Απουσιολόγοι

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ε δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν της το δινεις.

Αφου λες οτι σε ενοχλει τοσο.

Διαβασε πιο πανω γιατι ΔΕΝ της το δινω. Γιατι αν της το δωσω θα γινει ακομα χειροτερη δεν την ξερετε. Ειναι μην καταφερει κατι. Και στο κατω κατω τι ειμαι εγω να της το δωσω; αφου μπορει να το παρει και μονη της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Διαβασε πιο πανω γιατι ΔΕΝ της το δινω. Γιατι αν της το δωσω θα γινει ακομα χειροτερη δεν την ξερετε. Ειναι μην καταφερει κατι. Και στο κατω κατω τι ειμαι εγω να της το δωσω; αφου μπορει να το παρει και μονη της

Εχμ,συγγνωμη αλλα αυτο που λες ειναι παραλογο.Δηλαδη δεν της το δινεις γιατι θα σας μειωνει;

Αν κρινω απο την ολη συμπεριφορα της,κανεις σας δεν της μιλαει.Κανεις δεν της δινει σημασια.Οποτε τι σας νοιαζει τι θα κανει;Απουσιες δεν εχει δικαιωμα να σας βαλει απο κακια/μαλακια/οτιδηποτε.ΛΟΛ.

Γενικα,το ολο θεμα ειναι τραβατε με και ας κλαιω οποτε..

Ολα τα ποστ ειναι του στυλ,εγω βγαζω 19.9 και εχω το απουσιολογιο 837765895 χρονια αλλα με κουραζει,ειναι ηλιθιο etc Οταν κατι σε κουραζει πολυ απλα το αφηνεις.Ο νομος σου δινει το δικαιωμα.Αλλιως τα γραφομενα σου δεν εχουν λογικο ερεισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
αν το θεωρεις παραλογο οκ.... Εγω δεν προκειτε να της χαρισω τιποτα. Αν θελει τοοοσο πολυ το απουσιολογιο και την σημαια ας στρωθει να διαβασει ;)
πιες: δεν εχει ιδεα με τι ευχαριστηση γραφει το ονομα μου στο απουσιολογιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
αν το θεωρεις παραλογο οκ.... Εγω δεν προκειτε να της χαρισω τιποτα. Αν θελει τοοοσο πολυ το απουσιολογιο και την σημαια ας στρωθει να διαβασει ;)
πιες: δεν εχει ιδεα με τι ευχαριστηση γραφει το ονομα μου στο απουσιολογιο

Ναι δεν αντιλεγω σε κατι απο αυτα που λες.
Προφανως,γουσταρεις και εχεις το απουσιολογιο.Ασχετα απο αυτην.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ναι δεν αντιλεγω σε κατι απο αυτα που λες.
Προφανως,γουσταρεις και εχεις το απουσιολογιο.Ασχετα απο αυτην.

αναλογα με πια εννοια... Πλεον το κανω σαν μια δουλεια της καθημερινοτητας... Δεν με νοιαζει το απουσιολογιο. Δεν διαβαζω γι αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
αναλογα με πια εννοια... Πλεον το κανω σαν μια δουλεια της καθημερινοτητας... Δεν με νοιαζει το απουσιολογιο. Δεν διαβαζω γι αυτο

Δεν ειπα οτι το χεις βαλει αυτοσκοπο να σαι απουσιολογος.Απλα επειδη βγαζεις εναν οποιο βαθμο,το παιρνεις.

Απλα τα μισα μηνυματα εδω μεσα ειναι του στυλ ''το απουσιολογιο μου εχει φαει την ψυχη''.Και γω απλα λεω:Αμα τους βασανιζε τοσο θα το παρατουσαν.Υπαρχει αντιφαση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thinkpad560z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thinkpad560z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
"αν το θεωρεις παραλογο οκ.... Εγω δεν προκειτε να της χαρισω τιποτα. Αν θελει τοοοσο πολυ το απουσιολογιο και την σημαια ας στρωθει να διαβασει ;)"
Γερμανίδα ... Μην σε απασχολεί τόσο αυτό το θέμα... Κινδυνεύεις να χάσεις την ουσία ...
Απουσιολόγια, σημαίες , αριστεία, βραβεία, πτυχία , τίτλοι ξέρεις τί είναι ;;; ΚΩΛΟΧΑΡΤΑ!!!

