Απουσιολόγοι

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όταν βάζεις απουσία σε κάποιον, αυτός μετά σε πρήζει να του τη βγάλεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Όταν βάζεις απουσία σε κάποιον, αυτός μετά σε πρήζει να του τη βγάλεις. :P
Ή του λες πήγαινε πάρε μου καφέ.:teasing:
Και αφήνεις την απουσία στο απουσιολόγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Να ομολογήσω την αμαρτία μου φέτος ήταν ένα παιδί που το πετούσαν έξω συνέχεια και μόλις μου έλεγαν να του βάλω απουσία την έβαζα χωρίς 2η κουβέντα και μη σου πω ότι χαιρόμουν.:redface:
Βέβαια για κοπάνες που πήγαιναν για καφέ κλπ τους έλεγα όπως εγώ κάθομαι σαν το μαλάκα 7 ώρες στην τάξη κάτσε και΄συ αν δε θες απουσία.:P
Ναι είμαι σπασικλάκι ώρες ώρες.:redface:
Κοιτα. Μου εχει τυχει ναι:redface::redface: μια φορα βγηκε ενας που αντιπαθουσα και με χαρα εβαλα την απουσια:whistle::whistle: αλλα γενικα στενοχωριεμαι. Οχι ουτε εγω δικαιολογω καφεδακια. Σπανια το κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά θυμάμαι έντονα μια φορά στη γυμναστική που κάναμε τρέξιμο στα τέλη του πρώτου τριμήνου, και καθόμουν με την μια την απουσιολόγο και έρχεται η άλλη και μου κάνει "Τρέξε λίγο ρε μη σου βάλω απουσία" και της κάνω εγώ "Ε βάλε μου και καμια απουσία, δε λέει να κάνω τρίμηνο χωρίς απουσίες."

Πάντως εγώ νταξ, κοπανατζού δεν είμαι, φασαρία δεν κάνω.. Αλλά μια ρημάδα κοπάνα έκανα πέρσι και το κάρφωσε η μισή τάξη! :P
Πιστεύω πως είναι αγανάκτηση να σε παρακαλάνε να τους σβήνεις απουσίες.. Για όνομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά θυμάμαι έντονα μια φορά στη γυμναστική που κάναμε τρέξιμο στα τέλη του πρώτου τριμήνου, και καθόμουν με την μια την απουσιολόγο και έρχεται η άλλη και μου κάνει "Τρέξε λίγο ρε μη σου βάλω απουσία" και της κάνω εγώ "Ε βάλε μου και καμια απουσία, δε λέει να κάνω τρίμηνο χωρίς απουσίες."

Πάντως εγώ νταξ, κοπανατζού δεν είμαι, φασαρία δεν κάνω.. Αλλά μια ρημάδα κοπάνα έκανα πέρσι και το κάρφωσε η μισή τάξη! :P
Πιστεύω πως είναι αγανάκτηση να σε παρακαλάνε να τους σβήνεις απουσίες.. Για όνομα.

Δεν τις σβηνω ποτε γτ εγω θα βρω τον μπελα μου οχι αυτος/αυτη. Οταν και αν γινει απουσιολογος ας σβηνει οσες θελει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ούτε οι δικοί μας σβήνουν.:P
Ούτε εγώ θα τις έσβηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ούτε οι δικοί μας σβήνουν.:P
Ούτε εγώ θα τις έσβηνα.

Ε ρε συ δεν ειναι σωστο οπως και να το κανουμε! Απο την στιγμη που αναλαμβανεις το απουσιολογιο πρεπει να εισαι ενταξει στις υποχρεωσεις σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Κρητικός

Νεοφερμένος

Ο Ο Κρητικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εμάς η απουσιολόγος μας ήταν μια χαρά. Όποτε μπορούσε δεν μας έβαζε :) Λέω για το λύκειο κυρίως στο γυμνάσιο είναι όλα διαφορετικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ε ρε συ δεν ειναι σωστο οπως και να το κανουμε! Απο την στιγμη που αναλαμβανεις το απουσιολογιο πρεπει να εισαι ενταξει στις υποχρεωσεις σου.
Και βασικά,αν αυτό είναι βλαμμένο και δεν προσέξει και πάθει κάτι μπλέκει το σχολείο (ο διευθυντής βασικά) και ο απουσιολόγος αν δεν έχει βάλει την απουσία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και βασικά,αν αυτό είναι βλαμμένο και δεν προσέξει και πάθει κάτι μπλέκει το σχολείο (ο διευθυντής βασικά) και ο απουσιολόγος αν δεν έχει βάλει την απουσία.:P

