προτείνω να συμβουλευτείς δικηγόρο. Ψάξε αν γίνεται να κάνεις τις επόμενες τάξεις στο ναυτικό λύκειο ενώ έχεις βγάλει την α λυκείου σε αθλητικό

Δεν μπορεις να πας 2α και 3η,,,διοτι εισαι πισω στην "ναυτικη υλη"
Σ'ευχαριστω παντως,,,
-----------------------------------------
Και κάτι άσχετο.
Γιατί πετάτε ένα "Έτσι είναι το σύστημα/ο Καπιταλισμός" και φεύγετε;

Μη ξεφυγουμε απο το θεμα σε παρακαλω πολυ,,, και αν προσεξατε υπαρχει και μια ερωτηση στο ποστ μου ποια συμβουλη μου δινετε ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!! από μένα. Μακάρι η μητέρα σου να έχει το κατάλληλο μέσο και να σε βάλει μέσα να κάνεις αυτό που θέλεις.

αφιερωμένο
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=P1Ul0yKknXA[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Δεν μπορεις να πας 2α και 3η,,,διοτι εισαι πισω στην "ναυτικη υλη"
Σ'ευχαριστω παντως,,,
-----------------------------------------


Μη ξεφυγουμε απο το θεμα σε παρακαλω πολυ,,, και αν προσεξατε υπαρχει και μια ερωτηση στο ποστ μου ποια συμβουλη μου δινετε ευχαριστω πολυ

Καλή επιτυχία!! από μένα. Μακάρι η μητέρα σου να έχει το κατάλληλο μέσο και να σε βάλει μέσα να κάνεις αυτό που θέλεις.

Για το όνομα του Θεού και της Παναγίας.
Τι να μην ξεφύγουμε;
Έχετε ξεφύγει ήδη.
Δηλαδή τα παιδιά σας πώς θα τα μεγαλώσετε;
Κάνοντάς τα κομματόσκυλα και φερέφωνα του κάθε βουλευτή/ανώτατου δημοσίου υπαλλήλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Κάνετε λες και ακούτε πρώτη φορά κάτι τέτοιο :lol: Απαντήστε στην ερώτηση του παιδιού και μην ξεσπάτε πάνω του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,918 μηνύματα.
Και κάτι άσχετο.
Γιατί πετάτε ένα "Έτσι είναι το σύστημα/ο Καπιταλισμός" και φεύγετε;

Τον Focko άσ΄τον είναι γνωστό troll.

Σκέψου το κι αλλιώς σε δύο χρονάκια θα διεκδικήσεις μέσω τον πανελληνιών θέση για πανεπιστήμια. Αν πιστεύεις αυτά που λες τότε μην κάνεις καθόλου φροντιστήρια. Διαφορετικά θα είσαι σε πλεονεκτηκότερη θέση από υποψήφιους που δεν εχουν την οικονομική δυνατότητα να πάνε σε φροντιστήριο.

Τέλος πες στους γονείς σου να μην σε συντηρούν μετά το σχολείο, να μην σου γράψουν την περιουσία τους και να τη δώσουν σε κανένα ίδρυμα.

Υ.Γ το ρουσφέτι που το είδες από προσωπικό φίλο προσφέρεται η θέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top