Κάθε μέρα συναντώ άτομα που έχουν ένα κάρο διακρίσεις και στην ουσία δεν κατέχουν πολύ στοιχειώδεις γνώσεις, και το κυριότερο - δεν έχουν μάθει να σκέφτονται!!! Αυτά τα άτομα καθημερινά ξεφτιλίζονται και φαίνονται τόσο λίγοι... Ακόμη κι αν η κοινωνία με τα μέσα που διαθέτει βραβεύει κάποιους και "τιμωρεί" άλλους ακόμη και αν δεν αρμόζει - η ουσία και η αλήθεια πάντα θα φαίνεται και το κυριότερο, δεν μπορεί να την κρ'υψει κανείς ούτε από τον εαυτό του (γιατί κατά βάθος ξέρει την εικόνα του στην κοινωνια). Άτομα που δεν έχουν αξία και αποκτούν τίτλους και κοινωνικές θέσεις θα φαίνονται πάντα τόσο στον εαυτό τους όσο και στους γύρω τους πόσο ανεπαρκή είναι ακόμη και αν απολαμβάνουν ανέσεις και prestige , και το κύριο όλων "ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ"... Ποιός σου είπε πως η κοινωνικές αποδοχές είναι ανάλογες της προσπάθειας και της αξίας; Όχι , υπάρχει και μια σταθερά "κ" θετική για κάποιους (ευνοούνται) , αρνητική για άλλους (αποσβαίνει την προσπάθειά τους) (μορφή ψ = αχ + κ, αν "χ" η προσπάθεια και "ψ" οι αποδοχές) χαχα... Πρέπει αυτό να το καταλάβεις από τώρα στη ζωή σου. Πρέπει να αρκείσαι στην εικόνα που εσύ έχεις για τον ευατό σου για να συνεχίσεις παρακάτω - και να μη σε απασχολεί τι "θα φαίνεται" στους άλλους... Αν εσύ ξέρεις τι αξίζεις και είσαι ικανοποιημένη από εσένα καλώς, αν όχι, προσπάθησε περισσότερο, όμως ΠΟΤΕ για να "απολάβεις" τίτλους και αξιώσεις... Δεν είναι τυχαίο που οι άνθρωποι που πραγματικά προόδεψαν σε κάποιο τομέα ποτέ δεν αναζήτησαν χρήμα και δόξα, απλώς έκαναν ό,τι τους άρεσε και δεν περίμεναν τίποτα γι αυτό... Ο Steve Jobs (που σου είχα δώσει τη συνέντευξή του) άλλαξε τον κόσμο, χωρίς αυτόν δεν θα υπήρχαν σήμερα οι Η/Υ όπως τους γνωρίζετε... Και ποτέ του δεν αποφοίτησε καν - ενώ άλλοι που συναντώ κάθε μέρα με τίτλους, αξιώματα , διδακτορικά όχι μόνο δεν γνωρίζουν στοιχειώδε θέματα στον τομέα τους , αλλά είναι και παντελώς άχρηστοι (καθώς δεν συμβάλουν πουθενά στην εξέλιξη της κοινωνίας τους)... Τί θέλω να πω λοιπόν με όλα αυτά;
Μάθετε όσο είναι νωρίς, ε, μάθετε λοιπόν για ποιό λόγο πρέπει να προσπαθείτε , βρείτε τί σας αρέσει ώστε να προσπαθείτε γι αυτό και να σας αρκεί αυτό (και να μην περιμένετε κοινωνικές αξιώσεις) - μάθετε να προσπαθείτε για γνήσιες επιτυχίες και γνήσιους στόχους αντί όσων η κοινωνία σας προβάλει... Σας μαθαίνουν όταν γεννιέστε πως η ζωή έχει μια ορισμένη μορφή , πώς πρέπει να ζήσετε, να μην πάτε κόντρα στα καθιερωμένα στερεότυπα της ζωής , να μην είστε ριζοσπαστικοί, να βγάλετε λεφτά, να παντρευτείτε κτλ.. ΑΥτή ΔΕΝ είναι η ζωή.. Αυτή είναι η ζωή ενός ανθρώπου που αποδέχεται να ζει ως "φυλακισμένος" και να του αρκεί το σισίτιο της φυλακής για να είναι ευτυχισμένος... Μόνο αν πάτε πέρα από τα παραπάνω , αναζητήσετε την πραγματική προσπάθεια , και "χτυπίσετε" στους τοίχους και δείτε τι υπάρχει πίσω από αυτούς, θα πάψει να σας απασχολεί το ζήτημα του πως η κοινωνία σας αξιολογεί , και αμέσως θα σας ανοιχτεί ο πραγματικός κόσμος - όπου πραγματικά ό,τι αξίζει ακόμη κι αν ποτέ δεν έχει αναγνώριση ποτέ δεν παραβλέπεται από την ιστορία... Νομίζω πως τότε θα είναι η σημαντικότερη στιγμή στη ζωή σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εχοντας διαπραξει θητεια απουσιολογου τα περισσοτερα γυμνασιακα και λυκειακα μου χρονια,δεν μπορω να κρινω και αντικειμενικοτατα.Εγω προσωπικα ουτε φυτουκλακι ημουν,ουτε υπεροπτρια.Το μονο που με φοβιζε-και γι αυτο πολλες φορες δεν εκπληρωνα παρακαλια για σβησιμο απουσιων-ηταν οι συνεπειες που βαραινουν αποκλειστικα τον απουσιολογο σε περιπτωση που με τσακωναν οι καθηγητες.
Οσοι ειστε εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λετε.Το απουσιολογιλικι εχει ευθυνη και δεν ειναι σε καθε περιπτωση καθηγητη δυνατον να σβηνονται απουσιες,εκτος αν ειναι πολυ φλου η κατασταση.
Τελος θελω να πω οτι νταξει υπαρχουν και περιπτωσεις απουσιολογων που ειναι ψωνια,σκυλακια των καθηγητων και το παιζουν καποιοι εχοντας αυτο το αξιωμα,αλλα μην τους βαζετε και ολους στο ιδιο τσουβαλι,κριμα ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας Σαμ.