:P:P ασε μεγαλη ευθύνη αλλα ναι μπορει να μισω το απουσιολογιο αλλα απο την στιγμη που το εχω πρεπει να εχω την αναλογη συμπεριφορα οποτε βλακειες κομμενες και αν θελουν να μπλεχτουν ας μπλεχτουν μονοι τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Λολ.Ευθυνη σου δεν ειναι να βαζεις απουσιες;

Παιδιά αυτή είναι σημαντικότατη παρανόηση. Η ευθύνη του απουσιολόγου περιορίζεται στην καταγραφή των ονομάτων που ο εκάστοτε καθηγητής θα του υποδείξει. Δεν έχει καμία δικαιοδοσία, ούτε και υποχρέωση να μεριμνά για τίποτε άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδιά αυτή είναι σημαντικότατη παρανόηση. Η ευθύνη του απουσιολόγου περιορίζεται στην καταγραφή των ονομάτων που ο εκάστοτε καθηγητής θα του υποδείξει. Δεν έχει καμία δικαιοδοσία, ούτε και υποχρέωση να μεριμνά για τίποτε άλλο.

Σε μας δεν ισχυε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Σε μας δεν ισχυε

Παντού ισχύει. Το ζήτημα είναι να ξέρει κανείς τα δικαιώματα και τις υποχρεώσεις του.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elen!

Νεοφερμένος

Η Elen! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας.Μολις τελειωσα την α' γυμνασιου οπου ημουν απουσιολογος.Στο γ τριμηνο ομως με περασε μια αλλη κοπελα αυτο σημαινει οτι του χρονου θα εχει το απουσιολογιο.Γι αυτο θα ηθελα να σας ρωτησω το απουσιολογιο θα το εχει για ολη την χρονια?Σας παρακαλω απαντηστε μου συντομα

Επισήμανση: Τα μηνύματα 976 - 981, 983 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο περιεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Γεια σας.Μολις τελειωσα την α' γυμνασιου οπου ημουν απουσιολογος.Στο γ τριμηνο ομως με περασε μια αλλη κοπελα αυτο σημαινει οτι του χρονου θα εχει το απουσιολογιο.Γι αυτο θα ηθελα να σας ρωτησω το απουσιολογιο θα το εχει για ολη την χρονια?Σας παρακαλω απαντηστε μου συντομα

δε πάει με το Γ' τρίμηνο αλλά με τον τελικό έλεγχο (εξετάσεις και τρίμηνα). Βάλε Α+Β+Γ+εξετάσεις/4 και όποιος έχει μεγαλύτερο μ.ο παίρνει το απουσιολόγιο.
Αλλά γιατί σκας; Σιγά το πράγμα και να το πάρει κλάην
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Eσυ τωρα πρεπει να ευχεσαι να το παρει συμφωνα με τα στατιστικα... Συνηθως οι απουσιολογοι δεν τα θελουν τα απουσιολογια, εκτος κι αν ειναι ΤΟΣΟ περηφανος καποιος... Εγω αν ημουν αυτη η κοπέλα παντως θα σου το εδινα, αφου το θες κιολας... Αλλα να ξες οτι δεν πάει με το γ τριμηνο αλλα με το Γενικό Μεσο Όρο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elen!

Νεοφερμένος

Η Elen! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Το ξέρω οτι παει με τον γενικο μεσο ορο και ειναι ενα δεκατο πανω απο εμενα και γι αυτο θα ηθελα να ξερα αν του χρονου θα εχει το απουσιολογιο για ολη την χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Τουλαχιστον στο δικο μου σχολειο,στο γυμνασιο, ο απουσιολογος αλλαζε καθε τριμηνο..αναλογα με το ποιος ειχε βγαλει το μεγαλυτερο βαθμο στ τριμηνο ..οποτε μπορει να μην το εχει ολη τη χρονια..ομως πραγματικα στη θεση σου θα παρακαλουσα να το παρει η αλλη για να γλιτωσω απο αυτο!!=Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ θα ρωτήσω κάτι: Τι σκατά το θέλετε το απουσιολόγιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η περίεργη στιγμή που συνειδητοποιείς ότι οι αποσιολόγοι μισούν το απουσιολόγιο. Καμιά αντίφαση; Μπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top