Νεοφερμένος

Ο Κώστας Σαμ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εχοντας διαπραξει θητεια απουσιολογου τα περισσοτερα γυμνασιακα και λυκειακα μου χρονια,δεν μπορω να κρινω και αντικειμενικοτατα.Εγω προσωπικα ουτε φυτουκλακι ημουν,ουτε υπεροπτρια.Το μονο που με φοβιζε-και γι αυτο πολλες φορες δεν εκπληρωνα παρακαλια για σβησιμο απουσιων-ηταν οι συνεπειες που βαραινουν αποκλειστικα τον απουσιολογο σε περιπτωση που με τσακωναν οι καθηγητες.
Οσοι ειστε εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λετε.Το απουσιολογιλικι εχει ευθυνη και δεν ειναι σε καθε περιπτωση καθηγητη δυνατον να σβηνονται απουσιες,εκτος αν ειναι πολυ φλου η κατασταση.
Τελος θελω να πω οτι νταξει υπαρχουν και περιπτωσεις απουσιολογων που ειναι ψωνια,σκυλακια των καθηγητων και το παιζουν καποιοι εχοντας αυτο το αξιωμα,αλλα μην τους βαζετε και ολους στο ιδιο τσουβαλι,κριμα ειναι!

Φίλη μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Και εγώ απουσιολόγος είμαι. Καταρχάς το να έχεις απουσιολόγιο είναι μεγάλη ευθύνη, ειδικά όταν είσαι σε σχολείο που οι νόμοι ακολουθούνται πιστά. Ποτέ δεν πρόκειται να χαρίσω απουσία σε κανέναν, ακόμα και να με απειλεί. Δεν είναι θέμα υπεροψίας, είναι θέμα του να είσαι σωστός απέναντι σε αυτό που έχεις αναλάβει.. Αν είναι να χαρίζεις, καλύτερα να μην το έχεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Φίλη μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Και εγώ απουσιολόγος είμαι. Καταρχάς το να έχεις απουσιολόγιο είναι μεγάλη ευθύνη, ειδικά όταν είσαι σε σχολείο που οι νόμοι ακολουθούνται πιστά. Ποτέ δεν πρόκειται να χαρίσω απουσία σε κανέναν, ακόμα και να με απειλεί. Δεν είναι θέμα υπεροψίας, είναι θέμα του να είσαι σωστός απέναντι σε αυτό που έχεις αναλάβει.. Αν είναι να χαρίζεις, καλύτερα να μην το έχεις...

Μα γιατι να τους τις χαρισεις δεν μπορω να το καταλαβω αυτο... Προχθες εβγαλαν την κολλητη μου στην ωρα των μαθηματικων και παει ενας πανεξυπνος συμμαθητης μου να σβησει την απουσια καλα ρε φιλε εσυ θα κανεις την βλακεια... ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΝ; ΕΜΕΝΑ. Οπως ειπε και η Νατασα εξω απο τον χορο μπορει να πει ο καθενας οτι απολυτως θελει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας Σαμ.

Νεοφερμένος

Ο Κώστας Σαμ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μα γιατι να τους τις χαρισεις δεν μπορω να το καταλαβω αυτο... Προχθες εβγαλαν την κολλητη μου στην ωρα των μαθηματικων και παει ενας πανεξυπνος συμμαθητης μου να σβησει την απουσια καλα ρε φιλε εσυ θα κανεις την βλακεια... ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΝ; ΕΜΕΝΑ. Οπως ειπε και η Νατασα εξω απο τον χορο μπορει να πει ο καθενας οτι απολυτως θελει!

Πιστεύουν ότι πρέπει να τους την χαρίσεις "μιας και δεν κάνουν κάτι το σπουδαίο" όπως λένε. Από την στιγμή που την κοπανάς από το μάθημα όμως πρέπει να υποστείς και τις κατάλληλες συνέπειες. Αν τους πεις κάτι τέτοιο όμως, θα αρχίσουν με τα "φλ.ρε, φυτό, χ.στη κτλ...'

ξω απο τον χορο μπορει να πει ο καθενας οτι απολυτως θελει!+++
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ ήμουν απουσιολόγος στο γυμνάσιο και τώρα είμαι πάλι στην ΄Γ λυκείου αναπληρωματικά επειδή κάποιο παιδί δε το ήθελε..Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ούτε πρέπει να είσαι σπασίκλας για να το πάρεις.
Όποτε μπορώ δεν βάζω απουσίες αλλά να τις σβήνω δε γίνεται..
Είναι μερικοί πάντως που έχουν κόλλημα με το απουσιολόγιο.Είναι μια κοπέλα φέτος που το συμπλήρωνε συνέχεια αντί για μένα (δεν είχα πρόβλημα) και όποτε το συμπλήρωνα μου την έλεγε κιολας :p . Μια φορά το συμπλήρωνε όλη μέρα και σκέφτηκα ότι θα το πάει και κάτω να κόψει και το χαρτάκι όταν σχολάσουμε οπότε πήγα να φύγω.Και ακούστε θράσος.Με φωνάζει και μου λέει "Ειι...Έχεις το απουσιολόγιο το ξέχασες;"
Ε από τότε το συμπληρώνω πρώτη γιατί αυτή έκανε τον απουσιολόγο και νόμιζε ότι είναι και κάποια.
Γενικά πάντως δε θεωρώ οτι είναι κάτι σημαντικό το απουσιολόγιο ούτε πρέπει να βάζουμε ταμπέλες στους απουσιολόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πιστεύουν ότι πρέπει να τους την χαρίσεις "μιας και δεν κάνουν κάτι το σπουδαίο" όπως λένε. Από την στιγμή που την κοπανάς από το μάθημα όμως πρέπει να υποστείς και τις κατάλληλες συνέπειες. Αν τους πεις κάτι τέτοιο όμως, θα αρχίσουν με τα "φλ.ρε, φυτό, χ.στη κτλ...'

ξω απο τον χορο μπορει να πει ο καθενας οτι απολυτως θελει!+++

Ετσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είναι μερικοί πάντως που έχουν κόλλημα με το απουσιολόγιο.Είναι μια κοπέλα φέτος που το συμπλήρωνε συνέχεια αντί για μένα (δεν είχα πρόβλημα) και όποτε το συμπλήρωνα μου την έλεγε κιολας :p . Μια φορά το συμπλήρωνε όλη μέρα και σκέφτηκα ότι θα το πάει και κάτω να κόψει και το χαρτάκι όταν σχολάσουμε οπότε πήγα να φύγω.Και ακούστε θράσος.Με φωνάζει και μου λέει "Ειι...Έχεις το απουσιολόγιο το ξέχασες;"
Ε από τότε το συμπληρώνω πρώτη γιατί αυτή έκανε τον απουσιολόγο και νόμιζε ότι είναι και κάποια.
Γενικά πάντως δε θεωρώ οτι είναι κάτι σημαντικό το απουσιολόγιο ούτε πρέπει να βάζουμε ταμπέλες στους απουσιολόγους.

Εμάς η περσινή, που φέτος δεν είναι τίποτα, παίρνει απο τον αναπληρωματικό το απουσιολόγιο όταν λείπει η κανονική, και το συμπληρώνει. Πάει το παιδί να της το πάρει τη Τετάρτη, και δεν του το έδινε.

Πωπωπω, λύσσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ είχα ποτέ λύσσα..2 χρόνια στο λύκειο που δεν το είχα δε με πείραζε και ας το είχα συνηθίσει 3 χρόνια στο γυμνάσιο..Αλλά αυτές που δε το έχουν πάρει ποτέ και το έχουν άχτι είναι οι χειρότερες...Άπαπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Φέτος είπα να αφήσω κάποιους να πραγματοποιήσουν το όνειρο τους... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Φέτος είπα να αφήσω κάποιους να πραγματοποιήσουν το όνειρο τους... :whistle:

Γενναιόδωρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Χαχα, έτσι! Αν και δεν ήταν αυτό το point. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ρε παιδιά, να κάνω μια άσχετη ερώτηση κι όποιος ξέρει ας απαντήσει.. Τελικά, κάθε πότε αλλάζουν οι απουσιολογοι? Ανά τετράμηνο, ή όποιος είναι από την αρχή της χρονιάς μέχρι το τέλος, ακόμη κι αν στο τετράμηνο δεν βγάλουν το μεγαλύτερο? Γιατί έχω μπερδευτεί λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top